0

Niewiem :D

0

Lucho to GENIUSZ :D

1

Przecież Masche jest tylko o 12 cm niższy od Godina to niewiele :D

0

To jest możliwe :D

0

Po co zgadujecie składy, on jest nie przewidywalny. Albo bardzo zaskoczy albo wystawi jakiś skład z jedną zmianą . To jest jego logika przecież skład nie może się powtarzać :D

0

Wiem ale to pokazuje że nie jest to trener na miarę FC Barcelony :( Według mnie to ostatnio popełnia coraz więcej błędów

0

Wiadomo ale jednak jak byśmy przegrali z Atletico to będziemy mieli wielki problem jeżeli chodzi o ligę :(

0

Najlepsze jest to że niedługo gramy z Atletico a on wystawia teraz taki skład ... :/

0

Strzelił gola, którego sędzia nie uznał ( mieli byśmy mistrza :D ) ale to nie ważne

0

Pewnie Bartomeu wciągnie go do jakiś jego "interesów" .

0

Według mnie jak sprzedali Alexisa to lepszą opcja było sprowadzenie Reusa niż Suareza . Reus bardziej uniwersalny i szybszy . Potrafi wziąć grę na swoje barki ( Suarez też ale według mnie to jednak nie to samo )
-Tańszy i to o dużo
-Młodszy
-Nie był zawieszkony
Minus Reusa to kontuzje i to częste :/

0

Bravo
Alves-Pique-Bartra-Alba
Rakitić-Macherano-Rafhina
Messi-Suarez-Neymar

Rafhina powinien grać nawet kosztem Iniesty :)
A Rakitić przecież został po coś kupiony ( tylko musi grać odważniej )

0

To napewno Antonella polubiła Chelsea ... :D Informatyczka :P

0

Spokojnie Zubi idzie teraz wykosić konkurencje a później wróci jak bohater :)

0

A skąd wy wiecie że Messi się obraził czy coś ... Trener tak zdecydował : może po formie , nieważne , po prostu nie zagrał . Podobno ma grypę żołądkową bo dzisiaj nie ćwiczył na treningu :/ No ale ważne żeby wrócił , grał i wygrywał.

0

Jeszcze tylko brakuje żeby Messi odszedł :(

0

nawet od 45 min :D

0

Tylko że Barca wygra :D

0

Ale z Realem się nie udał :(

0

Enrique pokazał że ma jaja sadzając Messiego na ławce :) Jednak przynajmniej jeden z nich mógłby grać . Dla Suareza może to być szansa ( będzie Hat-trik) :P

0

Po meczu będzie na stronie Białych : Nie wygraliśmy bo obraziliśmy się , że nam sędzia karnego drugiego nie podyktował :P

0

Cud !!! :D

0

Ale jaja :D

0

Gaya ? o niego chodziło ?

0

Już poprawione :D

1

Wie ktoś ile Messi strzelił goli z karnych w swoim najlepszym roku (gdy miał 90 bramek ) ?

0

Wiedzieliście że większość goli Real Sociadad traci od 1 do 15 minuty :D Ale niestety my nie strzelamy wtedy za często :P

0

Hahahah no ciekawe :D

1

Po pierwsze ten sędzia jest nienormalny. Karnego nie podyktował , kartki za nic :( Mecz się psuje tylko :/
A do wszystkich napinaczy : Miał nie strzelić czy co ? Pomyślcie za nim coś napiszecie , a najlepiej wyjdźcie :D


Ale te karne to się sypią i opłaca się je obstawiać :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?