0

@Ghotti Ja dopiero dopinam kupno działki. Do końca września chcemy podjąć ostateczną decyzje co do poprawek w projekcie odnośnie okien itp.

Ktoś Ci odradził silke ze względu na grunt czy twoje własne przemyślenia?

0

@betonito Aleni, Busquetsa, Suareza i Roberto juz tu nie powinno byc

0

@Bagsik88 wcześniej czyli 5 lat temu? Sporo czasu.
Z tego co podają media to chcą 20, a Barcelona chce go wyrwać za 10. City nie ma wyjścia, musi go sprzedać na naszych warunkach.

0

@Bagsik88 uważasz, że 240minut Araujo to taka sama szansa jak prawie 1500 Erica? Romagnoli? On ma 25 lat - Skriniar tak samo. Na dobrą sprawę ostatnio prawdziwą szansę dostał Upamecano, De Ligt i właśnie Eric. Ile trzeba zapłacić za Upamecano i De Ligta a ile za Erica? Tylko głupi by nie skorzystał. Szczególnie, że sam robi wszysto by wrócić

0

@Bagsik88 argument z Fernandinho jest po prostu śmieszny. To logiczne że jak kupili Rodriego to Hiszpan będzie grał, a Fernandinho to za dobry zawodnik na ławkę więc go cofnął tak jak kiedyś zrobił z Mascherano. Ilu masz 19-20 letnich stoperów tworzy dostali przynajmniej taką szansę jak Garcia w Europejskich topowych klubach? De Ligt i? Bo skrzydłowych jak Fati czy Foden kilku- kilkunastu mogę wymienić. Dużo łatwiej wprowadzić zawodnika ofensywnego

0

@Bagsik88 tu faktycznie źle spojrzałem. Co nie zmienia faktu, że młody wyszedł w pierwszym składzie w kilku naprawdę trudnych meczach

0

@Bagsik88 z Arsenalem w FA Cup, z Lyonem w LM, z Arsenalem i Liverpoolem w Lidze,z Leicester w EFL

0

@Bagsik88 Wijnaldum z Schone ma tyle wspólnego co ja z baletem

0

@Bagsik88 Garcia grał z Lyonem, dwa razy z Arsenalem, Liverpoolem, United więc wychodzi na to że jedynie Fati nie grał w najważniejszych meczach

0

@Bagsik88 przecież to ci napisałeś idealnie pasuje też do Fatiego. Taki z niego talent a najważniejsze mecze Setien i Valverde wolał grać Griezmannem na skrzydle albo 4-4-2 z Vidalem i Roberto. To chyba logiczne że tak młodych zawodników wprowadza się powoli. Każdy klub tak robi.

0

@klopx no więc chyba lepiej żeby te 3000min zagrał Pjanić a nie Rakitić. Druga sprawa to kontuzje Thiago które są częste. Dla mnie taka 3 to optymalnie, Pjanić nie wydaje się piłkarzem który będzie płakał jak z Realem zagra 20min a nie 90

0

@Ghotti słaby jest, rozegrał jeden dobry mecz z Interem. Ale nikt za niego nie zapłaci jakiś wielkich pieniędzy, ale warto go wypożyczyć bo jak rozegra solidny sezon to może kupiec się znajdzie. Real tak zrobił z RdT i Marcosem Llorente, teraz z tym Oscarem co grał w Leganes - jak widać opłaciło się, łącznie poszli za ok 70-80mln

0

@masq no faktycznie pirat drogowy. Na jednym poziomie z Hajto.

0

@Ghotti Premier League 788, EFL 540, LM 180, FA 180, EFL Trophy 78. W Anglii mają "2 puchary" więc i minut więcej. Mimo wszystko ŚO to bardzo odpowiedzialna pozycja i trzeba mieć większe jaja do wystawienia tam młodego zawodnika niż na skrzydle.

E: EFL Trophy się nie liczy więc należy ująć 80min :D

0

@Ghotti dokładnie 1760. Fati zagrał 1370 i robi się z niego drugiego Neymara a wiadomo jak u nas skrzydłowi i ich kontuzje ;) więc Garcia to taki Fati środka obrony :D Co nie zmienia faktu, że za tak niską kwotę po prostu trzeba go pozyskać

32

@sergio5 jeden z nielicznych niemieckich grajków, których nie da się nie lubić

0

@Ghotti dokładnie to 24 mecze i to całkiem niezłe, ale fakt to melodia przyszłości a nie zawodnik który z miejsca zrobi różnice

1

@klopx raz Pjanić, raz Thiago, raz De Jong. Nie da się grać 50-60 spotkań tą samą dwójką. Owszem Rakitić zagrał taki sezon za Valverde gdzie miał ponad 50 spotkań, ale to był jego ostatni dobry sezon. Moim zdaniem miało to ogromny wpływ na jego dalszą formę, szczególnie, że potem były MŚ gdzie doszedł do finału grając dogrywki: został po prostu zajechany.
Na najważniejsze mecze widzę parę De Jong - Thiago, ale Pjanić pewnie też uzbierałby ok 3000minut w sezonie.

