0

Mi coś nie działa, ale dzięki :)

0

Ma ktoś link bez zacinania obojętnie jaki komentarz może być nawet bez :D Na karne się przyda bardzo ;)

0

ATM :)

0

Macie jakiś dobry stream ? z góry dzięki :) Mecz ATM :)

0

Szczerze mówiąc to nie obchodzi mnie zbytnio stadion :) Po prostu Barca musi wygrać :D

0

Po tym co widzę ostatnio to jednak Messi ma większą ambicję (chodzi mi głownie o pressing) :D

0

Tak Kross i Isco mają po 4 kartki

0

Podsumowując to zagrali tak ja powinni :) . Są 3 pkt , 2 gole LIO, zaoszczędzone siły, 0 kartek, 0 kontuzji, i zero z tyłu . Mecz do zapomnienia ale takimi meczami wygrywa się ligę. Teraz czekamy już na mecz z City, mam nadzieję, że 2 następnych meczów szybko nie zapomnimy, oczywiście w pozytywnym znaczeniu. Do boju Barco Veb :D

0

Messi !!!!! Genialnie właśnie o to chodzi :D

2

A po co nasi mają grać na 100% ? Właśnie o to chodzi, grają tak jak powinni. Czekają ich 2 bardzo trudne mecze i dwa muszą być wygrane :) . Mam nadzieję, że LIO coś jeszcze usterzeli :)

2

Co Messi zrobił to magia !!!!!!!

0

Ale napisał, że jak będzie 2-2 i popełnimy wtedy błąd, czytaj ze zrozumieniem :)

0

Ja dalej nie rozumiem czemu takie Hala Dzieci nie są banowane :/

2

Pogba będzie trochę droższy :/ Nawet z Montoyo

1

Na dokończenie wspaniałego weekendu :D

5

Mój komentarz przed meczem "No Messi 3, Suarez 2 :D"

0

Brawo Alba dobrze :D

0

Again :D

0

Mascherano ma już 4 kartki ? :/

0

Aaa, tego to już nie wiedziałem :)

1

To raczej do meczu, który będzie za 26 min :)

5

Przecież ostatnio grał ...

2

Mam nadzieję, że Alba się dziś wykartkuje albo nie zagra za tydzień, żeby zagrać w GD :)

0

w statystykach pisze, że Busi ma 2 kartki

0

A ok :)

0

No Messi 3, Suarez 2 :D

0

do 4 oczek a nie do 1 :P ?

0

Ok zapomniałem, to za niego Munir MSM :P
No to Pedro 1 strzeli a LIO 3 :) Pasuje ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?