miko1711
Dołączył/a: lipiec 2014
Wrocław
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak to mawia klasyk "Nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić"
0
Dobra nie ważne xD
0
Wydaję mi się, że nie komentuje LM :/
2
Najśmieszniej by było jakby jeszcze do tego Rafinha strzelił decydującą bramkę :D
0
A tym czasem Kazachstan wygrywa z Czechami.
1
Belgia już wygrywa :D
1
Nie ma to jak się cieszyć z kontuzji zawodnika ;)
5
Messi znalazł się w 11 kolejki z notą 7.52 :P trochę mnie to dziwi... bo nie zagrał on wybitnego meczu, ale patrząc na 1 kolejkę to żaden inny zawodnik nie zagrał lepiej ;)
0
Kto będzie komentował La Liga w Eleven ??? wie ktoś ?
13
....strzelić
63
Nie sądziłem, że dożyje meczu, w którym Sergi Roberto zagra lepiej niż Messi :P
2
Mam pytanie jak zachowywał się Ray Hudson podczas rajdu Messiego ?
0
Bardzo fajna strona tylko komentarz często komentarz jest... po francusku :/
0
Wydaję, mi się, że prędzej z powrotem Neymara :D
0
Mam pytanie odnośnie STS TV, czy wystarczy się zalogować, żeby oglądać La Lige ?
0
Ja już widzę to 4-0 i w dogrywce Pedritooo :D
4
Mam nadzieję, że LE postawi na Bravo, według mnie jest on o wiele pewniejszy. A kogo wy byście wybrali ?
1
Da się :P
0
Jak to oglądam to wierze w Barce :D
3
po co nam defensywny pomocnik ?
28
Prawdziwy kibic :/
0
Ważne, żeby strzelić bramkę w pierwszych minutach, będzie to kluczowe, każdy kto ogląda mecze Barcy, wie , że bardzo rzadko po strzeleniu 1 bramki mecz kończy się 1-0. Gramy u siebie będzie o wiele łatwiej. Po wypowiedizach i po meczu widać, że Messi jest bardzo dobrze kryty dlatego musi mieć z kim grać, Suarez na pewno nie wystarczy dlatego mam nadzieję, że LE wystawi podstawową (jak na tą chwilę) 11 :D Ja bardzo wierze w Barce, każdy wie do czego piłkarze są zdolni i mam nadzieję, że to pokażą :D VeB ;)
0
Jednak wynik 1-0 czy coś podobnego to nie to samo, jednak jak zremisowali z taka malaga to po 1 dniu już było ok, a tutaj cały świat będzie pisać o pogromie... i mam nadzieje, że to a nich dobrze wpłynie :D
2
Oczywiście się nie ciesze, że przegraliśmy, ale przynajmniej dostali lekcję pokory, że przeciewników się nie lekceważy... od początku grali, jakby już wypłate dostali. Mimo tego wyniku wierze w wynik 4-0 :D Pozdrawiam i dobranoc ;)
0
Jeden kosztował 45mln... taka różnica ;)
0
Mam nadzieje, że Pedro zostanie, ale jak widziałem jak zachowywał się podczas świętowania to wydaję mi się, że to był jego ostatni mecz dla Barcy :( Ciągle stał obok, tylko co pewien czas klaskał ;(
5
Napisałem, że Pedro została "ostatnia przysługa" i tak było... Jedno słowo DZIĘKUJE
0
Jak to się mówi "Ostatnia przysługa" :D
0
Messi nie odpuści MŚ :D
1
49 mln funtów.... czyli około 70 mln euro ;)