0

Swanesa ale z Bonym jeszcze :)

0

raczej nie bo na zdjęciu widac trochę :)

0

Jesteś pewny :)

0

Ale wszystko zależy od nas bo przecież gramy jeszcze Z Realem :)

0

Nie odwołają się od kartki dla Marcelo, ponieważ (zawsze tak było) komisja zbiera się w środy a dzisiaj już raczej nie ma szans :) Zostaje obrona Dani-Varane-Nacho-Arbeloa i chociaż strasznie nie lubię ATM to w sobotę będę całym sercem za nimi :) Gdyby Real przegrał to już wszystko zależy od nas :)

0

Na obrazku jest Raul Garcia Diego Simeone to i ten ....... Aaaaa DRWAL

0

Myślałem że 2 połowa będzie równie ciekawa jak pierwsza ale ja to widze tak :)
http://mixgol.pl/44481,taktyka-atletico-na-2-polow-p

5

Według mnie powinniśmy jak najszybciej przedłużyć kontrakt z Danim . Może i nic nie pokazuje wielkiego ale gra bardzo dobrze i powinniśmy go zatrzymać na 1 , 5 roku :) . Mecz był bardzo dobry . Barca pokazała że ma genialnych zawodników również do kontr . Wynik cieszy :D

PS. Nie wiedziałem, że Busi potrafi wyskoczyć do piłki podczas SFG ale gratulacje dla niego :P

4

Perez dopłaci i będzie jeszcze 3 w La Liga :)

0

Po prostu Neymar to za wysoka liga dla tego przeciętnego drwala . Wiem, że trudno się mu z tym pogodzić ale każdy potrafi grać tak brutalnie tylko że reszta jest normalna :)

0

Dobry mecz Neymara :D

0

Według mnie to nawet nie był faul :)

0

Tak ci się tylko wydaje :)

0

Nie zdziwił bym się :P

0

Nie było by po meczu , bo nawet gdyby wygrali 2-1 z nami to i tak my awansujemy :)

1

,,Simeone nie zna mojej jedenastki. Tylko ja ją znam. " To mnie rozwaliło :)

1

Niestety taka prawda :( Ale ten rok i tak będzie Messiego :D

0

Ale Ronaldo to też nie jest pierwsze takie zachowanie , dobra rozumiem że ugryźć a uderzyć to różnica ale sprawiedliwość powinna być :)

0

Skoro Suarez nie mógł być wybierany do złotej piłki za złe zachowanie to Ronaldo też? To Messi ma już 5 piłkę :D

0

Podobno zarabia 80 tys euro czyli więcej niż Reus :)

0

To dlaczego dla nas to lepiej jak bez Ronaldo grają lepiej ? Pamiętaj że są przed nami w lidze :/

0

Ładny składzik :D

0

Czemu, Ter Stegen przecież to bardzo dobry bramkarz :)

0

A co Ter Stegen jest słaby ? Potrafi grać i już to pokazał :)

0

Jesteś pewny ? Aaaaa sory Douglas to MISTRZ

0

http://fangol.pl/view/83814/montoya-nie-moze-odejsc :DA może zwolnienie dyrektora sportowego to sprytny ruch Barcy żeby zatrzymać piłkarzy :)

0

Sory , mój błąd :)

0

Faulu nie było ? Chyba sobie żartujesz :D Na pewno sobie sam przeciął nogę nie ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?