0

Munir nam mecz wygra :D

0

Bez premium to tak często jest... ale ja jednak mam premium i wszystko było dobrze aż do teraz... czyli przez 2 tygodnie jakoś :/

0

Mam pytanie czy ma ktoś tak na FutbolHD, że go co pewien czas wywala... w sensie, że tak co 1 min od włączenia nagle czarny ekran i tyle. Jak odświeżę to znowu 1 min i tyle. Jak coś to mam premium kupione

0

Naprawdę jako winowajce 2 gola wskazujesz Pique, który zagrał bardzo dobre spotkanie... a to już nie jego wina, że płka odbiła się od Alby. Nie mógł on tego przewidzieć.

1

Podobał mi się ten gest Ronaldo, gdy były gwizdy podczas minuty ciszy ;)

0

Studio miało być o 19 30 nie ?? ma ktoś link, bo ja nie mogę znaleźć

0

Chciałbym w finale LM el clasico :D

0

Chciałbym, żeby Juve wygrało... serce mówi Juve, ale rozum juz Bayern. Za kim jesteście ??

0

Za 2 tygodnie to 1/4 ;)

7

Nie lubię żadnej ekipy za bardzo, ale chętnie oglądnę karne

1

Nie możliwe niestety... a poza tym gdyby Reus przeszedł do nas to gdzie miałby grać ? On nie może siedzieć na ławie..

4

Jak myślicie kto będzie królem strzelców w LL ?? Ja osobiście myślę, że jednak Ronaldo... oczywiście jest Suarez, ale wydaję, mi się, że jeszcze Messi go wyprzedzi

0

Szkoda trochę, że Iniesta nie gra od początku... Turan jednak zbyt mało widoczny :/

11

Dobra tam dawajcie mi Barce a nie City dalej leci...

0

dzięki wielkie ;)

0

Da ktoś link do studia ??

0

Dobra dzięki ;)

0

Mam pytanie czy LOL to bezpieczna gra ?? w sensie, że czy są duże szanse, że zawirusuje kompa ? bo siostra robi formata kompa i nie chce mieć znowu jakiś wirusów...

0

Wydaję mi się, że jakby Messi chciał to spokojnie mógłby jeszcze powalczyć o najlepszego strzelca :D

0

thx

0

Da ktoś link do meczu PSG jakiś, który nie zacina... bo na meczykach wszystkie się tną ;/

0

okej ;)

0

o dzięki :D a wiesz za ile później będzie można wykupić ?

0

to jest jakaś promocja ?? na ile czasu ??

0

Nie wiem czy tylko mi się tak wydaję, ale jakoś nasi zawsze bardzo dobrze grają o 12 :P

0

Chyba 5 :) Może i lektura nie zbyt "dobra" do czytania, ale uwierz, że bardzo przydatna ;) Wykorzystuję ją prawie na każdej rozprawce ;)

0

Czy ja słyszę doping na CN dłużej niż 1 min. ????

0

A kto powinien się tam znaleźć według ciebie ?? Francja ? Chorwacja ?

1

Wystarczy, ze nie przegramy więcej niż 3 bramkami :P Narazie jest źle, ale to jest do poprawienia... pierwszy wniosek jest taki, że bez dobrze grającego Jureckiego jesteśmy zespołem o klasę niższym. Po drugie to powinniśmy zbalansować rozgrywanie akcji czyli raz na skrzydło, raz obrotowy itd. Po trzecie...należy wierzyć !!!!! DO BOJU POLSKA !! POLSKA ! POLSKA ! POLSKA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?