miko1711
Dołączył/a: lipiec 2014
Wrocław
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mi się wydaję że dzisiaj Montoya od 1 a później go zmieni Dani
0
Też tak sądzę będą to pojedynki jednostronne , ale zobaczymy dla kogo :)
0
Zawodnicy z Barcy B już wiedzą że Lucho ich powoła dlatego już nie grają :P
0
W lidze Hiszpańskiej może Xavi 22 (ale dane chyba tylko ze składu Barcy )
0
Henry 20 asyst :D
0
Tak jest przynajmniej w Fifie :P
0
Po minie każdego możemy się domyślić o co chodzi :DMłodzi szczęśliwi bo będą grać a Dani może wyciągnąć dużo kasy :)
0
"Ale wciąż mogą podpisywać kontakty z wolnymi zawodnikami. Co a problem nakłonić zawodnika do zerwania kontaktu i przejścia do Barcy? Da się? Da się!" wpisy z facebooka :D
0
Na Sport piszą że nie będziemy mogli .... :(
0
A gdzie Messi :D ?
0
Właśnie tym bardziej dlatego to możliwe :)
0
Prima Aprilis w Hiszpanii :D
0
City podobno daje 40 mln za Albę
0
HAhAHa fajna mina Pedrito :D
0
No ale lepiej żeby przegrało jednak :D
0
Ale Sterling pomógł sobie ręką tak by wyczyścił :D
0
6/10
3/10
Nie wiem
Beznadziejne
Laporta
2015
Nie
0
Bravo
Montoya-Pique-Mathieu-Alba
Xavi-Mascherano-Iniesta
Messi-Suarez-Neymar
Taki skład będzie chociaż wole za Mathieu-Bartre a zamiast Xaviego-Rafhine :D
0
Montoya zagra zobaczycie :D
0
Bo to 3-ligowiec :)
0
Prawy obrońca :)
0
PSG line up: Sirigu, Van der Wiel, Silva, Luiz, Maxwell, Verratti, Motta, Matuidi, Lucas, Ibrahimović, Cavani #FCBLIVE Jednak Lavezzi znowu na lawce
0
Dali skład PSG :0
0
Nie ma składu P$G ?
0
Ale to jest nasz trener :)
0
Może dlatego 2 DP żeby ktoś asekurował ofensywnego Pedro może oto chodzi :)
0
A poza tym wpisz sobie na yt symulki messiego a ronaldo . Jak wpiszesz Messiego to pojawiaja się głownie symulki całej Barcy :)
0
Ale on to powiedział odnośnie Ronaldo :)
4
Masz swoją stronę . tam pisz takie rzeczy :**
0
Bravo
Douglas-Pique-Mathieu-Alba
Rafhina-Busi-Rakitić
Messi-Suarez-Neymar
Póżniej niech wejdzie iniesta za rakiticia . Adriano za Douglasa i Perdo za Suareza :)
Douglas gra beznadziejnie ale nie próbuje bo jak Adriano złapie kontuzje to on będzie grał .