0

@FlaizioPL Messi miał kiedyś 34 straty w 90 min. Dembele gra już 105 więc daleko mu do rekordu Leo

3

Dobrze że mamy Konrada albo Collado na ławce, a nie czekaj...

To może jeden z dwóch bramkarzy za niego wejdzie.

0

@Yoshi94 sorry że dopiero teraz, statystki brane z sofascore. Raczej rzadko się mylą

1

Niech Alba odda tą opaskę Ter Stegenowi. To tak samo absurdalne jak Dembele z opaską

1

@El dominatore asystę by z tego zrobił

0

Czyli więcej zmian ofensywnych nie będzie. Został Moriba i obrońcy. Nie rozumiem dlaczego rudy nie wziął na ten mecz Konrada albo Collado? Dembele oddychał rękawami już w pierwszej połowie, no ale widocznie dwóch bramkarzy na ławce (Neto, Pena) jest bardziej potrzebnych niż dwóch skrzydłowych (jest tylko Trincao)

1

@Shroud może im się z Mingueza myli

0

Dobry mecz busquetsa poza 1 strata

0

@BarcaInfo czyli zostało ich troje

0

@Yoshi94 już teraz ma jeden nieudany drybling, jak pisałem miał 100%

25

Pedri 100% celnych podań i dryblingów. 5/6 wygranych pojedynków. Ależ to musi być frustrujące jak nie możesz odebrać piłki 18-latkowi, a do tego on potrafi wyłuskać ją tobie

0

@lucca87 nie wydaje mi się żeby było nas stać na pozostanie Griezmanna i transfer Haalanda, a Laporta ma w zwyczaju obiecać na koniec wyborów jakąś bombę i obstawiam że to może być to.
No chyba że uda mu się naprawdę dobrze sprzedać Coutinho, Umtitiego, Firpo, Alenie czy Emersona

2

Tak całkowicie poważnie to wierzycie w te plotki łączące Haalanda z Barceloną? Niby 75mln euro, ale jeśli wybory wygra Laporta - mający świetne kontakty z Raiolą to jestem w stanie uwierzyć, że spienięży Coutinho i Griezmanna ściągając w ich miejsce Norwega. A jak sądzi La Rambla?

0

Rozstrzygnijmy to raz na zawsze, na jedynym słusznym głosowaniu w jedynym słusznym miejscu:

https://strawpoll.com/xrksq4cop

0

@horang a on czasem nie miał klauzuli, że aby go wykupić to Girona musi awansować?

0

Dzis pytałem na forum czy ktoś śledzi Monchu no i wywołałem wilka z lasu

Dziś Monchu strzelił zwycięską bramkę, został zawodnikiem meczu.
3 kluczowe podania
5/9 długich piłek
2/4 udane dryblingi

Oby za pół roku wrócił do Barcy albo chociaż udał się na wypożyczenie do lepszego klubu

3

@BarcaInfo dzięki za konkurs, gratulacje dla wszystkich. Oby w przyszłości wiecej takich inicjatyw na tym forum!

0

Ogląda ktoś może Getafe i może napisać jak dziś gra Aleña?
Za chwilę Betis i Miranda z Emersonem - oboje ostatnio w niezłej formie, tak jak sam Betis - oby dziś przypieczętowali to 3 punktami

5

Śledzi ktoś może rozwój Monchu? Pamięta ktoś w ogóle tego zawodnika? Widzę, że w Gironie gra bardzo regularnie, bez większych liczb, ale występuje głównie jako defensywny pomocnik.

9

@kapi267 oho zaczyna sie pompowanie :D
Nie, nie wierzę ani w LM, ani w LL

2

@HERORICH2 Dembele spoko, fajnie będzie zobaczyć go w La Liga

2

Frenkie w takiej formie to absolutny top. Pedri też ogromny potencjał i mimo czasem niestabilnej formy to obecnie miejsce w pierwszej 11 ma pewne, ale przydałby się jeszcze jeden pomocnik który by od nich nie odstawał bi ani Busi (mimo ostatniego niezłego meczu) ani Pjanic nie dają nawet nadziei na odzyskanie formy.
Naprawdę jestem ciekawy jakby wyglądała pomoc Frenkie Puig Pedri.

5

Ostatnio gra naprawdę dobrze (Betis to moja druga ulubiona drużyna w Hiszpanii więc kiedy tylko mogę to oglądam mecze lub chociaż obszerne skróty). Bardzo dobrze ułożona lewa noga, solidny w obronie. Ostatnio on i Emerson są nielicznymi zawodnikami Los Beticos którzy nie zawodzą

3

@abram3k to logiczne że jest 5 stoperem skoro wiadomo, że chce odejść do Barcy i to zrobi. W tamtym sezonie zagrał podobną ilość minut do Stonesa czy Laporte (tak wiem, kontuzje) - Guardiola teraz kupił Ake i Diasa za grube miliony więc skoro jest 5 stoperów, każdy z nich młody, a już z meczami na najwyższym poziomie i po sezonie zostanie tylko 4 z nich to jak myślisz, który będzie grał najmniej?
To, że jest obecnie 5 stoperem nie umniejsza jego umiejętnością, bo sam Guardiola zapewne bardzo chciałby żeby został.

0

@MensculinVeB gorzej, TUSK

0

@KmN polecam Lancerto, za 1.5k kupisz naprawdę dobry garnitur.

0

@Trepyveb tak, zagrał takie spotkanie chyba u Valverde i wyglądał bardzo dobrze. U Koemana moim zdaniem mocno poprawił się w defensywie. Nie mówię o tym jako o opcji na dłuższą mete, bo gra na wahadle mocno ograniczy jego potencjał ofensywny, ale jeśli nie będzie wyjścia to wolałbym Ousa na wahadle w formacji z 3 stoperami niż Minguezę na PO (jeśli Dest wypadłby za zwieszenie lub kontuzję - oby nie)

0

@Cochise Mina nie miał koordynacji i szybkości - Araujo jest jednym z najszybszych stoperów jakich widziałem, co przy jego warunkach jest imponujące. Todibo świetnie wyprowadzał piłkę i nic poza tym szczególnego w sobie nie miał. Mingueza dla mnie jest zbyt elektryczny, żeby zrobić większą karierę. Araujo ma wszystko czego potrzebuje stoper: warunki van Dijka, szybkośc Varana, a przy tym daje dużo spokoju i już mimo wieku potrafi dyrygować ustawienie starszego Lengleta. Popełnia błędy, ale potencjał ma bardzo duży.

0

@Tomek54321 no jasne, niech zagra tam Mingueza albo Busquets. Dest gra bo nie ma zmiennika i dopóki nie wróci Roberto to grać tam będzie, bo nawet w obecnej formie jest najlepszym wyborem na tą pozycję. Ewentualnie możemy zagrać 3 stoperami i Dembele na wahadle

5

@culesjasiules przyzwoite. Gdyby Dest i Messi wykorzystali dobre sytuacje które im stworzył a Antuan skończyłby z 3 asystami to każdy by się zachwycał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?