0

Rakitic zagrał genialne spotkanie. On zawsze najlepiej gra w meczach gdzie trzeba dużo bronić i także atakować (zazwyczaj ważne mecze ). Gdy gramy z taką Cordobą to on ma za zadanie podawać (nie koniecznie asystować ) do MSN i czasami bronić.



Ps. Po golu Leo krzyczałem tak, że klika rodzin przyszło mnie opieprzyć :) Genialny występ Leo :D . Jak to mówi Szpaku "Aa Aa Aa Majstersztyk" :D

0

"Barcelona pewnie już w finale, choć rewanż choćby w teorii zapowiada się ciekawie. Bayern ruszy od pierwszym minut, a jak powszechnie wiadomo w defensywie Barcelony orłów brak i pod odpowiednim naporem nie wiedzą co się dzieje wokół nich. Chociaż i tak mnie bardziej interesuje środa..."

Haha, właśnie wczoraj widziałem jaką słabą mamy obronę :D

3

Hahaha :D http://fangol.pl/view/98143/messi-wepchnal-boatenga

Sory jak ktoś już to dawał.

0

To jest szybki mecz, a Xavi prędzej zwolni grę...

0

Rakitic gra bardzo dobrze

0

A będzie w necie gdzieś studio C ? i o której ? 20 ?

0

Ciekawy jestem czy Bayern zagra 5, czy 4 z tyłu

Lahm-Benatia-Boateng-Rafhina-Bernat

czy
Rafinha-Benatia-Boateng-Bernat
przecież Rafhina też może grać na ŚO a wiele osób mówiło, że może być 5 obrońców....

0

Wiecie od której jest studio i na C+ i w TVP ?

0

Dasz link ?

0

Jeżeli ustawisz własne składy to chyba się nie będzie rozwijał... ale nie jestem pewny :/

1

Nie

9

Wiecie co by było piękne ?

Gdyby Denis Suarez strzelił gola :D

0

Zdenerwował się chciał kopnąć bramkarza, ale nagle piłka leciała i gol :/

0

1

1

Nie rozumiem osób, które teraz coś mówią o karnym Messiego i Neymara, oni pokazali, że mają klasę i to jest piękne, a dzieci które tak mówią niech już pójdą spać.

0

"I to jest klasa zespołu" hahah po prostu 2 gole z niczego, w 10 grają. Niech go zdejmą już, jak mają problem :/

0

Duże widowisko :D

0

Po punkcie 3 było by dużo zawałów :D

0

Ja tam wole i tak naszą pomoc :D

2

Brawo Neymar pokazałeś klasę :D

0

Chodzi o to, że aktualnie zajmuję się tylko tym sezonem, że nie planuje nic na następny dopiero po sezonie :D

3

Sądzę, że nawet jakby Bravo miał najlepsze statystyki to i tak Neuer zostanie wybrany :/

0

Niedawno (chyba ) wyszedł film o Leo, czy jest już z napisami ?

1

Komentarz usunięty

0

A nie obaj z 8 ?

17

To mnie rozwaliło "Dobrze że Carlo nie wystawił 2 bramkarzy" :D Haha

3

Dziś podoba mi się jak gra CR7, gra dla drużyny :)

PS.Jestem kibicem Barcy, żeby nie było :)

0

Komentatorzy mówili chyba,że 5.

0

Powinienem pisać opowiadanie do szkoły, ale mecz to mecz. Bayern trzeba zobaczyć :D

0

Wydaje się, że zmienili formacje na 4-2-1-2

Bravo

Alves-Pique-Masche-Mathieu

Busi-Iniesta

Messi

Suarez-Neymar

Edit. Po wejściu Rakiety to on zajmie pozycje Messiego, a Messi Suareza :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?