0

Po prostu Legia ma zamiar się zakwalifikować do LM za rok wygrywają w tym sezonie finał :P taka taktyka

0

Wyszło mi tak samo tylko zamiast Besiktasu- Salzburg

0

Rok temu z Pedro też jeszcze nie było nic oficjalnego, a stał obok smutny :/

0

Czy wygramy czy przegramy my się nigdy nie poddamy :P Do boju Orły

78

Fajnie, że Bravo się cieszy z zespołem a nie tak jak rok temu Pedro :D

0

Czy to będzie pierwsze trofeum, które podniesie Leo Messi ?? czy jest gdzieś Iniesta ?

0

Widać, że Munir uczy się od Suareza :P

0

Prawie każdy

0

Hahah co ten Messi xDD

5

Taka krótka analiza według mnie

Bravo-na swoim poziomie, będę bardzo tęsknić

Vidal-Miał 2 dobre wejścia, kilka niedokładnych piłek.. przeciętnie

Masche- Jeszcze nie w swojej formie... i nie na swojej pozycji

Umtiti- Wielki plus

Digne- Całkiem dobrze

Denis- Nie dokładny

Busi- Też jeszcze nie w swojej formie

Gomes- Najlepiej z pomocników... duży plus

Arda- Po golu jak by mu się o wiele lepiej grało... całkiem dobrze

Munir- mało kontaktów z piłką.. trudno coś o nim powiedzieć

Messi... to Messi :D

0

Zabawił się

0

Jak była mowa o sprzedaniu Bravo to myślałem spoko mamy Ter Stegena... ale jak teraz oglądam to bardzo żałuję :/

0

0 Obrony...

0

Strasznie bym chciał zobaczyć taki skład... głównie chodzi mi o Munira i Denisa ;)

1

Taką ciekawostkę znalazłem
Największa frekwencja w historii była podczas meczu Mistrzostw Świata pomiędzy Brazylią a Urugwajem w 1950 roku. Na stadionie Maracana w Rio de Janeiro zasiadło 199 854 widzów.

Nie wiem jak oni się tam zmieścili xDD

2

#Bezużyteczna ??? :P

7

hmmm ciekawe xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

K**** Munir nie poznaje :P

2

Munir jak ty mi zaimponowałeś w tej chwili :D

0

Orliki czy normalne boiska ?

1

Na sport.pl (wiem, że nie najlepsze źródło... ale sami tego raczej nie wymyślili :P )

0

Polacy zajmują drugie miejsce w grupie za Argentyną - mają gorszy stosunek setów (2,2 do 2,25). Argentyna w ostatniej kolejce gra ze słabym Egiptem, więc trudno podejrzewać, by wypuściła pierwsze miejsce z rąk. Za to Polacy grają z najsłabszą Kubą, więc prawdopodobnie zajmą drugie miejsce. Rosja jest trzecia, Iran czwarty.

Znalazłem coś takiego :/

0

Chodzi o pełno wymiarowe czy orlik ?

0

Dzięki wielkie ;)

0

Mam pytanie o której jest 100m męzczyzn ? raz piszą, że 14 30, a raz, że 17

0

Obczaiłem tą stronę i wydaje się być na prawdę spoko

0

Da się jakoś oglądać losowanie terminarza La Liga ?

0

Horror... hmmm. może Francja-Islandia, nigdy nic nie wiadomo

0

Odnośnie tego transferu Nolito do City... to czasem nie on mówił, że jedyny inny klub , w którym się widzi oprócz Celty to Barca ??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?