Kibicem się jest, nie bywa! Za rok będzie progres jak w La Liga wctym roku, gralismy z MOCNYM RYWALEM, brak Dembele, Gaviego, Pedriego. Kompromitacji nie bylo!! Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce !! Tak jak rok temu w lidze dwa kroki w tyl a potem trzy w przód! Barca, barca, barca !! Visca el Barca!!
Jesli odpadniemy a zobaczymy przez caly mecz : intensywność, pojedynki, agresywność i osobowość, aby powiedzieć „jesteśmy!”to będzie mega zadowolenie :) do boju Barco!! Visca el Barca!!
Nie ma co myśleć, 3pkt to obowiązek. Przy tylu kontuzjach Raphinha wykorzytuje swoją szansę.. Teraz czas na FATIEGO i Feranna jak nie teraz to kiedy!! Do 19 marca 7 ważnych meczy juz od 2 kwietnia kazdy będzie do dyspozycji a napewno Xavi bedzie miec większe pole do manewru. Pauza dla Araujo przed rewanżem z MU tez sie przyda! Raphinha, Kounde tez moze powinni zacząć na ławce. Zobaczymy co wystawi Xavi bo jak dla mnie woli wygrać LA LIGE niż inne puchary. Do boju Barco!! Visca el Barca!!
Barca NIE JEST FAWORYTEM, MU gra dobrze i gra u Siebie! Widac ze Xaviemu bardziej zalezy na Mistrzostwie Hiszpanii. Wczirajsza obrona od 1min z Alonso to cos nie do pomyślenia.. MU w gazie i lepszej formy niz aktualnie nie mieli w tym sezonie. Niech wygra lepszy !!
Nie ważne Kto! Wazne zeby na 110% walczyc, biegac przez 90 min!! 3pkt najważniejsze. Napewno ustawoenie z 4 pomocnikami Lessie, Raphinha ostatnimi wystepami zasluzyli na wyjściową 11stke.
Brawo Xavi !! Przy wyniku Realu, nie ma co kombinować. 3pkt. Tylko to sie liczy! Alba o wiele lepsza opcja na Seville, jego wrzutki, kreatywność, nieszablonowe uderzenia mogą robić różnicę. Po zwycięstwo!!
Jeśli bedzie trenował z 1 drużyna, to WARTO sprawdzić tego pilkarza. Nie jest łatwo znaleźć prawego obrońcę :D Visca el Barca!! Betis - Barca juz jutro jakie typy?
Tylko sie cieszyć.. Luty jak co roku decydujacy. Szkoda ze bez Dembele ale mamy szeroką kadre, i wreszcie Ktos musi sie obudzic Fati, Ferran.. A moze Gavi Pedri Kessie De Jong wiecej wezmą na Siebie. Do boju Barco!!
4
Kibicem się jest, nie bywa! Za rok będzie progres jak w La Liga wctym roku, gralismy z MOCNYM RYWALEM, brak Dembele, Gaviego, Pedriego. Kompromitacji nie bylo!! Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce !! Tak jak rok temu w lidze dwa kroki w tyl a potem trzy w przód! Barca, barca, barca !! Visca el Barca!!
4
FAWORYTAMI nie Jesteśmy!!
Jednak trzeba pokazac zaangazowanie, charakter, walczyc caly mecz !!
Po Awans!!
Visca el Barca!!
1
Niezależnie kto wygra, mam nadzieję że wygrany skończy z pucharem ????
16
Jesli odpadniemy a zobaczymy przez caly mecz : intensywność, pojedynki, agresywność i osobowość, aby powiedzieć „jesteśmy!”to będzie mega zadowolenie :) do boju Barco!! Visca el Barca!!
6
Ferann, Roberto na duży Plus, Fati brak słów.
4
+3pkt, kolejne czyste konto, gool Lewandowskiego, dobry występ Feranna, Roberto. -8 i tak do 38 kolejki BEZ KONTUZJI!
Visca el Barca!!
1
Po 3pkt!!
Do boju Barco!!
2
Nie ma co myśleć, 3pkt to obowiązek.
Przy tylu kontuzjach Raphinha wykorzytuje swoją szansę.. Teraz czas na FATIEGO i Feranna jak nie teraz to kiedy!! Do 19 marca 7 ważnych meczy juz od 2 kwietnia kazdy będzie do dyspozycji a napewno Xavi bedzie miec większe pole do manewru.
