miko1711
Dołączył/a: lipiec 2014
Wrocław
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie mam konta, ale dzięki :)
0
Dacie jakąś transmisje meczu Rayo, bo na meczykach nie mogę znaleźć :) ?
0
Tylko, żeby nie stracił formy :/
0
Może, ale jednak wolę tego 1 :D
0
Może, ale chodzi mi o aktualną formę :) (czyli w klubie)
0
Tak też można :)
0
Według mnie skład Hiszpanów powinien wyglądać tak
De Gea (tu wiadomo)
Azpilicueta-Pique-Ramos-Alba
Koke-Busi-Isco
Silva-Morata- i tu nie mam pomysłu
Proszę o pomoc z tym jednym, bo nie wiem po prostu :)
To jest mój skład na TEN MOMENT :)
Hiszpanie ogólnie grają słabo, ale dla mnie to najlepszy skład :D
Proszę o wyrozumiałość.
PS.Jest jeszcze Fabregas bez formy , Mata i Cazorla, ale jednak wolę Koke i Isco :)
2
Ja bym chciał zobaczyć Adama Traore jak gra w 1 składzie Barcy z tymi gwiazdami (nawet na jeden mecz), wiem, że lubi on dryblować i czasem gra egoistycznie, ale w takim składzie raczej by sobie na częste dryblingi nie pozwolił :) . Może by się sprawdził, ponieważ potencjał ma :D
PS. Nie piszcie niczego w stylu, że w Barcy B gra słabo, bo to chodzi o 1 skład :D
0
Ale chodzi o tych co mogą grać dla Brazylii :D
0
No wiem to była ironia :P
0
To jest jakiś inny ? :P
0
Zależy, który Lucas :)
0
Zauważyliście, że LM wygrywamy tylko gdy mamy taką prawdziwą "9" :)
PS. Oprócz Ibry :/
0
Zgaduje, że każdy się domyśli, bo niedawno graliśmy 1/8 a nawet "tłumok" ogląda LM :D
3
No miło im nie będzie :/
http://fangol.pl/view/92178/to-bedzie-dla-nich-ciezki
1
Nie zapominajmy że graliśmy w tygodniu z City i odpoczywaliśmy dużo krócej.
Pierwsza połowa w wykonaniu Realu była po kilkunastu minutach od rozpoczęcia super ale w 2 połowie Real nie istniał pomimo że powinien teoretycznie zajechać nas fizycznie bo jak wspomniałem graliśmy ciężki mecz. :)
0
No ok trochę mu zaniżyłem :) Należ mu się 7.5 ale 8 dałbym Mathieu za gola :)
1
Ależ z ciebie wielki kibic :P To było GD ono ma inne prawa, pewnie w meczu z Levante wszystkie strzały były by golami, ale to jest El Clasico :) Tutaj też jest presja na piłkarzach :)
0
No ok, ale miło jak ktoś tak mówi, a raczej nie jest to kibic Barcy :)
0
Ale Real ma prawie identyczny terminarz :)
2
Gdy po meczu w studiu zapytali się jednego z ekspertów co sądzi o Barcelonie, powiedział ,że jest pewny, że wygrają ligę mistrzów :D . Zawsze miło jak ktoś tak powie :D
0
Jeśli się nie mylę, to teraz mają przerwę na reprezentację dlatego, niektórzy odpoczną :D
PS. Oby obyło się bez kontuzji :)
0
Nie, żeby coś ale, nie zachęcam do wyjazdu do Madrytu, bo nadchodzą chłodne dni dla Madrytu -4 Grrrrrr :D
0
Zemściły się, ale na Realu, nie wykorzystali kilka sytuacji z 1 połowy :)
1
Jak patrze na oceny dla Masche to według mnie trochę zaniżona :/
0
Według mnie jednak nie :) Mathieu zasługuje bardziej, ilość interwencji podobna ale gol bardzo ważny :D
0
A co jak grał ?
0
OK nie grał dobrze, ale kilka razy ratował Barce, choćby wślizg, który wykonał przed Bale :)
1
Nie przesadzajcie Messi zagrał słabo, ale w 2 połowie to on i Neymar prowadzili głównie grę Barcy :D Brawo Mathieu, u mnie zawodnik meczu, gol czyścił wszystko, może błąd przy bramce CR7, ale nie wiem dokładnie kto zawinił. Teraz w Barcelonie wysoka temperatura a dokładnie 4 stopnie na plusie :D Oto gra poszczególnych zawodników według mnie :)
Bravo-Bardzo dobre spotkanie, uratował nas w kilku sytuacjach (np. strzał Benzemy)
Bardzo pewnie tak na 7 według mnie :)
Alves-Popełniał błędy, ale nie zagrał źle. Brawo za asystę (jeśli się nie mylę ). - ocena 6.5
Pique-Solidny mecz, błędy też popełniał, ale większych błędnych nie popełnił :)- 6.5
Mathieu-Super ;) Według mnie zawodnik meczu, gol, odbiory, bardzo solidnie :D- 8
Alba-Przeciętnie, bez większych błędów ale jednak mało w ofensywie i ogólne wrażenie - 6
Obrona-Popełniała błędy, grała nie pewnie, ale ważne, że popełniła tylko jeden błąd a nie dwa :)
PS.Tyle obrona później będzie pomoc i atak, bo nie mam siły teraz. Brawo Barco po Mistrza :D !!!!!!!!
1
Tyle czekania :D Nareszcie :) . Do boju Barco, dziś znów będziesz WIELKA :D !!!!