0

I taka akcja (bramkowa ta 1) właśnie świadczy o tym, że nasze trio jest genialne :) Oni nie tylko są super zawodnikami, ale co ważniejsze są zgrani w 200% :D Jak widzę i grę to moja mina wygląda jak banan :D

0

Bez przesady, kto dał takiego krosa, i kto dobiegł do tego ?

0

Zauważyłem, że w LM to Messi wychodzi ostatni a w lidze Suarez :) Mała rzecz ale ciekaw jestem dlaczego :D

6

Coś czuje, że dziś to będzie mecz Messiego i Iniesty ;) . Wróżbita Maciej potwierdza :D

0

Bodajże mecz z Celtą :/

0

Co byście powiedzieli na transfer Isco ? Zapomnijmy na chwilę, że to piłkarz Realu.

0

Bartra nie powołany :/

2

Na tablicy wyników to Bayern jest FCB :/

0

Nie wiem, czy nie lepszym pomysłem było by postawienie na Xaviego niż Rakiticia, ponieważ Xavi powinien lepiej sobie poradzić z utrzymaniem piłki co będzie bardzo ważne :)

1

Szczerze to wolę zagrać z kimś z 2 : Real, Bayern. Nie chce grać z defensywnym Juve, może nie którzy mówią, że są słabi, ale pozory mylą :D

0

Komentarz usunięty

1

12 w piątek na euro sporcie :D

0

Fajnie, że są tacy kibice Realu Madryt, którzy potrafią po gratulować :D

0

Jak Yoda mówisz ty :D

4

"David Luiz jest tak dziurawy jak spodnie Pepa" :D HAHAH

PS.Każdy to już widział :) http://fangol.pl/view/96050/dziura-w-spodniach-pepa

2

Roberto gra dziś dobrze :D

5

Mi się wydaję, że jakby Roberto dostawał więcej minut, to może coś by z niego było :D

1

"Przerzut Messiego nie spotykana sprawa" Eksperci :D

0

Niech wejdzie Verma :D

0

Chodzi, że ktoś powiedział Daniel a nie Dani :D

4

Ktoś ? Coś ? Iniesta :D

0

Wierny kibic :D

3

Miejmy nadzieję :D

3

Ronaldo :/

1

Ja bym wolał w finale :D

0

I po co ? Jak u nas się pojawiają biali to się nie podoba, a odwrotnie to już tak ? Bezsensu :/

0

Chyba nie :/ Jakby tak było to było by coś na ten temat na stronie :D

0

Malaga urwała punkty Barcy, ATM i Valencii :D

0

W sumie, to zależy od sędziego, ten był bardzo skrupulatny :D

3

"No nie wierzę bramka Messiego.Jak zwykle strzela jak jest sam na sam z bramkarze.A tak w ogóle co ten nieudacznik zrobił ? Bronić nie umie czy co ? " komentarz z RM :) Musiałem to po prostu wkleić :D Hahahaah :D Nie mogę :) Zaraz napisze pewnie jeszcze, że większość goli CR7 ma po solowych akcjach :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?