miko1711
Dołączył/a: lipiec 2014
Wrocław
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi to taka typowa 10 teraz :D
0
Wole o wiele Messiego na skrzydle :D
0
Może i dobrze, że Roberto wchodzi. Średni występ Generała.
1
Słaby mecz Xaviego :/
1
W drugiej połowie najlepszy Mathieu :D
1
Nie ma to jak nazywać drewnem zawodnika, jednego z najlepszych technicznie :) Brawo .
1
Mathieu Brawo :D Hahaah
0
Brawo Messi :D
0
WTF za adriano ?
Może i dobrze :)
5
Sądzę, że duże znaczenie miał mecz PSG, widać, że nasi są zmęczeni, więc nie dziwi mnie taka gra :) . Brawo dla naszych za bramkę i walkę :)
0
Nasze ofensywne akcje opierają się tylko i wyłącznie na Messim :/ Problem w tym, że samemu meczu się nie wygra.
0
A oglądałeś mecz z PSG ? Kontuzja :/
0
Xavi ubieraj się szybko proszę ;)
1
Sądzę, że Neymar albo Iniesta (jeden z nich) się odblokuje :D
0
Tylko, że trochę strony ci się pomyliły ( Suarez i Neymar ) i Pique na środku ;)
0
Kogo powinna kupić Barca według was za Daniego ?
Weźcie pod uwagę grę w LM, chyba, że kupimy go już w wakacje i wypożyczymy :)
0
Ogląda ktoś mecze Tottenhamu ? Jak gra Walker ?
Albo co sądzicie o Aurier i Rafaelu da Silva ?
0
Dzięki ;)
0
Ma ktoś face to face z Pique z angielskimi napisami ?
Z góry Dzięki :)
4
Tak się w Barcy trenuje wrzutki :D
0
A CR7 czasem nie ma 36 goli ?
0
Chyba, aż 3 i w tym czasie 5 sprawdzianów :D
0
Mam pytanie kiedy Barca ostatnio straciła 2 gole na Camp Nou ?
0
A czy ja coś takiego napisałem ? Chodzi mi że 8/10 komentarzy jest o Realu .
0
Widzę, że każdy pisze o Realu. Bez przesady oni wygrali szkoda ;( Ale ja wchodzę na stronę aby przeczytać coś o Barcy a nie o Realu. Najlepiej to usiądźcie z rodziną w Święta i porozmawiajcie albo pograjcie w jakąś grę :)
0
Wiadomo, że to tylko Granada, ale przecież mają prawo kibice Realu się cieszyć, a niektórzy już się z ich śmieją. Przecież jak drużyna gra dobrze to kibic ma obowiązek się cieszyć :)
1
posiadanie piłki 49-51 dla Bayernu, dziwne jak na Guardiole :)
0
Po prostu nie pasował do składu na dzisiejszy mecz :)
2
Może nie najlepszy, ale na pewno najbardziej bramkostrzelny :)
1
O nie co my teraz zrobimy :O
PS. To był post na Prima Aprilis i każdy to już chyba wie :)