0

Trudno się gra w piłkę i wygrywać, gdy jedna drużyna nawet się nie stara tego robić. Cieszyli się jakby wygrali całe Euro. Niesamowite. Kiedy nie starasz się grać i tylko się bronisz, to masz mentalność malutkiego. Nic nie zdziałają na tym Euro...

0

Z czego słyszałem to Polacy są dobrze przygotowani pod względem fizycznym. A poza tym Portugalia też grała dogrywkę i miała mniej odpoczynku o kilka godzin ;)

0

ale słoń Polskę ;)

0

Byłbym za Węgrami... ale obstawiłem na Belgów 2-1

4

Będzie ktoś oglądał Argentynę ?

0

Dałem 1-0 dla Portugalii...

0

w sumie to nie tak dużo

1

Znaczy nie ścina się jakoś bardzo ;) Wielkie dzięki

1

Opłaca się na tej stronie wykupić premium ??

0

Dzięki ;)

0

Mam pytanie czy pewne jest, że Messi zagra ?? bo planuje oglądnąć, ale głównie chodzi mi o Messiego

0

Według mnie sędzia mógł odgwizdać faul

0

To co jakiś transfer Payeta do nas :D

12

haha 15 głosów i wszystkie na Argentyne

1

Co sądzicie o Blindzie ?? Byłby dobrym zastępcom Mache (jeśli odejdzie) ?? W sumie może grać jako środkowy/boczny obrońca i defensywny pomocnik

0

ja mam a co ?

1

Według mnie ciekawie wystąpiła niestety Rosja...

0

To dobrze, że właśnie mi się kończyło premium...

0

Czyli strona Futbolhd już nie będzie działać ?

0

Polecicie jakiś film typu... Do utraty sił albo Rocky ?

0

Ma ktoś gole i asysty Suareza, Messiego i Ronaldo w 2016r. ??

1

Dzięki wszystkim ;P
Edit. powinno być coś takiego jak odpowiedz wszystkim

0

O dzięki, nie widziałem Do utraty sił ;)

0

Mi się też bardzo podobały :P

0

Oglądałem :D

0

Macie jakieś filmy podobne do Po prostu walcz albo Creed ???

0

To co tradycyjnie na czilku jedną bramką ?? kto za ? xD

0

Kontuzja, nie zagra

0

No właśnie ;)

1

No jak już niektórzy piszą o tym, że Leo się zaciął to ja też dorzucę coś od siebie.. oczywiście wiadomo ma trochę gorszy okres gry, ale to się zdarza każdemu. Po drugie zmęczenie. Każdy by się zmęczył grając i podróżując tyle co on :/ Po 3 (chociaż to dość absurdalne ) zaciął się on teraz czyli jak może strzelić 500 gola w karierze. Pamiętamy, że miał podobnie jak pobijał ostatnio jakiś rekord nie pamiętam do końca jaki. Miejmy nadzieję, że to albo chwilowa zadyszka (która się już skończyła ) albo to 3 czyli te 500 goli :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?