0

Nie mam konta, ale dzięki :)

0

Dacie jakąś transmisje meczu Rayo, bo na meczykach nie mogę znaleźć :) ?

0

Tylko, żeby nie stracił formy :/

0

Może, ale jednak wolę tego 1 :D

0

Może, ale chodzi mi o aktualną formę :) (czyli w klubie)

0

Tak też można :)

0

Według mnie skład Hiszpanów powinien wyglądać tak

De Gea (tu wiadomo)

Azpilicueta-Pique-Ramos-Alba

Koke-Busi-Isco

Silva-Morata- i tu nie mam pomysłu



Proszę o pomoc z tym jednym, bo nie wiem po prostu :)

To jest mój skład na TEN MOMENT :)

Hiszpanie ogólnie grają słabo, ale dla mnie to najlepszy skład :D

Proszę o wyrozumiałość.

PS.Jest jeszcze Fabregas bez formy , Mata i Cazorla, ale jednak wolę Koke i Isco :)

2

Ja bym chciał zobaczyć Adama Traore jak gra w 1 składzie Barcy z tymi gwiazdami (nawet na jeden mecz), wiem, że lubi on dryblować i czasem gra egoistycznie, ale w takim składzie raczej by sobie na częste dryblingi nie pozwolił :) . Może by się sprawdził, ponieważ potencjał ma :D

PS. Nie piszcie niczego w stylu, że w Barcy B gra słabo, bo to chodzi o 1 skład :D

0

Ale chodzi o tych co mogą grać dla Brazylii :D

0

No wiem to była ironia :P

0

To jest jakiś inny ? :P

0

Zależy, który Lucas :)

0

Zauważyliście, że LM wygrywamy tylko gdy mamy taką prawdziwą "9" :)

PS. Oprócz Ibry :/

0

Zgaduje, że każdy się domyśli, bo niedawno graliśmy 1/8 a nawet "tłumok" ogląda LM :D

3

1

Nie zapominajmy że graliśmy w tygodniu z City i odpoczywaliśmy dużo krócej.

Pierwsza połowa w wykonaniu Realu była po kilkunastu minutach od rozpoczęcia super ale w 2 połowie Real nie istniał pomimo że powinien teoretycznie zajechać nas fizycznie bo jak wspomniałem graliśmy ciężki mecz. :)

0

No ok trochę mu zaniżyłem :) Należ mu się 7.5 ale 8 dałbym Mathieu za gola :)

1

Ależ z ciebie wielki kibic :P To było GD ono ma inne prawa, pewnie w meczu z Levante wszystkie strzały były by golami, ale to jest El Clasico :) Tutaj też jest presja na piłkarzach :)

0

No ok, ale miło jak ktoś tak mówi, a raczej nie jest to kibic Barcy :)

0

Ale Real ma prawie identyczny terminarz :)

2

Gdy po meczu w studiu zapytali się jednego z ekspertów co sądzi o Barcelonie, powiedział ,że jest pewny, że wygrają ligę mistrzów :D . Zawsze miło jak ktoś tak powie :D

0

Jeśli się nie mylę, to teraz mają przerwę na reprezentację dlatego, niektórzy odpoczną :D
PS. Oby obyło się bez kontuzji :)

0

Nie, żeby coś ale, nie zachęcam do wyjazdu do Madrytu, bo nadchodzą chłodne dni dla Madrytu -4 Grrrrrr :D

0

Zemściły się, ale na Realu, nie wykorzystali kilka sytuacji z 1 połowy :)

1

Jak patrze na oceny dla Masche to według mnie trochę zaniżona :/

0

Według mnie jednak nie :) Mathieu zasługuje bardziej, ilość interwencji podobna ale gol bardzo ważny :D

0

A co jak grał ?

0

OK nie grał dobrze, ale kilka razy ratował Barce, choćby wślizg, który wykonał przed Bale :)

1

Nie przesadzajcie Messi zagrał słabo, ale w 2 połowie to on i Neymar prowadzili głównie grę Barcy :D Brawo Mathieu, u mnie zawodnik meczu, gol czyścił wszystko, może błąd przy bramce CR7, ale nie wiem dokładnie kto zawinił. Teraz w Barcelonie wysoka temperatura a dokładnie 4 stopnie na plusie :D Oto gra poszczególnych zawodników według mnie :)

Bravo-Bardzo dobre spotkanie, uratował nas w kilku sytuacjach (np. strzał Benzemy)
Bardzo pewnie tak na 7 według mnie :)

Alves-Popełniał błędy, ale nie zagrał źle. Brawo za asystę (jeśli się nie mylę ). - ocena 6.5

Pique-Solidny mecz, błędy też popełniał, ale większych błędnych nie popełnił :)- 6.5

Mathieu-Super ;) Według mnie zawodnik meczu, gol, odbiory, bardzo solidnie :D- 8

Alba-Przeciętnie, bez większych błędów ale jednak mało w ofensywie i ogólne wrażenie - 6

Obrona-Popełniała błędy, grała nie pewnie, ale ważne, że popełniła tylko jeden błąd a nie dwa :)

PS.Tyle obrona później będzie pomoc i atak, bo nie mam siły teraz. Brawo Barco po Mistrza :D !!!!!!!!

1

Tyle czekania :D Nareszcie :) . Do boju Barco, dziś znów będziesz WIELKA :D !!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?