0

Przydałby nam się jakiś dobry rozgrywający za Xaviego np. Według mnie ciekawy by był Wlishere . Albo inwestować w Rafinhe :)

1

Nie ma to jak karny :)

0

0-0 :)

3

i raz uznali :)

2

Tak ale nie uznali . Ale powinien być według mnie :)

0

do 10 dni chyba :)

0

Wszyscy nagle chwalą Douglasa :0 . Zagrał dobrze. Dość niepewny w defensywie w ofensywie lepiej . Nie można od niego dużo wymagać ponieważ nie grał w ogóle.

0

To nieźle :D

0

Ty to wymyślasz czy skądś bierzesz ? :D

0

Rafinha na "fałszywej 9" zobaczymy jak tam pogra. Mam nadzieje że w przyszłym sezonie to będzie "drugi Iniesta"

0

Skład:
Ter Stegen
Montoya-Pique-Mascherano-Alba
Xavi-Busi-Rafhina
Messi-Suarez-Neymar

Niech wejdzie rakitić pedro i roberto za Rafhine Suareza i Xaviego

2

Mój skład z tymi powołanymi to :
Bravo
Alves-Pique-Bartra-Alba
Rafinha-Xavi-Rakitic
Messi-Suarez-Neymar

Pewnie niektórych dziwi skład , ale według mnie Busi nie jest w formie a że nie ma Mache to Xavi . Rafinha powinien grać w ważnych meczach coraz więcej ( nie ma Iniesty ) . Reszta po prostu powinna grać według mnie. Pewnie i tak będzie grał Busi od pierwszej . Według mnie Rafhina i Sergi chociaż nie są w najlepszej formie powinnie się zgrywać

0

Mój skład z tymi powołanymi to :
Bravo
Alves-Pique-Bartra-Alba
Rafinha-Xavi-Rakitic
Messi-Suarez-Neymar

Pewnie niektórych dziwi skład , ale według mnie Busi nie jest w formie a że nie ma Mache to Xavi . Rafinha powinien grać w ważnych meczach coraz więcej ( nie ma Iniesty ) . Reszta po prostu powinna grać według mnie . W drugiej połowie może wejść Pedro za Suareza , Sergi roberto za Rakiticia , i Sergio za Xavi . Pewnie i tak będzie grał Busi od pierwszej . Według mnie Rafhina i Sergi chociaż nie są w najlepszej formie powinnie się zgrywać .

0

Chciałbym go w Barcy zobaczyć. Ale to chyba niemożliwe :(

0

Czemu w temacie pisze AKTUALIZACJA ?

0

Po prostu jak czytam taki komentarz to mi się rzygać chcę. Gdyby nie MESSI to byś pewnie nie był kibicem BARCY . Trochę szacunku . A według mnie to MESSI próbował ale nie zawsze gra się mecz życia :/

0

taaaaaaaaaaaaaaaaaaa

0

footballhd :) dość dobra

0

I pewnie strzeli :)

0

Chyba że ter Stegen gra w LM a w lidze bravo :)

0

Mascherano pauzuje za kartki .

0

Pinto grał a Oier na ławie ;)

0

Dzięki ;)

0

Ale jest coś więcej ?

0

A co z Juanem Cuadrado ?

3

Jest już terminarz na ten sezon ( ligowy ) ?

0

Wszyscy znają klasę Xaviego , fajnie jakby został . W przyszłości mógłby pomagać trenerom ;)

0

Dobrze niech o niego walczą , na mistrzostwach pokazał jak potrafi grać ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?