miko1711
Dołączył/a: lipiec 2014
Wrocław
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rakitic zagrał genialne spotkanie. On zawsze najlepiej gra w meczach gdzie trzeba dużo bronić i także atakować (zazwyczaj ważne mecze ). Gdy gramy z taką Cordobą to on ma za zadanie podawać (nie koniecznie asystować ) do MSN i czasami bronić.
Ps. Po golu Leo krzyczałem tak, że klika rodzin przyszło mnie opieprzyć :) Genialny występ Leo :D . Jak to mówi Szpaku "Aa Aa Aa Majstersztyk" :D
0
"Barcelona pewnie już w finale, choć rewanż choćby w teorii zapowiada się ciekawie. Bayern ruszy od pierwszym minut, a jak powszechnie wiadomo w defensywie Barcelony orłów brak i pod odpowiednim naporem nie wiedzą co się dzieje wokół nich. Chociaż i tak mnie bardziej interesuje środa..."
Haha, właśnie wczoraj widziałem jaką słabą mamy obronę :D
3
Hahaha :D http://fangol.pl/view/98143/messi-wepchnal-boatenga
Sory jak ktoś już to dawał.
0
To jest szybki mecz, a Xavi prędzej zwolni grę...
0
Rakitic gra bardzo dobrze
0
A będzie w necie gdzieś studio C ? i o której ? 20 ?
0
Ciekawy jestem czy Bayern zagra 5, czy 4 z tyłu
Lahm-Benatia-Boateng-Rafhina-Bernat
czy
Rafinha-Benatia-Boateng-Bernat
przecież Rafhina też może grać na ŚO a wiele osób mówiło, że może być 5 obrońców....
0
Wiecie od której jest studio i na C+ i w TVP ?
0
Dasz link ?
0
Jeżeli ustawisz własne składy to chyba się nie będzie rozwijał... ale nie jestem pewny :/
1
Nie
9
Wiecie co by było piękne ?
Gdyby Denis Suarez strzelił gola :D
0
Zdenerwował się chciał kopnąć bramkarza, ale nagle piłka leciała i gol :/
0
1
1
Nie rozumiem osób, które teraz coś mówią o karnym Messiego i Neymara, oni pokazali, że mają klasę i to jest piękne, a dzieci które tak mówią niech już pójdą spać.
0
"I to jest klasa zespołu" hahah po prostu 2 gole z niczego, w 10 grają. Niech go zdejmą już, jak mają problem :/
0
Duże widowisko :D
0
Po punkcie 3 było by dużo zawałów :D
0
Ja tam wole i tak naszą pomoc :D
2
Brawo Neymar pokazałeś klasę :D
0
Chodzi o to, że aktualnie zajmuję się tylko tym sezonem, że nie planuje nic na następny dopiero po sezonie :D
3
Sądzę, że nawet jakby Bravo miał najlepsze statystyki to i tak Neuer zostanie wybrany :/
0
Niedawno (chyba ) wyszedł film o Leo, czy jest już z napisami ?
1
Komentarz usunięty
0
A nie obaj z 8 ?
17
To mnie rozwaliło "Dobrze że Carlo nie wystawił 2 bramkarzy" :D Haha
3
Dziś podoba mi się jak gra CR7, gra dla drużyny :)
PS.Jestem kibicem Barcy, żeby nie było :)
0
Komentatorzy mówili chyba,że 5.
0
Powinienem pisać opowiadanie do szkoły, ale mecz to mecz. Bayern trzeba zobaczyć :D
0
Wydaje się, że zmienili formacje na 4-2-1-2
Bravo
Alves-Pique-Masche-Mathieu
Busi-Iniesta
Messi
Suarez-Neymar
Edit. Po wejściu Rakiety to on zajmie pozycje Messiego, a Messi Suareza :D