miko1711
Dołączył/a: lipiec 2014
Wrocław
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Swanesa ale z Bonym jeszcze :)
0
raczej nie bo na zdjęciu widac trochę :)
0
http://fangol.pl/view/86625/nowy-tatuaz-leo-messiego tu widać
0
Jesteś pewny :)
0
Ale wszystko zależy od nas bo przecież gramy jeszcze Z Realem :)
0
Nie odwołają się od kartki dla Marcelo, ponieważ (zawsze tak było) komisja zbiera się w środy a dzisiaj już raczej nie ma szans :) Zostaje obrona Dani-Varane-Nacho-Arbeloa i chociaż strasznie nie lubię ATM to w sobotę będę całym sercem za nimi :) Gdyby Real przegrał to już wszystko zależy od nas :)
0
Na obrazku jest Raul Garcia Diego Simeone to i ten ....... Aaaaa DRWAL
0
Myślałem że 2 połowa będzie równie ciekawa jak pierwsza ale ja to widze tak :)
http://mixgol.pl/44481,taktyka-atletico-na-2-polow-p
5
Według mnie powinniśmy jak najszybciej przedłużyć kontrakt z Danim . Może i nic nie pokazuje wielkiego ale gra bardzo dobrze i powinniśmy go zatrzymać na 1 , 5 roku :) . Mecz był bardzo dobry . Barca pokazała że ma genialnych zawodników również do kontr . Wynik cieszy :D
PS. Nie wiedziałem, że Busi potrafi wyskoczyć do piłki podczas SFG ale gratulacje dla niego :P
4
Perez dopłaci i będzie jeszcze 3 w La Liga :)
0
Po prostu Neymar to za wysoka liga dla tego przeciętnego drwala . Wiem, że trudno się mu z tym pogodzić ale każdy potrafi grać tak brutalnie tylko że reszta jest normalna :)
0
Dobry mecz Neymara :D
0
http://fangol.pl/view/85478/reakcja-na-kare-dla
0
Według mnie to nawet nie był faul :)
0
Tak ci się tylko wydaje :)
0
Nie zdziwił bym się :P
0
Nie było by po meczu , bo nawet gdyby wygrali 2-1 z nami to i tak my awansujemy :)
1
,,Simeone nie zna mojej jedenastki. Tylko ja ją znam. " To mnie rozwaliło :)
1
Niestety taka prawda :( Ale ten rok i tak będzie Messiego :D
0
Ale Ronaldo to też nie jest pierwsze takie zachowanie , dobra rozumiem że ugryźć a uderzyć to różnica ale sprawiedliwość powinna być :)
0
Skoro Suarez nie mógł być wybierany do złotej piłki za złe zachowanie to Ronaldo też? To Messi ma już 5 piłkę :D
0
Podobno zarabia 80 tys euro czyli więcej niż Reus :)
0
To dlaczego dla nas to lepiej jak bez Ronaldo grają lepiej ? Pamiętaj że są przed nami w lidze :/
0
Ładny składzik :D
0
Czemu, Ter Stegen przecież to bardzo dobry bramkarz :)
0
A co Ter Stegen jest słaby ? Potrafi grać i już to pokazał :)
0
Jesteś pewny ? Aaaaa sory Douglas to MISTRZ
0
http://fangol.pl/view/83814/montoya-nie-moze-odejsc :DA może zwolnienie dyrektora sportowego to sprytny ruch Barcy żeby zatrzymać piłkarzy :)
0
Sory , mój błąd :)
0
Faulu nie było ? Chyba sobie żartujesz :D Na pewno sobie sam przeciął nogę nie ?