miko1711
Dołączył/a: lipiec 2014
Wrocław
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja wykupiłem na FutbolHD.pl na razie super jakość i nie tnie :D
0
Pełna koncentracja, walka i po wygraną :D
PS. No i przynajmniej 1 gol LIO
1
No to na początek loty na Planicy :D
3
Normalnie to bym się cieszył, że czas tak się dłuży w weekend ale NIE W DZIEŃ GD !!!!!!!
0
Jest 9 jeszcze trochę czasu nasza wspaniała redakcja ma :D
0
Nie ładnie tak w niedziele :P
0
Na bardzo długo w pozytywnym dla nas znaczeniu :D
0
Ibra :D
http://fangol.pl/view/92014/sensacyjna-pietka-juniora?autoplay
0
Dzięki :D
1
Wczoraj znalazłem na chodniku :D
0
Mam pytanie, poleci ktoś dobrego streama gdzie można wykupić premium na GD ?
1
Czasami tak, ale wtedy są większe emocję, szczególnie jak Wolski komentuje :D
1
Mam pytanie czy jutrzejsi komentatorzy czyli Wolski i Mielcarski będą na CN ? Wtedy zawsze lepiej się ich słucha :)
0
Kogo byście woleli na GD na dm ? Walecznego Mascherano czy znakomicie ustawiającego się Busiego ?
PS. Powiedzmy, że obaj będą do dyspozycji trenera :)
0
Dziś gra PSG, trzeba obserwować rywala :)
PS. Wiem, że jeszcze 3 tygodnie :)
0
Fifa nie kłamie :) 2 bramki Messiego, 2 Suareza i 2 Cavaniego :D
3
Jak było losowanie to pisało, że gramy we wtorek pierwszy mecz, wtedy kiedy Real
1
Mecz w Paryżu 1:1 a na CN 3:1 dla Barcy, sprawdzone info :D
0
Obojętnie kto wygra Inter czy Wolfsburg ale chciałbym karne więc do boju Inter 2 bramki tylko !!!!
0
Dzieki :)
0
Wiecie czy w jakimś spotkaniu są duże szansę na dogrywkę ?
0
Większości osób wychodzi, że zagramy z psg, oby nie
0
Moje losowanie :
Barca-PSG
Real-Porto (oczywiście)
Bayern-Monaco
Juve-Atleti
Tak sobie mi pasuje :/
Powtórzyłem i wyszło tak samo :O
0
Ja też mam ciary tylko, że ja jestem chory :/
0
Bo wcześniej Hart obronił jego strzał :/
3
Ja bym chciał takie pary:
Barcelona-Porto
Real-PSG
Bayern-Monaco
Juve-Atleti
A jak nie to:
Barcelona-Real
Bayern-Monaco
PSG-Porto
Juve-Atleti
Nie chcę grać z Monaco ( murują się przed bramką) i Bayernem :)
Reszta mi obojętna ale chcę żeby Real w końcu trafił na kogoś silnego :)
63
Hahahah "Messi założył by siatkę nawet syrenie" :D
0
Ktoś miał wątpliwości to Ter Stegena :D?
0
http://fangol.pl/view/91496/msn-vs-bbc-fc-barcelona-real?autoplay
0
To raczej Moya :) Kto obronił przecież karny Messiego ?