miko1711
Dołączył/a: lipiec 2014
Wrocław
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale ATM już wie jak to jest grać ofensywnie z Barceloną :)
0
Miało być do wcześniejszego tematu, ale przez przypadek napisałem tu :)
Dość często oglądam występy Schneiderlina, jest dobry ale nie wiem czy w Barcy by się sprawdził. Pasuje do Barcelony, dlatego, że ma duży spokój i zauważyłem, że bardzo często daje ryzykowne piłki na ścianę co w Barcelonie by się naprawdę przydało. Może dołączyć do Katalończyków ale maks 25 mln , takie moje zdanie :)
Moglibyśmy się zastanowić nad kupnem Pastore albo Lucasa, chciałbym jednego z nich ale nie mogli by grać w LM a po za tym dość często mają kontuzje i ciężko było by znaleźć im miejsce na boisku :/
PS. Sądzę, że lepiej było by wydać trochę więcej kasy choćby na Verattiego czy Silve (ale to pewnie marzenia) chociaż nie mogli grać by w LM a to duża strata :/
0
Dadzą mecz Borussi, bo grają Polacy :/
0
A co kto był najlepszy słucham ?
0
Grał i zostanie pewnie wybrany najlepszym zawodnikiem meczu a co ?
0
Ale mielibyśmy szansę :/
0
Szkoda, że sędzia się pomylił 2 razy z tymi spalonymi :( I wcale nie mówię, że to wina sędzi, bo zagraliśmy słabo po prostu :(
0
Kogo ty jesteś kibicem, bo po tym co piszesz to już nie wiem ;) ?
0
Czyli według ciebie nie ma znaczenia ,że wygraliśmy te 11 razy :) Co to za różnica czy będziemy tracić do realu 20pkt czy 4 nie ?
0
A czemu nie porażka ?
1
Ja z nie których nie mogę :P Już wszystkich zwalniają :) . A teraz 3 gole LIO
0
Optymista :) A tak serio to możesz już wyjść z tej strony :D
0
Szkoda że nie da się dać minusa :( Wierny kibicu :)
0
Tak szczerze to nie....
0
Może już ktoś to wstawił ale i tak to wstawię :)
http://fangol.pl/view/88104/leo-messi-jest-z-innej-panety
Cała prawda :)
0
Możesz, ktoś dać linka chętnie se oglądnę to jeszcze raz :D
0
A jaki miał pierwszy sezon Neymar i Alexis a jakie poł roku Suarez ? :)
0
Adama co zagrał, ładnie :D
0
Ok spokojnie zapomniałem
1
Ktoś tam mówił że Ronaldo ma lepszy drybling nie chce mi się szukać, Ronaldo ma efektowny drybling ale Messi efektywny. Messi prawie wszystkie triki robi na szybkości a Ronaldo zazwyczaj macha nogą nad piłką :) Dlatego w tym aspekcie według mnie ważniejsze są udane dryblingi :D
0
Pierwsza połowa genialna w wykonaniu naszych. Powinno być 3-0 no ale jest dobrze. Pokazujemy, że potrafimy grać z dobrą drużyną( w formie ) . Bramka po kontrze, brawo Messi i Suarez. W drugiej połowie za Xaviego-Rafihna. Pedro za Neymara i Bartra za Mathieu. Teraz zacytuje pana Szpakowskiego "A w drugiej połowie przed nami emocje"
0
Interesująca opowieść :)
0
Skład dość dobry. Chciałbym Rafinhe ale jak gra Rakitić z Xavim to Chorwat będzie grał bardziej ofensywnie :)
0
Chciałem napisać to samo :)
8
Nie moge
http://fangol.pl/view/86786/cris-jaki-byl-wynik
0
Ale u nas obrona jest dość wyrównana Bartra=Pique=Mathieu=Mascherano oczywiście że Pique jest troche lepszy od Mathieu ale bez przesady :) . Z bokami by było gorzej ale nie aż tak strasznie . To oczywiście moja opinia :) No ale MESSI sam by wygrał spokojnie mecz :D
0
Ale liczyły się gole :)
0
Nie koniecznie bo Legia przegrała z Celticiem ( niewiem jak się pisze ) 4-3 czy 3-3 zremisowali ale liczyły się gole na wyjeżdzie :) Tak pisało na każdej stronie :)
0
Przynajmniej nie przegramy 4-0 :D . Powodzenia w przyszłych meczach :)
0
Przecież nawet jak będzie walkower to i tak 4-3 dla ATM :)