0

Jak to mawia klasyk "Nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić"

0

Dobra nie ważne xD

0

Wydaję mi się, że nie komentuje LM :/

2

Najśmieszniej by było jakby jeszcze do tego Rafinha strzelił decydującą bramkę :D

0

A tym czasem Kazachstan wygrywa z Czechami.

1

Belgia już wygrywa :D

1

Nie ma to jak się cieszyć z kontuzji zawodnika ;)

5

Messi znalazł się w 11 kolejki z notą 7.52 :P trochę mnie to dziwi... bo nie zagrał on wybitnego meczu, ale patrząc na 1 kolejkę to żaden inny zawodnik nie zagrał lepiej ;)

0

Kto będzie komentował La Liga w Eleven ??? wie ktoś ?

13

....strzelić

63

Nie sądziłem, że dożyje meczu, w którym Sergi Roberto zagra lepiej niż Messi :P

2

Mam pytanie jak zachowywał się Ray Hudson podczas rajdu Messiego ?

0

Bardzo fajna strona tylko komentarz często komentarz jest... po francusku :/

0

Wydaję, mi się, że prędzej z powrotem Neymara :D

0

Mam pytanie odnośnie STS TV, czy wystarczy się zalogować, żeby oglądać La Lige ?

0

Ja już widzę to 4-0 i w dogrywce Pedritooo :D

4

Mam nadzieję, że LE postawi na Bravo, według mnie jest on o wiele pewniejszy. A kogo wy byście wybrali ?

1

Da się :P

0



Jak to oglądam to wierze w Barce :D

3

po co nam defensywny pomocnik ?

28

Prawdziwy kibic :/

0

Ważne, żeby strzelić bramkę w pierwszych minutach, będzie to kluczowe, każdy kto ogląda mecze Barcy, wie , że bardzo rzadko po strzeleniu 1 bramki mecz kończy się 1-0. Gramy u siebie będzie o wiele łatwiej. Po wypowiedizach i po meczu widać, że Messi jest bardzo dobrze kryty dlatego musi mieć z kim grać, Suarez na pewno nie wystarczy dlatego mam nadzieję, że LE wystawi podstawową (jak na tą chwilę) 11 :D Ja bardzo wierze w Barce, każdy wie do czego piłkarze są zdolni i mam nadzieję, że to pokażą :D VeB ;)

0

Jednak wynik 1-0 czy coś podobnego to nie to samo, jednak jak zremisowali z taka malaga to po 1 dniu już było ok, a tutaj cały świat będzie pisać o pogromie... i mam nadzieje, że to a nich dobrze wpłynie :D

2

Oczywiście się nie ciesze, że przegraliśmy, ale przynajmniej dostali lekcję pokory, że przeciewników się nie lekceważy... od początku grali, jakby już wypłate dostali. Mimo tego wyniku wierze w wynik 4-0 :D Pozdrawiam i dobranoc ;)

0

Jeden kosztował 45mln... taka różnica ;)

0

Mam nadzieje, że Pedro zostanie, ale jak widziałem jak zachowywał się podczas świętowania to wydaję mi się, że to był jego ostatni mecz dla Barcy :( Ciągle stał obok, tylko co pewien czas klaskał ;(

5

Napisałem, że Pedro została "ostatnia przysługa" i tak było... Jedno słowo DZIĘKUJE

0

Jak to się mówi "Ostatnia przysługa" :D

0

Messi nie odpuści MŚ :D

1

49 mln funtów.... czyli około 70 mln euro ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?