messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Też macie wrażenie że ten match making w fife 21 to dramat? Ja zawsze w FUT Champions wbijam golda 3 i kończę granie bo nie chce mi się zarywać całego weekendu a zależy mi na dwóch pickach. Zazwyczaj robię to w 22-25 meczu, ale tydzień temu musiałem rozegrać 30, a mimo to pierwszy raz w życiu wbiłem silvera 1, no nie mogłem nic wygrać. Mówię sobie: no może po prostu jestem w tą Fifę słaby, ale w tej weekend wbiłem golda 3 po rozegraniu 18 spotkań. Bilans 14-4, a i tak z tych 4 spotkań 3 przegrałem przez swoją głupotę i brak skupienia po piątkowym mocnym podchmieleniu. Losowość rządzi tą grą.
1
Gdzie Ci wszyscy którzy się z Lecha śmieli? Wywalczyli remis z liderem? Wywalczyli. Szacun
1
@culesjasiules przecież Busquets już wraca.
3
@SkN tu nie chodzi o jeden mecz tylko o całokształt gdzie najlepszy piłkarz świata, z największą tygodniówką w historii nie daje nic na boisku a po meczu zamiast iść udzielić wywiadu jako kapitan tej drużyny to do mediów wychodzi 17-latek.
19
Digne kapitanem w Evertonie. Co by o nim nie mówić to zmiennikiem był solidnym, żal patrzeć teraz na Firpo
0
@Pertezm chciałem wtedy, chce teraz i będę chciał za pół roku. To 100mln lżej dla budżetu a Messi obecnie nie daje więcej niż Coutinho ja pozycji nr 10, nie daje więcej niż Griezmann na 9 czy Fati/Dembele na skrzydle. Jest w tragicznej firmie sportowej co potwierdzają 24 bramki strzelone przez niego w całym 2020 roku - a biorąc pod uwagę, że prawie połowa z nich to karne to tak, lepiej byłoby gdyby Leo wtedy odszedł: klub byłby w dużo lepszej sytuacji i transfery takie jak Depay czy Garcia bez problemu mógłby dojść do skutku, a może nawet po obniżkach pensji i dalszemu pozbyciu się zawodników niepotrzebnych moglibyśmy powalczyć o kolejne transfery?
No i samemu Leo chyba łatwiej byłoby odzyskać formę w nowym otoczeniu z Guardiola na ławce, który znów całą grę ułożyłby pod niego
4
Nigdy, nigdy bym nie pomyślał, że Messi będzie tak tragiczny jak w tym sezonie. Owszem wciąż stawia stempel w wielu bramkach przez Barcelonę strzelonych, ale to w jakiej jest formie w porównaniu nawet z poprzednim rokiem to dramat. Myślałem, że Ronaldo weźmie czas, że straci szybkość, drybling i błyskotliwość, ale nie potrafiłem dopuścić do siebie myśli, że to samo spotka Leo. Niestety w tym sezonie to widać..w tej chwili czego by ten gracz nie zrobił w poprzednich latach to nie jest wart nawet połowy z tych 90mln brutto które wypłaca mu klub.
0
Dramat. Życzę Atleti mistrza, niech Leo odejdzie tam gdzie będzie mu się chciało, a Font ogarnie od finansów ten klub aż po poziom sportowy, bo żal patrzeć jak nasze 29-Letnie transfery za 120mln mają mniej bramek w tym sezonie niż Haaland w BvB w jednym meczu.
0
@MrCules nic nie masz do Lengleta? Odcina mu prąd gdy najbardziej go potrzeba, FDJ szuka formy od wiosny, Coutinho to wciąż najlepszy rezerwowy w Bayernie.
0
@Daro-GucioFcB a ile razy Ronaldinho i Rivaldo byli? Może ich podpisać... Ich czas minął, tak jak Leo w tym klubie
0
@SinMistico ostatnia dwójka będzie, mają długie kontrakty
0
@mekston on też powinien mieć kilka odbiorów gdyby pracował jak De Bruyne czy Muller
1
10 miejsce w sumie nie jest takie źle, z Valencia powalczymy o LE
4
@Pogba ale bez wielkich transferów utrzymał ich na absulutnym topie. Popatrz kogo i za ile oni wtedy kupowali.
1
@ViscaBarca123 i z tego co kojarzę to niedawno (rok, może dwa) mówił, że jego marzeniem jest gra w Barcelonie
4
Wielbić można Pepa za to co zrobił z Barcy, szanować za to co zrobił z Bayernu, ale za te City.. Meh. Więcej wydał tam na obronę niż Bartomeu na te wszystkie swoje transfery.
23
Tak naprawdę jedyne niewiadome to czy wyjdzie Pedri czy Coutinho i czy Sergi czy Dest. Moim zdaniem Cou dostanie szansę w drugiej połowie, bo wraca po kontuzji, a na prawej obronie Ronald postawi na doświadczenie Roberto. Ustawienie nie jest istotne bo ten sezon pokazuje, że obecna Barca to jedna wielka wymienność pozycji w ataku co mi osobiście się podoba. Oby tylko Pedri nie wyszedł na prawym skrzydle
1
@Pianist00 Lyon, Az Alkmar, Psv, Liverpool, Barcelona, Ajax, Cristal Palace, Ajax, Inter, Atalanta, Norwich.
