1

To zależy czy tylko 2 drużyny mają tyle samo pkt. czy 3 drużyny ;)

0

To nie ma sensu, czemu jak wali w to głową to mu się grzywka nie niszczy

1

Oby :D

1

nie chce się przechwalać, ale a nie mówiłem, że Munir strzeli :D

Ps. No dobra pochwalę się

1

Dobrze powiedziane :P ale wiadomo, że w chłopaków zawsze trzeba wierzyć. Przecież przy dobrej pracy i oczywiście szczęściu taki Roberto, Munir, Rafinha itd mogą być gwiazdami... szczerze mówiąc bardziej się ciesze jak oni strzelą czy asystują niż taki Messi czy Ney :D

18

Ja tam dziś wierze w Munira :D ostatnio pokazał, że umie jednak strzelać... więc szansa zawsze jest

2

A według mnie przeciwnie... on jest w gazie :) poradzi sobie spokojnie

0

Oj będzie bardzo ciężko z Athletic... bez Messiego, Suareza i lewego obrońcy :/ może LE zmieni formacje na jakąs z 3 obrońcami
ja chciałbym taki skład :
Stegen-Alves-Pique-Verma-Vidal-Sergi-Busi-Iniesta-TMN ( Turan-Munir-Ney )

0

Mathieu ma kontuzje czy po prostu wczoraj go nie powołał LE ??

0

przecinki nie bolą ;)

3

Dobrze dla Brazylii, ale gorzej dla Barcy. Wtedy powinien odpoczywać a nie grac :/

2

Bez jaj... Lewy powinien być w 10

0

Dzięki :) tak myślałem tylko, że napis na górze mnie zmylił, bo pisze następny mecz z Granadą

0

kiedy gramy pierwszy mecz w pucharze króla ??

6

Dzięki ;) mam nadzieję, że mamy odpowiednich do tego ludzi, a nie tak jak inny klub...

PS. Nie. nie chodzi mi o Legie ;)

0

Mam pytanie... ostatnio ktoś pisał, że Turan jest zawieszony za kartki w LM czy to prawda ??

0

Mam pytanie... może ktoś polecić jakąś fajną grę bokserską albo mma na pc ?? Fajnie by było gdyby dało się ją ściągnąć :P

0

Ja bym chciał bardzo zobaczyć Pepa w Arenalu :D Chociaż wiem, że nie możliwe, żeby wywalić Wengera... według mnie mają bardzo dobry skład, nawet na półfinał LM :)

PS. Oczywiście ten półfinał to nie w tym roku xD

0

31* :D

0

Według mnie zdecydowanie za słaby na "Królewskich" :P

0

nie zbyt śmieszne

0

Bez przesady... widziałeś Williamsa w innych meczach ??? czasami naprawdę się wyróżnia ;)

0

Komentarz usunięty

0

Okej :D

0

Wiem :) a mógłbyś dać link (jeśli taki masz ) po angielsku ??

4

Mam pytanie... wiem, że w 2014 r. powstał film o Leo, bardzo chciałby go oglądnąć, ale po prostu nie mogę go znaleźć. Mógłby ktoś poratować linkiem :) ??

1

100 lat ;)

1

Czekałem jak ktoś na pisze, że Messiego ;)

0

Kogo wolicie dzisiaj zobaczyć Sandro czy Munira ??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?