messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
Araujo to szef. Pięknie ich tam ustawia w defensywie. A przy tym jest szybki, silny i pewny w obronie. Chłop wszedł z buta do składu i ustawia Lengleta jak młodszego kolegę. Genialnie się go ogląda, a kiedyś dziwiłem się dlaczego Valverde woli go od Todibo...
24
Dembele zszedł bo ewidentnie stracił siły. Nie uczestniczył w pressingu, a Dest w chwili obecnej nie ma naturalnego zmiennika bo Roberto kontuzją więc oszczędza go jak może gdyż Amerykanin będzie grał w każdym meczu póki Sergi nie wróci. Więc nie dziwcie się czemu oni zeszli przed Busquesem.
0
@Ghotti dwie asysty mieć powinien
0
Messi przestań mi Griezmanna prześladować
0
@Gaucho Ndombele gra na 10 ostatnio. Jako defensywny pomocnik wyglądał średnio
0
@Kielakowy cieszymy się że Polak na podium, dodatkowo wygrał z Granulatem który odejmował umiejętności Stochowi i wszystkim naszym lotnikom
0
Hahahaha brawo Granulat, pięknie się zesrało po tym wywiadzie :D
0
Ma ktoś video z bramkami Emersona i Mirandy które przed chwilą strzelili dla Betisu?
0
Juan Miranda bramka dla Betisu
Emerson też :D
17
Z jednej strony fajnie że Granulat tak słabo skoczył, a z drugiej zajebiście
0
Osobiście chciałbym zobaczyć 4-3-3 z Frenkim, Rysiem i Pedrim w pomocy ale to nierealne więc niech chociaż zagra ten Pjanic zamiast Busquetsa
1
@Bobo25 przecież bramki z karnego się nie liczą ;)
0
@Bobo25 bo pełną kwotę z tej puli możesz pobrać dopiero po ukończeniu 60 roku życia i to chyba z tego co kojarzę nie wybierasz "na raz". W moim przypadku jak mam 26 lat musiałbym czekać 34 lata żeby mi się ten interes opłacał - śmiem wątpić czy to się tyle utrzyma, a druga sprawa, że przez inflację "stówka" jaka pobiorą mi teraz z wypłaty może być całkowicie bezwartościowa za te 35 lat
0
Cristiano to najlepszy piłkarz trzeciej dekady XXI wieku i nawet z tym nie handlujcie.
7
Gość jak ja swoje dobre warunki fizyczne jest motorycznie i zwrotnościowo bestią
0
@MensculinVeB nie wiem czy na Maca jest dostępna, raczej tak, ale jeśli chcesz zakupić to jedynie z DLC'kami - a to gruby koszt, łącznie pewnie z 600 zł jak chcesz kupić "na raz". Sama gra bez DLC jest niegrywalna
0
@PanTost @Sienki ok dzięki, dla mnie to w takim razie nie do ruszenia, bo na ledwo osmanem zrobiłem WC :D
0
Europa Univesralis 4.
Na ostatnie moje pytanie było sporo odpowiedzi więc zapewne wiele osób stąd gra w Europkę. Teraz pytanie dla bardziej doświadczonych graczy. Na czym polega fenomen i hype graniem Ryukyu? Ta wysepka ma jakąś ukrytą mechanikę czy wyjątkowo mocne misje, że na YT jest taki hype na zrobienie nimi WC?
1
@jakub1906 no a jak się zachowuje Zlatan? Neymar? CR7? Co to ma w ogóle do rzeczy? Roma to klub piłkarski czy klub terapii rodzinnej? Skoro źle mu było z obecną partnerką to miał się męczyć żeby dzieci brały dobry przykład? Ty byś tak zrobił?
2
@jeyx77x Jese jest aktualnie bez klubu
11
@Barcza223 pięknie, ale za lekko. Zresztą ten bramkarz już przedwczoraj wiedział, że Messi uderzy w ten róg.
8
@kingorbit dla mnie może i Pichichi zgarnąć, ale dobrze że już go tu nie ma.
- zero uczestniczenia w pressingu i grze obronnej
- przyjęcia na poziomie B klasy
- pretensje przy swoich indywidualnych błędach do innych młodszych piłkarzy
- chłop pluł w twarz kibicom za każdym razem gdy wracał z wakacji mówiąc, że da z siebie wszystko by wygrać potrójną koronę i jest ambitny jak nigdy, a udzielając wywiadu 10kg nadwagi, których nigdy nie zdołał zrzucić do końca sezonu - kpina
- motorycznie coraz słabszy, zdrowotnie też, podsumował to Alaba w pamiętnym 8:2 gdy dogonił go na 10 metrach, mimo że miał dobre 4-5 metrów straty.
- klub de Amigos musiał zostać rozwiązany, bo takie kolesiostwo nigdy nie wpływa dobrze na rozwój młodych piłkarzy, a Suareza z grubym brzuchem wymachujący łapami do Pedriego gdy ten tak jak wczoraj nie strzelił z główki byłby jego najgrubszą rybą.
6x tak, niech mu się wiedzie, ale bramki to nie wszystko.
7
@MESSIah16 co za chora akcja. Chłop niech sobie życie układa jak i z kim chce. To piłkarz więc ma grać jak najlepiej w piłkę. Szczególnie, że klub nie zna wszystkich detali z życia codziennego piłkarza, możliwe, że jego byłej partnerce zaczęło po prostu odwalać to zmienił póki jeszcze nie było za późno. Niech płaci alimenty i dalej kopie w Romie
3
Swoją drogą biorąc pod uwagę zbliżający się powrót Pique to chyba bardziej potrzebny jest nam obecnie zawodnik na 9 i ŚPD - szczególnie, że Araujo i Lenglet łapią formę, a Mingueza do rotacji też da rade. Za to na Braita i Busquetsa nie da się już patrzeć
3
@Fawrf niestety nie stać mnie na drugi monitor, wszystko idzie na browary. No chyba że Tatra zrobi promocje 48 piw + monitor gratis to wtedy się dorobie
2
@Fawrf będę masturbował się czytając ten post i zazdrościć Ci pięknego życia
0
O co poszła ta cała drama na linii Atalanta - Papu Gomez, że legenda tego klubu i absolutnie uwielbiany piłkarz jest na wylocie?
0
@monsterrize nie no proszę Cię, szybciej by go wypożyczyli. W tej chwili mamy zawodnika który pobiera gigantyczną pensje a nie gra
1
Nie wiem ile jeszcze Gaizka Garitano dostanie szans w Bilbao, ale mocno facet irytuje. Z uporem stawia na Raula Garcie który jest całkowicie bez formy od początku rozgrywek, Inaki też gra głównie za nazwisko i po bicie rekordu ilości męczy z rzędu. No ale to jeszcze potrafię zrozumieć bo jest obok Muniaina nielicznym zawodnikiem potrafiącym zrobić coś z niczego. Nie wiem dlaczego odstawił tak Sanceta i Villalibre, którzy jak grali to pokazywali się z dobrej strony. Tak samo Capa - on i De Marcos to dwóch bardzo dobrych prawych defensorów, na tyle dobrych że spokojnie jeden z nich można grać wyżej jako prawy pomocnik.
3
@Kapitan_SW Dembele?