miko1711
Dołączył/a: lipiec 2014
Wrocław
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To zależy czy tylko 2 drużyny mają tyle samo pkt. czy 3 drużyny ;)
0
To nie ma sensu, czemu jak wali w to głową to mu się grzywka nie niszczy
1
Oby :D
1
nie chce się przechwalać, ale a nie mówiłem, że Munir strzeli :D
Ps. No dobra pochwalę się
1
Dobrze powiedziane :P ale wiadomo, że w chłopaków zawsze trzeba wierzyć. Przecież przy dobrej pracy i oczywiście szczęściu taki Roberto, Munir, Rafinha itd mogą być gwiazdami... szczerze mówiąc bardziej się ciesze jak oni strzelą czy asystują niż taki Messi czy Ney :D
18
Ja tam dziś wierze w Munira :D ostatnio pokazał, że umie jednak strzelać... więc szansa zawsze jest
2
A według mnie przeciwnie... on jest w gazie :) poradzi sobie spokojnie
0
Oj będzie bardzo ciężko z Athletic... bez Messiego, Suareza i lewego obrońcy :/ może LE zmieni formacje na jakąs z 3 obrońcami
ja chciałbym taki skład :
Stegen-Alves-Pique-Verma-Vidal-Sergi-Busi-Iniesta-TMN ( Turan-Munir-Ney )
0
Mathieu ma kontuzje czy po prostu wczoraj go nie powołał LE ??
0
przecinki nie bolą ;)
3
Dobrze dla Brazylii, ale gorzej dla Barcy. Wtedy powinien odpoczywać a nie grac :/
2
Bez jaj... Lewy powinien być w 10
0
Dzięki :) tak myślałem tylko, że napis na górze mnie zmylił, bo pisze następny mecz z Granadą
0
kiedy gramy pierwszy mecz w pucharze króla ??
6
Dzięki ;) mam nadzieję, że mamy odpowiednich do tego ludzi, a nie tak jak inny klub...
PS. Nie. nie chodzi mi o Legie ;)
0
Mam pytanie... ostatnio ktoś pisał, że Turan jest zawieszony za kartki w LM czy to prawda ??
0
Mam pytanie... może ktoś polecić jakąś fajną grę bokserską albo mma na pc ?? Fajnie by było gdyby dało się ją ściągnąć :P
0
Ja bym chciał bardzo zobaczyć Pepa w Arenalu :D Chociaż wiem, że nie możliwe, żeby wywalić Wengera... według mnie mają bardzo dobry skład, nawet na półfinał LM :)
PS. Oczywiście ten półfinał to nie w tym roku xD
0
31* :D
0
Według mnie zdecydowanie za słaby na "Królewskich" :P
1
http://fangol.pl/view/132252/powrot-messiego-okiem-kamery?autoplay
0
nie zbyt śmieszne
0
Bez przesady... widziałeś Williamsa w innych meczach ??? czasami naprawdę się wyróżnia ;)
0
Komentarz usunięty
0
Okej :D
0
Wiem :) a mógłbyś dać link (jeśli taki masz ) po angielsku ??
4
Mam pytanie... wiem, że w 2014 r. powstał film o Leo, bardzo chciałby go oglądnąć, ale po prostu nie mogę go znaleźć. Mógłby ktoś poratować linkiem :) ??
1
100 lat ;)
1
Czekałem jak ktoś na pisze, że Messiego ;)
0
Kogo wolicie dzisiaj zobaczyć Sandro czy Munira ??