miko1711
Dołączył/a: lipiec 2014
Wrocław
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trudno się gra w piłkę i wygrywać, gdy jedna drużyna nawet się nie stara tego robić. Cieszyli się jakby wygrali całe Euro. Niesamowite. Kiedy nie starasz się grać i tylko się bronisz, to masz mentalność malutkiego. Nic nie zdziałają na tym Euro...
0
Z czego słyszałem to Polacy są dobrze przygotowani pod względem fizycznym. A poza tym Portugalia też grała dogrywkę i miała mniej odpoczynku o kilka godzin ;)
0
ale słoń Polskę ;)
0
Byłbym za Węgrami... ale obstawiłem na Belgów 2-1
4
Będzie ktoś oglądał Argentynę ?
0
Dałem 1-0 dla Portugalii...
0
w sumie to nie tak dużo
1
Znaczy nie ścina się jakoś bardzo ;) Wielkie dzięki
1
Opłaca się na tej stronie wykupić premium ??
0
Dzięki ;)
0
Mam pytanie czy pewne jest, że Messi zagra ?? bo planuje oglądnąć, ale głównie chodzi mi o Messiego
0
Według mnie sędzia mógł odgwizdać faul
0
To co jakiś transfer Payeta do nas :D
12
haha 15 głosów i wszystkie na Argentyne
1
Co sądzicie o Blindzie ?? Byłby dobrym zastępcom Mache (jeśli odejdzie) ?? W sumie może grać jako środkowy/boczny obrońca i defensywny pomocnik
0
ja mam a co ?
1
Według mnie ciekawie wystąpiła niestety Rosja...
0
To dobrze, że właśnie mi się kończyło premium...
0
Czyli strona Futbolhd już nie będzie działać ?
0
Polecicie jakiś film typu... Do utraty sił albo Rocky ?
0
Ma ktoś gole i asysty Suareza, Messiego i Ronaldo w 2016r. ??
1
Dzięki wszystkim ;P
Edit. powinno być coś takiego jak odpowiedz wszystkim
0
O dzięki, nie widziałem Do utraty sił ;)
0
Mi się też bardzo podobały :P
0
Oglądałem :D
0
Macie jakieś filmy podobne do Po prostu walcz albo Creed ???
0
To co tradycyjnie na czilku jedną bramką ?? kto za ? xD
0
Kontuzja, nie zagra
0
No właśnie ;)
1
No jak już niektórzy piszą o tym, że Leo się zaciął to ja też dorzucę coś od siebie.. oczywiście wiadomo ma trochę gorszy okres gry, ale to się zdarza każdemu. Po drugie zmęczenie. Każdy by się zmęczył grając i podróżując tyle co on :/ Po 3 (chociaż to dość absurdalne ) zaciął się on teraz czyli jak może strzelić 500 gola w karierze. Pamiętamy, że miał podobnie jak pobijał ostatnio jakiś rekord nie pamiętam do końca jaki. Miejmy nadzieję, że to albo chwilowa zadyszka (która się już skończyła ) albo to 3 czyli te 500 goli :D