1

Ale ATM już wie jak to jest grać ofensywnie z Barceloną :)

0

Miało być do wcześniejszego tematu, ale przez przypadek napisałem tu :)
Dość często oglądam występy Schneiderlina, jest dobry ale nie wiem czy w Barcy by się sprawdził. Pasuje do Barcelony, dlatego, że ma duży spokój i zauważyłem, że bardzo często daje ryzykowne piłki na ścianę co w Barcelonie by się naprawdę przydało. Może dołączyć do Katalończyków ale maks 25 mln , takie moje zdanie :)

Moglibyśmy się zastanowić nad kupnem Pastore albo Lucasa, chciałbym jednego z nich ale nie mogli by grać w LM a po za tym dość często mają kontuzje i ciężko było by znaleźć im miejsce na boisku :/



PS. Sądzę, że lepiej było by wydać trochę więcej kasy choćby na Verattiego czy Silve (ale to pewnie marzenia) chociaż nie mogli grać by w LM a to duża strata :/

0

Dadzą mecz Borussi, bo grają Polacy :/

0

A co kto był najlepszy słucham ?

0

Grał i zostanie pewnie wybrany najlepszym zawodnikiem meczu a co ?

0

Ale mielibyśmy szansę :/

0

Szkoda, że sędzia się pomylił 2 razy z tymi spalonymi :( I wcale nie mówię, że to wina sędzi, bo zagraliśmy słabo po prostu :(

0

Kogo ty jesteś kibicem, bo po tym co piszesz to już nie wiem ;) ?

0

Czyli według ciebie nie ma znaczenia ,że wygraliśmy te 11 razy :) Co to za różnica czy będziemy tracić do realu 20pkt czy 4 nie ?

0

A czemu nie porażka ?

1

Ja z nie których nie mogę :P Już wszystkich zwalniają :) . A teraz 3 gole LIO

0

Optymista :) A tak serio to możesz już wyjść z tej strony :D

0

Szkoda że nie da się dać minusa :( Wierny kibicu :)

0

Tak szczerze to nie....

0

Może już ktoś to wstawił ale i tak to wstawię :)
http://fangol.pl/view/88104/leo-messi-jest-z-innej-panety
Cała prawda :)

0

Możesz, ktoś dać linka chętnie se oglądnę to jeszcze raz :D

0

A jaki miał pierwszy sezon Neymar i Alexis a jakie poł roku Suarez ? :)

0

Adama co zagrał, ładnie :D

0

Ok spokojnie zapomniałem

1

Ktoś tam mówił że Ronaldo ma lepszy drybling nie chce mi się szukać, Ronaldo ma efektowny drybling ale Messi efektywny. Messi prawie wszystkie triki robi na szybkości a Ronaldo zazwyczaj macha nogą nad piłką :) Dlatego w tym aspekcie według mnie ważniejsze są udane dryblingi :D

0

Pierwsza połowa genialna w wykonaniu naszych. Powinno być 3-0 no ale jest dobrze. Pokazujemy, że potrafimy grać z dobrą drużyną( w formie ) . Bramka po kontrze, brawo Messi i Suarez. W drugiej połowie za Xaviego-Rafihna. Pedro za Neymara i Bartra za Mathieu. Teraz zacytuje pana Szpakowskiego "A w drugiej połowie przed nami emocje"

0

Interesująca opowieść :)

0

Skład dość dobry. Chciałbym Rafinhe ale jak gra Rakitić z Xavim to Chorwat będzie grał bardziej ofensywnie :)

0

Chciałem napisać to samo :)

8

0

Ale u nas obrona jest dość wyrównana Bartra=Pique=Mathieu=Mascherano oczywiście że Pique jest troche lepszy od Mathieu ale bez przesady :) . Z bokami by było gorzej ale nie aż tak strasznie . To oczywiście moja opinia :) No ale MESSI sam by wygrał spokojnie mecz :D

0

Ale liczyły się gole :)

0

Nie koniecznie bo Legia przegrała z Celticiem ( niewiem jak się pisze ) 4-3 czy 3-3 zremisowali ale liczyły się gole na wyjeżdzie :) Tak pisało na każdej stronie :)

0

Przynajmniej nie przegramy 4-0 :D . Powodzenia w przyszłych meczach :)

0

Przecież nawet jak będzie walkower to i tak 4-3 dla ATM :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?