miko1711
Dołączył/a: lipiec 2014
Wrocław
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po prostu Legia ma zamiar się zakwalifikować do LM za rok wygrywają w tym sezonie finał :P taka taktyka
0
Wyszło mi tak samo tylko zamiast Besiktasu- Salzburg
0
Rok temu z Pedro też jeszcze nie było nic oficjalnego, a stał obok smutny :/
0
Czy wygramy czy przegramy my się nigdy nie poddamy :P Do boju Orły
78
Fajnie, że Bravo się cieszy z zespołem a nie tak jak rok temu Pedro :D
0
Czy to będzie pierwsze trofeum, które podniesie Leo Messi ?? czy jest gdzieś Iniesta ?
0
Widać, że Munir uczy się od Suareza :P
0
Prawie każdy
0
Hahah co ten Messi xDD
5
Taka krótka analiza według mnie
Bravo-na swoim poziomie, będę bardzo tęsknić
Vidal-Miał 2 dobre wejścia, kilka niedokładnych piłek.. przeciętnie
Masche- Jeszcze nie w swojej formie... i nie na swojej pozycji
Umtiti- Wielki plus
Digne- Całkiem dobrze
Denis- Nie dokładny
Busi- Też jeszcze nie w swojej formie
Gomes- Najlepiej z pomocników... duży plus
Arda- Po golu jak by mu się o wiele lepiej grało... całkiem dobrze
Munir- mało kontaktów z piłką.. trudno coś o nim powiedzieć
Messi... to Messi :D
0
Zabawił się
0
Jak była mowa o sprzedaniu Bravo to myślałem spoko mamy Ter Stegena... ale jak teraz oglądam to bardzo żałuję :/
0
0 Obrony...
0
Strasznie bym chciał zobaczyć taki skład... głównie chodzi mi o Munira i Denisa ;)
1
Taką ciekawostkę znalazłem
Największa frekwencja w historii była podczas meczu Mistrzostw Świata pomiędzy Brazylią a Urugwajem w 1950 roku. Na stadionie Maracana w Rio de Janeiro zasiadło 199 854 widzów.
Nie wiem jak oni się tam zmieścili xDD
2
#Bezużyteczna ??? :P
7
hmmm ciekawe xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
K**** Munir nie poznaje :P
2
Munir jak ty mi zaimponowałeś w tej chwili :D
0
Orliki czy normalne boiska ?
1
Na sport.pl (wiem, że nie najlepsze źródło... ale sami tego raczej nie wymyślili :P )
0
Polacy zajmują drugie miejsce w grupie za Argentyną - mają gorszy stosunek setów (2,2 do 2,25). Argentyna w ostatniej kolejce gra ze słabym Egiptem, więc trudno podejrzewać, by wypuściła pierwsze miejsce z rąk. Za to Polacy grają z najsłabszą Kubą, więc prawdopodobnie zajmą drugie miejsce. Rosja jest trzecia, Iran czwarty.
Znalazłem coś takiego :/
0
Chodzi o pełno wymiarowe czy orlik ?
0
Dzięki wielkie ;)
0
Mam pytanie o której jest 100m męzczyzn ? raz piszą, że 14 30, a raz, że 17
0
Obczaiłem tą stronę i wydaje się być na prawdę spoko
0
Da się jakoś oglądać losowanie terminarza La Liga ?
0
Horror... hmmm. może Francja-Islandia, nigdy nic nie wiadomo
0
Odnośnie tego transferu Nolito do City... to czasem nie on mówił, że jedyny inny klub , w którym się widzi oprócz Celty to Barca ??