miko1711
Dołączył/a: lipiec 2014
Wrocław
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przydałby nam się jakiś dobry rozgrywający za Xaviego np. Według mnie ciekawy by był Wlishere . Albo inwestować w Rafinhe :)
1
Nie ma to jak karny :)
0
0-0 :)
3
i raz uznali :)
2
Tak ale nie uznali . Ale powinien być według mnie :)
0
do 10 dni chyba :)
0
Wszyscy nagle chwalą Douglasa :0 . Zagrał dobrze. Dość niepewny w defensywie w ofensywie lepiej . Nie można od niego dużo wymagać ponieważ nie grał w ogóle.
0
To nieźle :D
0
Ty to wymyślasz czy skądś bierzesz ? :D
0
Rafinha na "fałszywej 9" zobaczymy jak tam pogra. Mam nadzieje że w przyszłym sezonie to będzie "drugi Iniesta"
0
Skład:
Ter Stegen
Montoya-Pique-Mascherano-Alba
Xavi-Busi-Rafhina
Messi-Suarez-Neymar
Niech wejdzie rakitić pedro i roberto za Rafhine Suareza i Xaviego
2
Mój skład z tymi powołanymi to :
Bravo
Alves-Pique-Bartra-Alba
Rafinha-Xavi-Rakitic
Messi-Suarez-Neymar
Pewnie niektórych dziwi skład , ale według mnie Busi nie jest w formie a że nie ma Mache to Xavi . Rafinha powinien grać w ważnych meczach coraz więcej ( nie ma Iniesty ) . Reszta po prostu powinna grać według mnie. Pewnie i tak będzie grał Busi od pierwszej . Według mnie Rafhina i Sergi chociaż nie są w najlepszej formie powinnie się zgrywać
0
Mój skład z tymi powołanymi to :
Bravo
Alves-Pique-Bartra-Alba
Rafinha-Xavi-Rakitic
Messi-Suarez-Neymar
Pewnie niektórych dziwi skład , ale według mnie Busi nie jest w formie a że nie ma Mache to Xavi . Rafinha powinien grać w ważnych meczach coraz więcej ( nie ma Iniesty ) . Reszta po prostu powinna grać według mnie . W drugiej połowie może wejść Pedro za Suareza , Sergi roberto za Rakiticia , i Sergio za Xavi . Pewnie i tak będzie grał Busi od pierwszej . Według mnie Rafhina i Sergi chociaż nie są w najlepszej formie powinnie się zgrywać .
0
Chciałbym go w Barcy zobaczyć. Ale to chyba niemożliwe :(
0
Czemu w temacie pisze AKTUALIZACJA ?
0
Po prostu jak czytam taki komentarz to mi się rzygać chcę. Gdyby nie MESSI to byś pewnie nie był kibicem BARCY . Trochę szacunku . A według mnie to MESSI próbował ale nie zawsze gra się mecz życia :/
0
taaaaaaaaaaaaaaaaaaa
0
footballhd :) dość dobra
0
I pewnie strzeli :)
0
Chyba że ter Stegen gra w LM a w lidze bravo :)
0
Mascherano pauzuje za kartki .
0
Pinto grał a Oier na ławie ;)
0
Dzięki ;)
0
Ale jest coś więcej ?
0
A co z Juanem Cuadrado ?
3
Jest już terminarz na ten sezon ( ligowy ) ?
0
Wszyscy znają klasę Xaviego , fajnie jakby został . W przyszłości mógłby pomagać trenerom ;)
0
Dobrze niech o niego walczą , na mistrzostwach pokazał jak potrafi grać ;)