0

A pamiętasz jak Di Maria położył Puyola ?

0

Nie pokażesz się, bo jutro niedziela :D

0

Wydaje się, że Pique :D

0

A busi to nie 3 kapitan ? Bo już nie ma Xaviego :'(

0

Czuje się jakbym oglądał mecz ligowy :P tylko bez Messiego ;)

34

A ja chciałem pogratulować redakcji :) Napracowali się :D

0

Po co miałby odchodzić z najlepszej drużyny do Romy... u nas gra w najważniejszych meczach w sezonie i jest jednym z liderów :)

3

Ludzie się tym bawią raz jest raz nie ma żadnego xD

0

Chyba trochę nie zrozumiałeś... gdyby Arda wygryzł Andresa ze składu to wtedy Leo by był kapitanem... o to mi chodziło

0

Mam pytanie... gdyby Turan grał w pierwszym składzie a Iniesta siedział na ławie to "głównym" kapitanem by był Leo ?

1

Mniej od pogby :D i mniej chce za sezon :P piłkarz genialny, który jeszcze nie raz nas zaskoczy :P

0

No wiesz Uefalona, zabiera wszystkich ;)

1

MVP meczu finałowego...

0

No wiem... ale ja nic o tym nie pisałem..

0

Każdy miał swoje szanse, ale dlaczego Higuain, który już pokazał, że nie wytrzymuje presji strzelał tak ważnego karnego ?

0

No właśnie karny Banegi był ważniejszy czyli o wiele większa presja... gdyby Higuain był pod taką presją by nawet w piłkę nie trafił...

5

Jest różnica.... Higuain nie strzelił w bramkę i "przestraszył się szansy" zamknął oczy i walnął na pałe... a Banega strzelił poprawnie, no ale jednak Bravo nie raz pokazał, że potrafi obronić karne ;) A poza tym nie było by karnych gdyby Higuain strzelił z 30 cm na pustą bramkę :D

1

Zgadzam się nie zasłużyła, no ale np. finał mś w 2014 roku czy Niemcy grały lepiej ? dla mnie to wtedy argentyna powinna wygrać, reszte histori każdy zna....

5

Można grać cały mecz piach, ale jakby wykorzystał tą okazję w 90 min. to było by całkiem inaczej... finał to coś innego tu mecz wygrywa się właśnie taką akcją...

10

I czemu Higuain nie zakończył kariery po meczu z Dnipro.... było by tak pięknie

0

Według mnie największym błędem było postawienie na Higuaina zamiast na Teveza, który miał genialny sezon :/ Higuain pokazał już w Napoli, że nie jest najpewniejszy w karnych ( pod bardzo dużą presją ) Czas wykazać się innym : Icardi, Vietto, Dybala... Tak samo karne powinni wykonywać inni gracze. No chyba, że każdy się bał :( Nie wiem co stało się Garay czy miał kontuzje, że nie grał czy wybór trenera, ale on strzela karne BARDZO pewnie ;) lepiej uderzyć w środek niż próbować strzelać jak wspaniała 9 argentyny... Argentyna nie zagrała dobrego meczu, ale dostała szansę w karnych. Messi też nie zagrał dobrego spotkania i nie jest wymówką, że miał ciągle potrojone krycie :/ Gratuluje Bravo i mam nadzieję, że w Barcy będzie dalej tak wspaniale grał :D Teraz niech nasi zawodnicy odpoczywają i wrócą w pełni sił ;) Mam nadzieję, że Masche i Messi wrócą głodni gry i pucharów ;) wszystkim zawodnikom gratuluję nawet jeśli się nie udało ;) A nasza 3 finalistów spotka się niedługo aby znowu sprawić uśmiech na naszych twarzach :D

0

Ja tylko jestem ciekaw na jakiej pozycji będzie on grał ? Oczywiście według mnie bardzo dobry transfer :D

0

Tak ;) za dużo egoizmu :P

2

40+ roberto carlos :D

1

Pogba- Hiszpan z ligi hiszpańskiej (y)

0

Nie wierze w to, że to będzie piłkarz z wysokiej "półki" bo taki nie zgodził by się nie grać do stycznia :/
Ps. Chodzi mi o kogoś typu Isco, Koke ...

6

To jest całkiem inna pozycja -_-

1

Właśnie w fifie -_-

0

Nie miałbym nic przeciwko jak takie tło zostało by na przynajmniej 2 lata :D

0

Genialny sezon :D kto został królem strzelców Messi, Ronaldo czy Ney :D ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?