miko1711
Dołączył/a: lipiec 2014
Wrocław
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A pamiętasz jak Di Maria położył Puyola ?
0
Nie pokażesz się, bo jutro niedziela :D
0
Wydaje się, że Pique :D
0
A busi to nie 3 kapitan ? Bo już nie ma Xaviego :'(
0
Czuje się jakbym oglądał mecz ligowy :P tylko bez Messiego ;)
34
A ja chciałem pogratulować redakcji :) Napracowali się :D
0
Po co miałby odchodzić z najlepszej drużyny do Romy... u nas gra w najważniejszych meczach w sezonie i jest jednym z liderów :)
3
Ludzie się tym bawią raz jest raz nie ma żadnego xD
0
Chyba trochę nie zrozumiałeś... gdyby Arda wygryzł Andresa ze składu to wtedy Leo by był kapitanem... o to mi chodziło
0
Mam pytanie... gdyby Turan grał w pierwszym składzie a Iniesta siedział na ławie to "głównym" kapitanem by był Leo ?
1
Mniej od pogby :D i mniej chce za sezon :P piłkarz genialny, który jeszcze nie raz nas zaskoczy :P
0
No wiesz Uefalona, zabiera wszystkich ;)
1
MVP meczu finałowego...
0
No wiem... ale ja nic o tym nie pisałem..
0
Każdy miał swoje szanse, ale dlaczego Higuain, który już pokazał, że nie wytrzymuje presji strzelał tak ważnego karnego ?
0
No właśnie karny Banegi był ważniejszy czyli o wiele większa presja... gdyby Higuain był pod taką presją by nawet w piłkę nie trafił...
5
Jest różnica.... Higuain nie strzelił w bramkę i "przestraszył się szansy" zamknął oczy i walnął na pałe... a Banega strzelił poprawnie, no ale jednak Bravo nie raz pokazał, że potrafi obronić karne ;) A poza tym nie było by karnych gdyby Higuain strzelił z 30 cm na pustą bramkę :D
1
Zgadzam się nie zasłużyła, no ale np. finał mś w 2014 roku czy Niemcy grały lepiej ? dla mnie to wtedy argentyna powinna wygrać, reszte histori każdy zna....
5
Można grać cały mecz piach, ale jakby wykorzystał tą okazję w 90 min. to było by całkiem inaczej... finał to coś innego tu mecz wygrywa się właśnie taką akcją...
10
I czemu Higuain nie zakończył kariery po meczu z Dnipro.... było by tak pięknie
0
Według mnie największym błędem było postawienie na Higuaina zamiast na Teveza, który miał genialny sezon :/ Higuain pokazał już w Napoli, że nie jest najpewniejszy w karnych ( pod bardzo dużą presją ) Czas wykazać się innym : Icardi, Vietto, Dybala... Tak samo karne powinni wykonywać inni gracze. No chyba, że każdy się bał :( Nie wiem co stało się Garay czy miał kontuzje, że nie grał czy wybór trenera, ale on strzela karne BARDZO pewnie ;) lepiej uderzyć w środek niż próbować strzelać jak wspaniała 9 argentyny... Argentyna nie zagrała dobrego meczu, ale dostała szansę w karnych. Messi też nie zagrał dobrego spotkania i nie jest wymówką, że miał ciągle potrojone krycie :/ Gratuluje Bravo i mam nadzieję, że w Barcy będzie dalej tak wspaniale grał :D Teraz niech nasi zawodnicy odpoczywają i wrócą w pełni sił ;) Mam nadzieję, że Masche i Messi wrócą głodni gry i pucharów ;) wszystkim zawodnikom gratuluję nawet jeśli się nie udało ;) A nasza 3 finalistów spotka się niedługo aby znowu sprawić uśmiech na naszych twarzach :D
0
Ja tylko jestem ciekaw na jakiej pozycji będzie on grał ? Oczywiście według mnie bardzo dobry transfer :D
0
Tak ;) za dużo egoizmu :P
2
40+ roberto carlos :D
1
Pogba- Hiszpan z ligi hiszpańskiej (y)
0
Nie wierze w to, że to będzie piłkarz z wysokiej "półki" bo taki nie zgodził by się nie grać do stycznia :/
Ps. Chodzi mi o kogoś typu Isco, Koke ...
6
To jest całkiem inna pozycja -_-
1
Właśnie w fifie -_-
0
Nie miałbym nic przeciwko jak takie tło zostało by na przynajmniej 2 lata :D
0
Genialny sezon :D kto został królem strzelców Messi, Ronaldo czy Ney :D ?