Faktycznie cały skąd złożony z Barcelony i Liverpoolu
0
Ale Foden to kozaczek
2
Wczoraj Juranovic z Legii bardzo dobry mecz z Portugalią, a dziś Filip Mladenovic bramka i dwie asysty z Rosją
0
Ten Juranovic z Legii na wiele Felixowi nie pozwala, a w polskiej lidze jakoś mnie nie przekonuje, może faktycznie to mentalność że nie chce im się grać w ekstraklasie, a na europejskich boiskach potrafią się pokazać? Chodzi mi tu nie tylko o Juranovicia ale też cały skład Lecha
2
@Encore Jaca Góralski ich naprostuje, a reszta to już formalność. Dwie lewy i po jednej Milik z Groszkiem.
6
@NeroTFP a najlepsze że jest to syn słynnego Marcusa Thurama
0
Grał ktoś Felipe Andersonem RTTF? Opłaca się go robić? Oczywiście jako zmiennika z ławki, wyjdzie mnie jakieś 10k + karty niewymienne, a statystyki całkiem sympatyczne
2
@Mns21 Juppa bez dwóch zdań
4
@Janiama to co odwalają menadżerowie to kpina, Taco też już ładnie wyjaśnił. Myślę, że takich osób będzie tylko przybywać
22
fajnie gdyby powstał artykuł aktualizowany na bieżąco przedstawiający sylwetki i sztab kandydatów na prezydenta, no ale to zapewne później bo teraz wciąż nie wiadomo kto wystartuje
0
@kamilo0066 faktycznie wybitny musi być skoro gra 3 sezon i nie dobił do 2000 minut, a lwa część tego co zagrał to krajowe puchary. Gdyby Klopp potrafił lepiej rotować to na 3 ofensywne pozycje spokojnie można mieć 5 wyrównanych graczy (patrz City czy nawet my) szczególnie za Live czasem gra 4-2-3-1 lub 4-4-2.
1
@lucca87 ogólnie uważam że wygląda to u nas nieźle. Priorytetem powinno być pozbycie się graczy zbędnych by zredukować wydatki na pensję i ewentualnie transfer Depaya, ale to też głównie przez kontuzje Ansu - nie uważam holendra za zbawienie naszego ataku, ale stosunek jakości do ceny jest po prostu świetny.
Na Po jest Dest i Roberto,
Na So Araujo, Pigue, Lenglet i Umtiti - powinno być to jego być albo nie być, jak nie będzie w stanie wejść na swój poziom na wiosnę to w lato za niego Garcia za free
Na LO Alba i Balde - widziałem go dwa razy w młodzieżówce Hiszpanii i robił wrażenie,
Na Spd Busi, FDJ, Pjanic i Roberto
Na 4 ofensywne pozycje Pedri, Fati, Dembele, Trincao, Messi, Coutinho, Griezmann, Depay jeśli dojdzie
Podsumowując na każdą pozycję dwóch zawodników - mało który klub może się tym poszczycić (prócz nas chyba tylko Real i City ale tam też mają braki np, brak zmiennika Casemiro czy brak klasowego LO w City).
Odejść powinni Aleña i Puig na wypożyczenie, oraz definitywnie Firpo, Braithwait, Neto.
Nie uważam żeby Mats i Alba potrzebowali takich zmienników
6
Pisałem o tym już jakiś czas temu, że z tak wąską kadra jaką ma Liverpool i Bayern w tym sezonie mogą mieć duże problemy bo mecze są co 3 dni. O ile Bayern może sobie pozwolić na rotowanie zawodnikami typu Zirkzee bo w lidze kogo by nie wystawili to i tak zgarną mistrzostwo o tyle Liverpool potrzebuje już klasowych zmienników których moim zdaniem nie ma.
W ataku jedynym sensownym zmiennikiem jest Jota, na 3 pozycje zawsze grała ta samą trójka, a gracze typu Minamino czy Shaqiri to nie jest kaliber który mógłby zapewnić Jurgenowi jakieś sensowne rotację. W pomocy jest jeszcze nieźle, Thiago, Gino, Henderson, Keita, Fabinho czy Jones - na papierze nieźle, problem robi się jak weźmiemy pod uwagę częste kontuzje Thiago czy Keity.
Obrona moim zdaniem najgorzej obsadzona jeśli chodzi o głębię składu w całej big 6. Prócz pierwszej 4 jako-takie rotację może zapewnić jedynie Milner i Matip, a mimo wszystko nie są to gracze których Jurgen chciałby wystawiać w najważniejszych meczach. Wypadła im cała linia defensywna i szczerze mówiąc w ogóle mnie to nie dziwi. Klopp gra kolejny sezon tą samą 11, mało rotował w poprzednich sezonach a biorąc pod uwagę intensywność jego treningów i grę co 3 dni taki scenariusz był do przewidzenia i jeśli kibice Live chcą mieć do kogoś pretensje, to do zarządu bo obecna sytuacja w Liverpoolu zupełnie mnie nie dziwi - to było do przewidzenia. I tak w poprzednich sezonach mieli ogromnego farta, że przy tak wąskiej kadrze dłuższe kontuzje ich omijały