miko1711
Dołączył/a: lipiec 2014
Wrocław
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajnie, że Real przegrał, ale my też mamy mecz do wygrania :). Jutro chciałbym zobaczyć Barce w najlepszej odsłonie, z LIO na czele :) . Po 2 gole każdego z MSN i to będzie po prostu najlepszy weekend w tym roku :) .Oby więcej takich :D
0
Ja po prostu nie mogę, wysłałem link ze składem, a wy już bana dajecie, jak nie chcecie to nie wchodźcie ;/
0
Przepraszam, nie wiedziałem, że nie można nic napisać co ci się nie podoba, już nie będę :/
0
http://www.footballuser.com/1215859/FC_Barcelona
co wy na to na następny sezon ? :)
1
Ale przegrana Realu trochę jednak pomoże :)
2
http://fangol.pl/view/89969/najpiekniejsze-gole?autoplay
Genialne :D .
0
Powiedzcie mi proszę po co Realowi jest Danilo, rozumiem, że chcą być przed nami, a mają kompletny skład na tą pozycję i albo Carvajal albo Danilo będą grać ławę, a oby dwaj są genialnymi obrońcami :) Według mnie bardziej opłacało by im się kupić solidnego zmiennika albo zabrać kogoś ze szkółki :)
PS. Jest jeszcze Arbeloa, ale on raczej odejdzie :) . I jeszcze Bale :P
0
I po co wchodzisz na tą stronę i tak nikogo nie obchodzi twoje zdanie, chyba, że chcesz pokazać jakich RM ma kibiców :)
0
Skoro mówisz o dwumeczu z Bayernem :)
1
a nie o 21 :) ?
1
Obstawiaj częściej :)
0
Czyli ATM-Real w dwumeczu było by 8 do 0 Uuuuu....
0
Ok, dzięki :) Już mi wszystko pasuje :D
0
Którą macie minutę, bo raz mam 11 a raz 5 :/ ?
0
Na szczęście ja już się nauczyłem :) Powodzenia ;)
0
Logiczne, że w środę tak to by nie było pytania :)
0
Co będziecie oglądać RM-Villarreal czy Monaco-P$G ?
0
Sądzę, że w następnym meczu LE powoła kogoś z rezerw za Neymara, fajnie jakby to był Adama :)
0
Ok, dzięki :)
0
Właśnie widziałem po tyle, trochę za drogo :/
1
Ok chętnie zobacze :)
0
http://fangol.pl/view/89153/luis-enrique-popisuje
0
Trochę nie na temat. Wiecie gdzie można dość tanio kupić bluzę Barcy ?
0
Atletico 04 , więcej niż 1000 słów . Pozdrowienia :)
1
Nikt ci nie da polecenia :/
1
Jak się wchodzi w wystawianie ocen to pisze, że Messi z karnego
0
Sądzę, że nie będzie już komentarzy po tym meczu, że Suarez z granadą się odblokował on już dawno się odblokował i to genialnie pokazuję :D
0
Ostatnio bardzo mi się podoba jak dobiera skład LE, sądzę, że zostanie w Barcelonie na następny sezon :)
0
Czemu ? :/
0
No ładny rykoszet :)