0

Messi to taka typowa 10 teraz :D

0

Wole o wiele Messiego na skrzydle :D

0

Może i dobrze, że Roberto wchodzi. Średni występ Generała.

1

Słaby mecz Xaviego :/

1

W drugiej połowie najlepszy Mathieu :D

1

Nie ma to jak nazywać drewnem zawodnika, jednego z najlepszych technicznie :) Brawo .

1

Mathieu Brawo :D Hahaah

0

Brawo Messi :D

0

WTF za adriano ?
Może i dobrze :)

5

Sądzę, że duże znaczenie miał mecz PSG, widać, że nasi są zmęczeni, więc nie dziwi mnie taka gra :) . Brawo dla naszych za bramkę i walkę :)

0

Nasze ofensywne akcje opierają się tylko i wyłącznie na Messim :/ Problem w tym, że samemu meczu się nie wygra.

0

A oglądałeś mecz z PSG ? Kontuzja :/

0

Xavi ubieraj się szybko proszę ;)

1

Sądzę, że Neymar albo Iniesta (jeden z nich) się odblokuje :D

0

Tylko, że trochę strony ci się pomyliły ( Suarez i Neymar ) i Pique na środku ;)

0

Kogo powinna kupić Barca według was za Daniego ?
Weźcie pod uwagę grę w LM, chyba, że kupimy go już w wakacje i wypożyczymy :)

0

Ogląda ktoś mecze Tottenhamu ? Jak gra Walker ?
Albo co sądzicie o Aurier i Rafaelu da Silva ?

0

Dzięki ;)

0

Ma ktoś face to face z Pique z angielskimi napisami ?
Z góry Dzięki :)

4

Tak się w Barcy trenuje wrzutki :D

0

A CR7 czasem nie ma 36 goli ?

0

Chyba, aż 3 i w tym czasie 5 sprawdzianów :D

0

Mam pytanie kiedy Barca ostatnio straciła 2 gole na Camp Nou ?

0

A czy ja coś takiego napisałem ? Chodzi mi że 8/10 komentarzy jest o Realu .

0

Widzę, że każdy pisze o Realu. Bez przesady oni wygrali szkoda ;( Ale ja wchodzę na stronę aby przeczytać coś o Barcy a nie o Realu. Najlepiej to usiądźcie z rodziną w Święta i porozmawiajcie albo pograjcie w jakąś grę :)

0

Wiadomo, że to tylko Granada, ale przecież mają prawo kibice Realu się cieszyć, a niektórzy już się z ich śmieją. Przecież jak drużyna gra dobrze to kibic ma obowiązek się cieszyć :)

1

posiadanie piłki 49-51 dla Bayernu, dziwne jak na Guardiole :)

0

Po prostu nie pasował do składu na dzisiejszy mecz :)

2

Może nie najlepszy, ale na pewno najbardziej bramkostrzelny :)

1

O nie co my teraz zrobimy :O



PS. To był post na Prima Aprilis i każdy to już chyba wie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?