miko1711
Dołączył/a: lipiec 2014
Wrocław
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Munir nam mecz wygra :D
16
http://fangol.pl/view/155276/neymar-pokazal-niedowiarkom
:D
0
Bez premium to tak często jest... ale ja jednak mam premium i wszystko było dobrze aż do teraz... czyli przez 2 tygodnie jakoś :/
0
Mam pytanie czy ma ktoś tak na FutbolHD, że go co pewien czas wywala... w sensie, że tak co 1 min od włączenia nagle czarny ekran i tyle. Jak odświeżę to znowu 1 min i tyle. Jak coś to mam premium kupione
0
Naprawdę jako winowajce 2 gola wskazujesz Pique, który zagrał bardzo dobre spotkanie... a to już nie jego wina, że płka odbiła się od Alby. Nie mógł on tego przewidzieć.
1
Podobał mi się ten gest Ronaldo, gdy były gwizdy podczas minuty ciszy ;)
0
Studio miało być o 19 30 nie ?? ma ktoś link, bo ja nie mogę znaleźć
0
Chciałbym w finale LM el clasico :D
0
Chciałbym, żeby Juve wygrało... serce mówi Juve, ale rozum juz Bayern. Za kim jesteście ??
0
Za 2 tygodnie to 1/4 ;)
7
Nie lubię żadnej ekipy za bardzo, ale chętnie oglądnę karne
1
Nie możliwe niestety... a poza tym gdyby Reus przeszedł do nas to gdzie miałby grać ? On nie może siedzieć na ławie..
4
Jak myślicie kto będzie królem strzelców w LL ?? Ja osobiście myślę, że jednak Ronaldo... oczywiście jest Suarez, ale wydaję, mi się, że jeszcze Messi go wyprzedzi
0
Szkoda trochę, że Iniesta nie gra od początku... Turan jednak zbyt mało widoczny :/
11
Dobra tam dawajcie mi Barce a nie City dalej leci...
0
dzięki wielkie ;)
0
Da ktoś link do studia ??
0
Dobra dzięki ;)
0
Mam pytanie czy LOL to bezpieczna gra ?? w sensie, że czy są duże szanse, że zawirusuje kompa ? bo siostra robi formata kompa i nie chce mieć znowu jakiś wirusów...
0
Wydaję mi się, że jakby Messi chciał to spokojnie mógłby jeszcze powalczyć o najlepszego strzelca :D
0
thx
0
Da ktoś link do meczu PSG jakiś, który nie zacina... bo na meczykach wszystkie się tną ;/
0
okej ;)
0
o dzięki :D a wiesz za ile później będzie można wykupić ?
0
to jest jakaś promocja ?? na ile czasu ??
0
Nie wiem czy tylko mi się tak wydaję, ale jakoś nasi zawsze bardzo dobrze grają o 12 :P
0
Chyba 5 :) Może i lektura nie zbyt "dobra" do czytania, ale uwierz, że bardzo przydatna ;) Wykorzystuję ją prawie na każdej rozprawce ;)
0
Czy ja słyszę doping na CN dłużej niż 1 min. ????
0
A kto powinien się tam znaleźć według ciebie ?? Francja ? Chorwacja ?
1
Wystarczy, ze nie przegramy więcej niż 3 bramkami :P Narazie jest źle, ale to jest do poprawienia... pierwszy wniosek jest taki, że bez dobrze grającego Jureckiego jesteśmy zespołem o klasę niższym. Po drugie to powinniśmy zbalansować rozgrywanie akcji czyli raz na skrzydło, raz obrotowy itd. Po trzecie...należy wierzyć !!!!! DO BOJU POLSKA !! POLSKA ! POLSKA ! POLSKA