miko1711
Dołączył/a: lipiec 2014
Wrocław
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mi coś nie działa, ale dzięki :)
0
Ma ktoś link bez zacinania obojętnie jaki komentarz może być nawet bez :D Na karne się przyda bardzo ;)
1
http://fangol.pl/view/91457/abidal-typuje-wynik-el-clasico
0
ATM :)
0
Macie jakiś dobry stream ? z góry dzięki :) Mecz ATM :)
0
Szczerze mówiąc to nie obchodzi mnie zbytnio stadion :) Po prostu Barca musi wygrać :D
0
Dobre :)
http://www.fcgol.pl/18268/bale_zabral_gola_ronaldo.html
http://www.fcgol.pl/18258/adidas_kontra_ciekawscy_kibice.html
0
Po tym co widzę ostatnio to jednak Messi ma większą ambicję (chodzi mi głownie o pressing) :D
0
Tak Kross i Isco mają po 4 kartki
0
Podsumowując to zagrali tak ja powinni :) . Są 3 pkt , 2 gole LIO, zaoszczędzone siły, 0 kartek, 0 kontuzji, i zero z tyłu . Mecz do zapomnienia ale takimi meczami wygrywa się ligę. Teraz czekamy już na mecz z City, mam nadzieję, że 2 następnych meczów szybko nie zapomnimy, oczywiście w pozytywnym znaczeniu. Do boju Barco Veb :D
0
Messi !!!!! Genialnie właśnie o to chodzi :D
2
A po co nasi mają grać na 100% ? Właśnie o to chodzi, grają tak jak powinni. Czekają ich 2 bardzo trudne mecze i dwa muszą być wygrane :) . Mam nadzieję, że LIO coś jeszcze usterzeli :)
2
Co Messi zrobił to magia !!!!!!!
0
Ale napisał, że jak będzie 2-2 i popełnimy wtedy błąd, czytaj ze zrozumieniem :)
0
Ja dalej nie rozumiem czemu takie Hala Dzieci nie są banowane :/
2
Pogba będzie trochę droższy :/ Nawet z Montoyo
1
Na dokończenie wspaniałego weekendu :D
5
Mój komentarz przed meczem "No Messi 3, Suarez 2 :D"
0
Brawo Alba dobrze :D
0
Again :D
0
Mascherano ma już 4 kartki ? :/
0
Aaa, tego to już nie wiedziałem :)
1
To raczej do meczu, który będzie za 26 min :)
5
Przecież ostatnio grał ...
2
Mam nadzieję, że Alba się dziś wykartkuje albo nie zagra za tydzień, żeby zagrać w GD :)
0
w statystykach pisze, że Busi ma 2 kartki
0
A ok :)
0
No Messi 3, Suarez 2 :D
0
do 4 oczek a nie do 1 :P ?
0
Ok zapomniałem, to za niego Munir MSM :P
No to Pedro 1 strzeli a LIO 3 :) Pasuje ?