Pauza dla Araujo przed rewanżem z MU tez sie przyda! Raphinha, Kounde tez moze powinni zacząć na ławce.
Zobaczymy co wystawi Xavi bo jak dla mnie woli wygrać LA LIGE niż inne puchary.
Do boju Barco!!
Visca el Barca!!
0
Moja wizja na rewanż z MU!
1-4-2-3-1
Ter Stegen
Kounde Araujo Christensen Balde
De Jong Kessie
Raphinha Fati Ferann
Lewandowski
przy tak grajacym MU , u nich na stadionie, braku Gaviego Pedriego..
2
Barca NIE JEST FAWORYTEM, MU gra dobrze i gra u Siebie! Widac ze Xaviemu bardziej zalezy na Mistrzostwie Hiszpanii. Wczirajsza obrona od 1min z Alonso to cos nie do pomyślenia.. MU w gazie i lepszej formy niz aktualnie nie mieli w tym sezonie. Niech wygra lepszy !!
2
Najwazniejszy jest dobry wynik, przed REWANŻEM w Anglii.. Gdzie rywal będzie jeszcze SILNIEJSZY, TRUDNIEJSZY DO POKONANIA.
DO BOJU Barco !!
4
Nie ważne Kto! Wazne zeby na 110% walczyc, biegac przez 90 min!!
3pkt najważniejsze.
Napewno ustawoenie z 4 pomocnikami Lessie, Raphinha ostatnimi wystepami zasluzyli na wyjściową 11stke.
Do boju Barco!!
0
Brawa dla rEAlU. Oby drużyny z La Liga jak najwiecej zdobywały pucharow. Tebas nie pomaga ale trzeba wierzyć ze kiedys odejście ze stanowiska..
Co do Barcy, mecz WYJAZDOWY wiec ulubiony Xaviego :p
Ciężki rywal, trudny teren, sam ReAl tracił tam punkty.
Wygrac mimo wszystko i do pisac!!
3pkt!!
6
MVP meczu Raphinha!
-8 w Madrycie
Visca el Barca!!
2
Raphinha brawo !! Co tam kolejny mecz asysta bramka.. Brawo .
1
Xavi masz nosa :) Rezerwowi w poprzednich meczach Alba Kessie zrobili różnicę :)
0
A nie mowilem ze Alba to strzal w 10tke :)
1
2-3 tygodnie bez Busquetsa..
Oba mecze z MU bez Sergio.
0
Autobus @SevillaFC
@FCBarcelona jak głową w mur..
Gramy do końca!!
5
Busquets zdrowua, wróć silniejszy!!
1
Raphinha, Fati, Ferann im najbardziej potrzebne asysty, bramki.
Do boju Barco!!
1
Ciekawi mnie podejście, zaangażowanie pilkarzy w tym meczu! Wierzę w 3pkt i przekonująca gre.
0
Kessie, Balde, Fati, Ferann z ławki to tez moze byc zaskoczenie :)
0
Brawo Xavi !!
Przy wyniku Realu, nie ma co kombinować.
3pkt. Tylko to sie liczy!
Alba o wiele lepsza opcja na Seville, jego wrzutki, kreatywność, nieszablonowe uderzenia mogą robić różnicę.
Po zwycięstwo!!
4
LewanGOOLowski 2-0 po meczu.
8pkt przewagi nad Realem .
Brawo XAVI HERNANDEZ !
VISCA EL BARCA!
1
Raphinha brawo!!
I co tam krytycy..
Szybko zapomnimy o Dembele :p
Gramy do konca !
BARCA!!
1
Najmocniejszy skład!!
Po 3pkt!!
Lewy wypoczęty to coś strzeli.
Visca el Barca!!
1
Jeśli bedzie trenował z 1 drużyna, to WARTO sprawdzić tego pilkarza. Nie jest łatwo znaleźć prawego obrońcę :D Visca el Barca!!
Betis - Barca juz jutro jakie typy?
0
Klasa.
Rewanż na Camp Nou.
Visca el Barca!!
4
Tylko sie cieszyć.. Luty jak co roku decydujacy. Szkoda ze bez Dembele ale mamy szeroką kadre, i wreszcie Ktos musi sie obudzic Fati, Ferran.. A moze Gavi Pedri Kessie De Jong wiecej wezmą na Siebie. Do boju Barco!!