0

@klopx za drogi? Wymieniliśmy niepotrzebnego gracza zarabiając przy tym 10mln. Serio jeszcze ktoś nie rozumie tej transakcji?
Thiago obecnie miałby pierwszy skład w każdej drużynie na świecie. Odszedł jako młokos w czasie gdy w klubie prócz niego był Xavi, Iniesta i Fabs. Teraz ma opcje powrotu i wcale sie nie dziwie że ją rozważa. Live to lepsza drużyna, ale to nie tylko piłkarz ale też człowiek: w Barcelonie ma rodzinę, przyjaciół z dzieciństwa, miejsca gdzie się wychował.

1

@Yanek Koemana i piłkarzy. Jak Messi będzie człapał a Alba obsra zbroje przed rewanżem w LM to Koeman wiele nie zdziała.

2

@klopx dziwi Cię, że taki klub jak Barca będzie mieć 3 świetnych zawodników na 2 pozycje? Przecież w sezonie jest blisko 60 spotkań do rozegrania jeśli dojdzie się do półfinału LM, a po sezonie rusza prawdopodobnie Euro

2

@abram3k ściągną albo Depaya albo Lautaro, na bank nie ich obu

2

@Denver Myślę, że Depay ściągany jest w miejsce Suareza a nie Fatiego. Będzie walczył z Griezmannem o miano pierwszej 9

0

@escarabajo ale Bojan nie błyszczał aż tak, może dlatego, że żył w zasady wciąż młodego Leo i 3 asysty Bojana w jednym meczu nie robiły wrażenia bo w drużynie był jeszcze Xavi, Iniesta, Messi czy Pep na ławce, ale mimo świetnych liczb i dobrej gry to jednak Fati robi na mnie dużo większe wrażenie. Przede wszystkim jest bardziej kompletny. Bojan to taki Villa 2.0. świetny szybki napastnik ze słabymi warunkami ale dobrą technika. Fati jak ja 17 lat ma niezłe warunki, genialny drybling i szybkość, jest bardziej nieprzewidywalny. Ma coś z Henrego, ale też Neymara. Moim zdaniem zadki typ zawodnika. Szczególnie że ma świetną lewa, prawą nogę i głowę. Gdyby był 5-6cm wyższy to dla mnie byłby idealnym odzwierciedleniem młodego CR7 z czasów United

0

Zaryzykuję stwierdzenie, że oglądałem 3 małolatów w barwach Barcy z potencjałem na najwyższym poziomie: Messi, Bojan i Fati. Oby ten 3 poszedł w ślady 1, bo drugiemu też nie brakowało nic prócz głowy, całe szczęście Fati sprawia wrażenie silnego psychicznie. Boje się jednak, że jak media napompują ten balonik do granic możliwości, a młody zagra 2-3 słabsze mecze to pęknie, oby nie.

7

@Kwiatek67 a jest jeszcze Trincao - czołowy drybler ligi portugalskiej

1

Chyba największym plusem Valverde i Setiena jest to, że pod skrzydłami tego pierwszego prawdziwą szansę dostał Fati, a drugiego Puig. Dziś Ansu czaruje w pierwszej kadrze Hiszpanii, a Riki wczoraj w u21. To duża nadzieja na lepszą przyszłość dla całego Barcelonismo po 3 latach z drewnianymi pomocnikami i bez skrzydłowych. Szkoda tylko, że prócz nich szansy nie dostał Collado, Monchu czy Abel. Oby Koeman odstrzelił resztę tych Amigosów i wprowadził młodych dla dobra swojego i klubu - bo nawet jeśli wygra ligę, ale nie wprowadzi młodych to po wyborach może zastąpić go Xavi

11

Fati to już nie jest diament do oszlifowania, to jest gracz na pierwszy skład

0

@pax obstawiam 4-2-3-1 i Pjanic będzie pełnił rolę jak Schone. Z drugiej strony w kadrze De Jong jest ustawiony jako ten bardziej defensywny niż De Roon

0

@HypeR tu bardziej chodzi o to, że Umtiti zarabia pewnie z 3x więcej niż Depay a nie sądzę by chciał zejść z wypłaty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?