miko1711
Dołączył/a: lipiec 2014
Wrocław
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I taka akcja (bramkowa ta 1) właśnie świadczy o tym, że nasze trio jest genialne :) Oni nie tylko są super zawodnikami, ale co ważniejsze są zgrani w 200% :D Jak widzę i grę to moja mina wygląda jak banan :D
0
Bez przesady, kto dał takiego krosa, i kto dobiegł do tego ?
0
Zauważyłem, że w LM to Messi wychodzi ostatni a w lidze Suarez :) Mała rzecz ale ciekaw jestem dlaczego :D
6
Coś czuje, że dziś to będzie mecz Messiego i Iniesty ;) . Wróżbita Maciej potwierdza :D
0
Bodajże mecz z Celtą :/
0
Co byście powiedzieli na transfer Isco ? Zapomnijmy na chwilę, że to piłkarz Realu.
0
Bartra nie powołany :/
2
Na tablicy wyników to Bayern jest FCB :/
0
Nie wiem, czy nie lepszym pomysłem było by postawienie na Xaviego niż Rakiticia, ponieważ Xavi powinien lepiej sobie poradzić z utrzymaniem piłki co będzie bardzo ważne :)
1
Szczerze to wolę zagrać z kimś z 2 : Real, Bayern. Nie chce grać z defensywnym Juve, może nie którzy mówią, że są słabi, ale pozory mylą :D
0
Komentarz usunięty
1
12 w piątek na euro sporcie :D
0
Fajnie, że są tacy kibice Realu Madryt, którzy potrafią po gratulować :D
0
Jak Yoda mówisz ty :D
4
"David Luiz jest tak dziurawy jak spodnie Pepa" :D HAHAH
PS.Każdy to już widział :) http://fangol.pl/view/96050/dziura-w-spodniach-pepa
2
Roberto gra dziś dobrze :D
5
Mi się wydaję, że jakby Roberto dostawał więcej minut, to może coś by z niego było :D
1
"Przerzut Messiego nie spotykana sprawa" Eksperci :D
0
Niech wejdzie Verma :D
0
Chodzi, że ktoś powiedział Daniel a nie Dani :D
4
Ktoś ? Coś ? Iniesta :D
0
Wierny kibic :D
3
Miejmy nadzieję :D
3
Ronaldo :/
1
Ja bym wolał w finale :D
0
I po co ? Jak u nas się pojawiają biali to się nie podoba, a odwrotnie to już tak ? Bezsensu :/
0
Chyba nie :/ Jakby tak było to było by coś na ten temat na stronie :D
0
Malaga urwała punkty Barcy, ATM i Valencii :D
0
W sumie, to zależy od sędziego, ten był bardzo skrupulatny :D
3
"No nie wierzę bramka Messiego.Jak zwykle strzela jak jest sam na sam z bramkarze.A tak w ogóle co ten nieudacznik zrobił ? Bronić nie umie czy co ? " komentarz z RM :) Musiałem to po prostu wkleić :D Hahahaah :D Nie mogę :) Zaraz napisze pewnie jeszcze, że większość goli CR7 ma po solowych akcjach :D