0

Fajnie, że Real przegrał, ale my też mamy mecz do wygrania :). Jutro chciałbym zobaczyć Barce w najlepszej odsłonie, z LIO na czele :) . Po 2 gole każdego z MSN i to będzie po prostu najlepszy weekend w tym roku :) .Oby więcej takich :D

0

Ja po prostu nie mogę, wysłałem link ze składem, a wy już bana dajecie, jak nie chcecie to nie wchodźcie ;/

0

Przepraszam, nie wiedziałem, że nie można nic napisać co ci się nie podoba, już nie będę :/

0

http://www.footballuser.com/1215859/FC_Barcelona
co wy na to na następny sezon ? :)

1

Ale przegrana Realu trochę jednak pomoże :)

2

0

Powiedzcie mi proszę po co Realowi jest Danilo, rozumiem, że chcą być przed nami, a mają kompletny skład na tą pozycję i albo Carvajal albo Danilo będą grać ławę, a oby dwaj są genialnymi obrońcami :) Według mnie bardziej opłacało by im się kupić solidnego zmiennika albo zabrać kogoś ze szkółki :)

PS. Jest jeszcze Arbeloa, ale on raczej odejdzie :) . I jeszcze Bale :P

0

I po co wchodzisz na tą stronę i tak nikogo nie obchodzi twoje zdanie, chyba, że chcesz pokazać jakich RM ma kibiców :)

0

Skoro mówisz o dwumeczu z Bayernem :)

1

a nie o 21 :) ?

1

Obstawiaj częściej :)

0

Czyli ATM-Real w dwumeczu było by 8 do 0 Uuuuu....

0

Ok, dzięki :) Już mi wszystko pasuje :D

0

Którą macie minutę, bo raz mam 11 a raz 5 :/ ?

0

Na szczęście ja już się nauczyłem :) Powodzenia ;)

0

Logiczne, że w środę tak to by nie było pytania :)

0

Co będziecie oglądać RM-Villarreal czy Monaco-P$G ?

0

Sądzę, że w następnym meczu LE powoła kogoś z rezerw za Neymara, fajnie jakby to był Adama :)

0

Ok, dzięki :)

0

Właśnie widziałem po tyle, trochę za drogo :/

1

Ok chętnie zobacze :)

0

Trochę nie na temat. Wiecie gdzie można dość tanio kupić bluzę Barcy ?

0

Atletico 04 , więcej niż 1000 słów . Pozdrowienia :)

1

Nikt ci nie da polecenia :/

1

Jak się wchodzi w wystawianie ocen to pisze, że Messi z karnego

0

Sądzę, że nie będzie już komentarzy po tym meczu, że Suarez z granadą się odblokował on już dawno się odblokował i to genialnie pokazuję :D

0

Ostatnio bardzo mi się podoba jak dobiera skład LE, sądzę, że zostanie w Barcelonie na następny sezon :)

0

Czemu ? :/

0

No ładny rykoszet :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?