miko1711
Dołączył/a: lipiec 2014
Wrocław
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niewiem :D
3
http://fangol.pl/view/83411/cristiano-co-ty-robisz :D
0
Lucho to GENIUSZ :D
1
Przecież Masche jest tylko o 12 cm niższy od Godina to niewiele :D
0
To jest możliwe :D
0
Po co zgadujecie składy, on jest nie przewidywalny. Albo bardzo zaskoczy albo wystawi jakiś skład z jedną zmianą . To jest jego logika przecież skład nie może się powtarzać :D
0
Wiem ale to pokazuje że nie jest to trener na miarę FC Barcelony :( Według mnie to ostatnio popełnia coraz więcej błędów
0
Wiadomo ale jednak jak byśmy przegrali z Atletico to będziemy mieli wielki problem jeżeli chodzi o ligę :(
0
Najlepsze jest to że niedługo gramy z Atletico a on wystawia teraz taki skład ... :/
0
Strzelił gola, którego sędzia nie uznał ( mieli byśmy mistrza :D ) ale to nie ważne
0
Pewnie Bartomeu wciągnie go do jakiś jego "interesów" .
0
Według mnie jak sprzedali Alexisa to lepszą opcja było sprowadzenie Reusa niż Suareza . Reus bardziej uniwersalny i szybszy . Potrafi wziąć grę na swoje barki ( Suarez też ale według mnie to jednak nie to samo )
-Tańszy i to o dużo
-Młodszy
-Nie był zawieszkony
Minus Reusa to kontuzje i to częste :/
0
Bravo
Alves-Pique-Bartra-Alba
Rakitić-Macherano-Rafhina
Messi-Suarez-Neymar
Rafhina powinien grać nawet kosztem Iniesty :)
A Rakitić przecież został po coś kupiony ( tylko musi grać odważniej )
0
To napewno Antonella polubiła Chelsea ... :D Informatyczka :P
0
Spokojnie Zubi idzie teraz wykosić konkurencje a później wróci jak bohater :)
0
A skąd wy wiecie że Messi się obraził czy coś ... Trener tak zdecydował : może po formie , nieważne , po prostu nie zagrał . Podobno ma grypę żołądkową bo dzisiaj nie ćwiczył na treningu :/ No ale ważne żeby wrócił , grał i wygrywał.
0
Jeszcze tylko brakuje żeby Messi odszedł :(
0
nawet od 45 min :D
0
Tylko że Barca wygra :D
0
Ale z Realem się nie udał :(
0
Enrique pokazał że ma jaja sadzając Messiego na ławce :) Jednak przynajmniej jeden z nich mógłby grać . Dla Suareza może to być szansa ( będzie Hat-trik) :P
0
Po meczu będzie na stronie Białych : Nie wygraliśmy bo obraziliśmy się , że nam sędzia karnego drugiego nie podyktował :P
0
Cud !!! :D
0
Ale jaja :D
0
Gaya ? o niego chodziło ?
0
Już poprawione :D
1
Wie ktoś ile Messi strzelił goli z karnych w swoim najlepszym roku (gdy miał 90 bramek ) ?
0
Wiedzieliście że większość goli Real Sociadad traci od 1 do 15 minuty :D Ale niestety my nie strzelamy wtedy za często :P
0
Hahahah no ciekawe :D
1
Po pierwsze ten sędzia jest nienormalny. Karnego nie podyktował , kartki za nic :( Mecz się psuje tylko :/
A do wszystkich napinaczy : Miał nie strzelić czy co ? Pomyślcie za nim coś napiszecie , a najlepiej wyjdźcie :D
Ale te karne to się sypią i opłaca się je obstawiać :P