4

Ale bym se obejrzał takiego kułtinio walącego rogala od słupka, albo Dembouza w rajdzie jak ze Spurs. Tylko Suareza już bym se nie obejrzał, no i Vidala

0

@siwykrb Barca TV

48

Te żarty o Busquetsie są żałosne, przestańcie już.

Odnośnie Fatiego to dobrze, że zderzył się tylko z Araujo, gdyby zamiast Ronalda na drodze stanął mu Busquets to mógłby wypaść na 2 miesiące a nie tylko 10 dni

4

Mokry sen La Rambli się spełni

2

@lucca87 Ja mogę go od Pana wziąć za darmo jak nikt nie chce kupić od 3 miesięcy, ale wysyłka po Pana stronie.

2

@sopelinho no tak, bo Oscar to tylko gracz który w spadkowiczuw lidze strzelił 9 bramek i 2 asysty (w sumie bardzo podobne statystyki co nasza gwiazda za 120mln) mając przy tym 22 lata. Bardzo podobny profil do Rakiticia zeby go porównywać, winszuje.

Chumi nie był nawet podstawowym stoperem Barcy B w 3 lidze

0

Thiago i Gini w Live w przyszłym sezonie to co, może pozostanie Monchu i transfer Aouara? ;)

2

@van Baster Pressing zaczyna się od napastnika i skrzydłowych. Najwięcej piłek z nami odzyskał Muller, Gnabry i Perisić więc dużo zależy między innymi od wymienionej przez Ciebie trójki.

1

@Mroziu kolega zarzucał, że Ramos go zje doswiadczeniem i siłą. Jak Fati poprawi sylwetkę (a widać, że ma zadatki bo nie jest szczypiorem jak Ney) to w połączeniu z jego przebojowością może być wybitny

0

@van Baster Bayern pokazał, że jak grasz pressingiem to skrzydłowi nie muszą wracać do obrony, ba, nie musi być nawet defensywnego pomocnika i drugiego nominalnego stopera

0

@Abominacja Spójrz jak Mbappe wyglądał w wieku 17 lat jak debiutował w Monaco jako środkowy napastnik. Też uważam, że za wcześnie na 9, ale może za rok-dwa? Cou, Goretzka czy Vinicius pokazali, że przez rok da się zrobić znaczy fizyczny postęp

1

@MaziFCB nikt tego nie wymyślił, on nigdy w młodzieżówce nie grał na skrzydle, dopiero Ernesto go wystawiał regularnie na LS, wcześniej chyba dopiero ostatni sezon w Juvenilu zaczął tam pogrywać. Skąd możesz wiedzieć więc że się tam źle czuje? Może na 9 w pierwszy meczu wypali jak Mbappe? Nikt go tam na siłę nie wciska. Dla mnie on też pasuje na skrzydło, ale chętnie zobaczyłbym go 1-2 spotkanie po kilkanaście minut na 9.

24

Komentarz usunięty

0

@cat_r37 25 spotkań w których ledwo 1800min przekroczył. W dwóch ostatnich sezonach zagrał średnio 1650min na sezon - tyle gra Eric Garcia czy Ansu Fati. Moim zdaniem to zbyt mało by ocenić przydatność tego zawodnika na tle całego sezonu, a jeśli go pozyskamy to raczej jako zawodnika do pierwszej 11.
1 wybór na boku obrony w Arsenalu, ok, kto tam gra? Maitland-Niels, Soares? Jestem pod wrażeniem że Hector wygrał z nimi rywalizacje

0

@kamilop cięzko ocenic Bellerina który w ogóle nie gra.

0

@YoNoEntiendoNada @Kuracjusz A Morata i Diego Costa są lepsi od Milika :D?

0

Ciekawe gdzie wyląduje Milik. W Anglii go nie widzę, w Niemczech każdy klub prócz RB, BvB i Bayernu to krok w tył. Juve odrzuciło jego transfer, Roma też, ponoć Viola jest zainteresowana, ale dla Arka to też słaba opcja. Chłopak pewnie bardzo mocno liczył na Juve a wyszedł klops po zmianie trenera, Napoli już ma jego następcę i Martensa z nowym kontraktem. Dla mnie idealnie by pasował do Hiszpanii. Wiele klubów mocno ceni napastników z jego warunkami i techniką. Taka Sevilla czy nawet Atleti siadły by idealnie moim zdaniem.

0

Jak za rok biali ściągną Camavinge, Mbappe i Haalanda to może nie być za wesoło :P

1

Everton ma bardzo ciekawą politykę transferową ostatnio. Wyłapują zawodników za około 30mln z największych europejskich klubów. Mina, Digne, Gomes, James, Allan. Wcześniej Walcott, Delph, Schneiderlin..

Pomoc Allan, James, Gomes nie wygląda źle, a ma dojść jeszcze Doucure

2

Dlaczego Shaqiri u Kloppa rozegrał tylko 250minut? Wydawał mi się niezłym zmiennikiem na oba skrzydła za stosunkowo małe pieniądze. Dużo kontuzji czy grał tragicznie?

1

@LucaBrasi 7 łyknie Antek zapewne. Miralema widzę z 6, Gini/Thiago z 8 i Depay z 9. Szkoda tylko, że się 5 nie zwolniła dla Monchu

edit: Coutinho przecież ma numer 7

2

@jeykey1543 co Cie dziwi? Myślisz, że ktoś kupi Umtitiego za 30mln? Umititego z jego stanem zdrowia, gdzie nawet jak był zdolny do gry to poruszał się jak wóz z węglem. Dodatkowo ma jak na stopera ogromną pensje.

0

@escarabajo byłem już na własną rękę dwa lata temu, chciałem jednak zobaczyć jak to wygląda w zorganizowanej grupie :)

0

Fan Club Barca Polska organizuje jeszcze jakieś wyjazdy na mecze w ogóle? Był ktoś?

0

@Witam Najpierw 3 lata w Penyi - 70zł rocznie składek członkowskich, organizowane zloty itd dla chętnych. Potem możesz poprzez Penyie aplikować do zostania Socio - 180 euro składki członkowskiej rocznie

0

@Qago tak, ale Koeman chc Wijnalduma a to zawodnik o podobnej charakterystyce (Monchu gra trochę glębiej, Gini wyżej w kadrze, ale Holender w Live ma podobne zadania i pozycje co Monchu w Barcy B)

1

Kogo tam prócz Pjanica, Dzeko, Visci i Kolasinacia jeszcze brakuje z pierwszego garnituru?

1

@robsesh potrzebny jest też piłkarz który odegra marginalną rolę skoro Monchu, Collado i Oriol odejdą na wypożyczenie. Ten 5-6 pomocnik w kolejce do gry też jest potrzebny

1

@pinasmeister ostatnia 4 do odstrzału - zdecydowanie nie tenpoziom. Monchu, Collado, Oriol i Akieme jakiś potencjał mają więc liczę, że Koeman się im bliżej przyjrzy a jeśli nie chce z nich korzystać to wypożyczyć. Oriol, Collado i Monchu z powodzeniem znajdą miejsce w każdej drużynie z dolnej połowy tabeli la liga. Akieme może mieć trochę ciężej ale w beniaminku powinien grać

0

@Ghotti Tak, jak dobrze pójdzie to za kilka dni notariusz :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?