messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JimMorrisonFCB Sancho ma 20 lat
0
Mason Greenwood to czysty talent. Ten chłopak to moim zdaniem po Haalandzie najlepszy piłkarz u19 na świecie
0
@BarcaInfo eh szkoda że przewijają się tylko plotki z Live..
1
@tristan87 dlatego w odejście Vidala i Rakiticia nie wierzę. Nikt im tyle nie zapłaci
2
@DanielOOL Araujo grał na pozycji Busquetsa, Sergio na "Xaviego" a Vidal "na Iniesty"
0
@Murazor nawet jeśli to raczej nie po to by grał 90 min w meczu z ostatnią drużyna w tabeli w drugiej linii złożonej z niego, Busquetsa i Vidala
4
Gość obiecał ładną grę. A tu ani ładnej gry, ani wyników. Przewalił przewagę w lidze, gra betonem w pomocy i w 90min wpuszcza stopera za Rakiticia :D. Nie no Setien jak do tej pory mnie mocno zawodzi, byłem zwolennikiem jego przyjścia, ale w sumie wiele się nie zmieniło. Gramy jeszcze brzydszą piłkę niż za Valdka, a Puig po dobrym okresie pewnie będzie 6 pomocnikiem w hierarchii jak wróci Frenkie po nim, Busim, Vidalu, Rakiticiu i Roberto. Gdyby Arthur już oficjalnie nie był w Juve to też nimi gównogry byłby wyżej. Dobra, pozostało czekać na to co wydarzy się w oknie transferowym, ale jeśli nie odejdzie Rakitic i Vidal to trzeba będzie podejść do kolejnego sezonu jak do końcówki tego. Pjanicowi dam szansę bo jednak jest to typowy rozgrywający z niezłym podaniem, ale na tą 2 już nie mogę patrzeć
0
@Yakoob Griezmann. Wypracował 2 najlepsze sytuację, w tym bramkę
3
Ile to już razy obiecałem sobie że koniec z oglądaniem tego betonu z Rakiticiem w pomocy i ciągle się nabieram że coś się zmieni. Chyba czas powiedzieć B jak powiedziało się A i widząc ten betonowy skład olać ten mecz
11
Setien: Puig i Collado dostaną szansę w pucharze Hiszpanii.
0
Wyrównają w 89 to w 90 wejdzie Puig
5
My kopiemy się po czole w ataku a Real ma jeszcze 17 bramek w lidze mniej :D
4
@Katalończyk 99 Fatialny to ty jesteś
1
Dlaczego te kartki nie są czerwone tylko jakieś pomarańczowe :D
0
Miał chociaż 1 kontakt z piłką. Chwilę przed nakładką :D
1
Ansu gamechanger!
0
No i taką zmianę szanuje
2
@BarcaInfo jak wejdzie za Griezmanna to beka.
0
@Hushovt Werner był do wyjęcia. Inny mobilny napastnik nie przychodzi mi do głowy.
1
@Bzyczekk no Griezmann wypracował Suarezowi najlepsza naszą sytuację w tym meczu więc nie jest tak do końca. Gdyby każda akcja nie musiała przechodzić przez Messiego to mogłoby być ich wiecj
1
@messiandiniesta patrząc na szybko że statystyk: z Atletico 1 odbiór jako ostatni zawodnik, z Leganes 1 odbiór jako ostatni zawodnik + wybicie z linii. Ogólnie Clement po wznowieniu rozgrywek gra znacznie lepiej niż Pique, moim zdaniem
1
Puig na boisko. Tu jest mało przestrzeni więc da więcej niż chorwacki wóz z węglem
0
Kolejny słaby mecz Cucu, szkoda. Lubię oglądać tego chłopaka ale od wznowienia rozgrywek zawodzi, jak całe Getafe.
W składzie Osy na 9 gra Jose Arnaiz, pamiętacie tego gościa? Ponoć Arsenal kiedyś chciał dać za niego 20mln euro. Arnaiz - Paco - Deulofeu, ależ to był atak :D.
Trzymam kciuki za Emersona i cały Betis. Zmarnowany potencjał tej drużyny kolejny rok.. Od odejścia Setiena cały czas nie potrafią wstrzelić się z formą, mimo, że co roku skład coraz lepszy i transfery coraz droższe. Taka druga Celta Vigo, oba zespoły powinny walczyć o LE, a jest jak jest.
1
Znów brak Rysia, oby dostał chociaż pół godziny dziś..
1
Spadek Espanyolu i awans Girony. Liczba katalońskich drużyn się nie zmienia wtedy :D
1
@Hiacynk mi chodziło bardziej w kontekście LM, bo trzeba tą formacje dopuścić, a wcale nie będziemy na straconej pozycji i jeszcze w tej LM powalczymy. Ostatnio było widać że Vidal nie nadąża już za takimi piłkarzami jak Carrasco, myślę że Frenkie miałby łatwiej. No i Rakitic.. niby jest ostatnio w niezłej formie, ale moim zdaniem najlepiej gra jak wchodzi za Busiego
3
4-3-1-2 wydaje się obecnie najlepsza taktyką dla Barcelony. Cała trójka w ataku czuje się świetnie na tych pozycjach, Antek ma więcej swobody, Leo centralnie może cały czas być pod grą, a Luis już grał tak w Live w duecie ze Sturridgem i wyglądał świetnie.
Jedynym minusem może być fakt, że w formacji bez skrzydłowych bardzo wysoko muszą grać nasi boczni obrońcy, przez to narażamy się na kontrataki jeszcze bardziej niż zwykle. Dlatego liczę na ogrywanie Puiga i dobrą formę De Jonga po powrocie i Roberto w środku pola - jeśli wyjdzie 2 z tej 3 + Busi w meczach LM to jestem spokojniejszy bo chłopaki dają dużo więcej motoryki, szybkiego doskoku i wydają się lepszą opcją na asekurację bocznych stref boiska niż ociężały Ivan czy Vidal - szczególnie jak trzeba będzie się pościgać te kilkanaście metrów z szybkim skrzydłowym.
0
@masq Riki Puig i Fati w pierwszym
2
@sendesara to te 2 jeszcze może urośnie :D
11
Oglądałem kilka razy Erica Garcię w Manchesterze i ogromne wrażenie robi ten chłopak grając na tym poziomie tak pewnie. Wciąż ma braki ale to stoper skrojony pod ten klub i jeśli jest możliwość wyciągnięcia go za stosunkowo nieduże pieniądze to powinien być priorytetem. Myślę, że jeśli uda się sprzedać Umtitiego to jeszcze finansowo wyjdziemy na plus. Chłopak fajnie operuje piłka, pewny w obronie, niezła szybkość. Brakuje mu kilka cm, ale 182 to nie jest źle, z tego co kojarzę tyle samo ma Ramos, a Puyol miał jeszcze kilka cm mniej