Wierzę w pewny AWANS Barcy do kolejnej rundy! Przekonujące zwycięstwo, w 90minutach, bez dogrywki, karnych. Lewandowski, Fati, Raphinha od 1min powinni szybko załatwić sprawę. Pełna koncentracja i jazda z Nimi! Visca el Barca!!
@mikokarla Tomasz Ćwiąkała świetnie w swoim wczorajszym odcinku na swoim kanale, you tube.. Znakomicie podsumował gre Busquetsa Barcelony. Bądźmy jednoscia, kibicujmy, wspierajmy. Sergio ma swoje lata, ale jesli De Jong Pedrii Gavi Mu pomagaja a także boki obrony jego wady, niedociągnięcia sa zamaskowane. Zawsze na zawsze Barca!
Ograny, przewidywalny Alba.. lub szybki, nieobliczalny.. Balde. Xavi Hernandez ma pomysł, gramy z Mistrzami Hiszpanii, Ligi Mistrzów. Walczmy, pokażmy zaangażowanie, charakter! Do boju Barco!!
WYGRANIE ŚRODKA POLA, SKUTECZNOŚĆ, BRAK GŁUPICH BŁĘDÓW tylko u aż tyle.. A jak dla mnie wystarczy walka, zaangażowanie przez cały mecz. Visca el Barca!! FAWORYTAMI nie Jesteśmy!!
Tej drużynie brak zęba, intensywności, charakteru, walki w meczu.. RM tez nie mial latwo, zmiana czasu, mundial w nogach, nowy rok , inny klimat. Wierze ze w niedziele Barca podniesie ten puchar, jednak Real, finały gra niesamowite, walczą nawet jak Im nic nie wychodzi, i boje sie o środek pola.. jeśli tam MADRYT wygra rywalizacje, bedzie dominowac to OGROMNE ciężary czekają zawodnikow Xaviego. Z niecierpliwością czkeam na ten mecz, niech wygra lepszy. REAL FAWORYTEM ale wierzę, ze Duma Katalonii da rade.
Balde, Dembele, Gavi cos czuje ze Oni, ich szybkosc moze byc klucozwa w meczu Barcy z Realem. Jm pewny ze Xavi zagra inna 11stka od 1 min niz z Betisem.
@Adam1986 dokladnie. Wszzystko chcemy na juz, od tak.. Nie ma takiej opcji. Wspierajmy badzmy cierpliwi z czasem bedzie lepiej.. A co do niedizelnego finalu, jesli zagramy jak wczoraj Real nas zje i wys... Wierzę, ze Sergi Roberto zacznie mecz na ławce. Alba-Araujo- Christensen-Kounde to moja wymarzona obrina.. Co do ataku.. Fati-Lewandowski-Dembele Pomoc.. Hmm.. Pedri-De Jong-Gavi
Villa, Suarez.. teraz Depay.. Stanowcze NIE !! do slabszych ekip ok, lub innego kraju, ligi.. Po co !? Wspierac wzmacniać Atletico bezposredniego rywala. Holender miałby raj! u Siemeone im brakuje typowej 9 a wg mnie Holender jest lepszy niz Morata, a do 4-4-2 z Morata w ataku tez świetny duet.
0
Teraz czekamy na date godzine :)
0
Real Sociedad hmmm ciekawie oby jako gospodarze !! Do boju
1
Teraz ominąć Baskow z Bilbao i bedzie po sprawie :)
1
Klasa :) derby Madrytu !!
0
Osasuna, Sevilla, Valencia potencjalnie najłatwiejsi rywale. Kto to nie będzie trzeba wygrać!!
6
Dawać ten Real Madryt !!
6
Pewne zwycięstwo 5-0 Klasa.
Real 2-0 w plecy.. mecz trwa..
Do boju Barco!!
0
Życzę goli Raphinhy i Ferranowi !! Lewy z 3 :p
0
Brawo Xavi, ROTACJE to podstawa!! Bellerin, Robert, Torre, Kessie, Eric az milo bedzie ich zobaczyc od 1 minuty meczu.
Do boju Barco!!
4
Wierzę w pewny AWANS Barcy do kolejnej rundy! Przekonujące zwycięstwo, w 90minutach, bez dogrywki, karnych.
Lewandowski, Fati, Raphinha od 1min powinni szybko załatwić sprawę.
Pełna koncentracja i jazda z Nimi!
Visca el Barca!!
10
Dokładnie.
Cierpliwość, wytrwałość, wyrozumienie, KIBICOWANIE, WSPIERANIE Xaviego i zawodników!!
Zawsze na zawsze Barca!
0
Niedzielny mecz FC Barcelony z Getafe w na jakim programie w tv będzie można obejrzeć? Canal+Sport czy Eleven???
0
@mikokarla Tomasz Ćwiąkała świetnie w swoim wczorajszym odcinku na swoim kanale, you tube.. Znakomicie podsumował gre Busquetsa Barcelony. Bądźmy jednoscia, kibicujmy, wspierajmy. Sergio ma swoje lata, ale jesli De Jong Pedrii Gavi Mu pomagaja a także boki obrony jego wady, niedociągnięcia sa zamaskowane. Zawsze na zawsze Barca!
2
Barca!! Barca!! Barca!!
Brawo Xavi, brawo drużyna!!
Visca el BARCA!!
Wygrał lepszy.
Ps. BUSQUETS świetny mecz !!
1
@Wizz777 za godzine kibicujemy!!
0
@Dripskydrip Dokladnie kibicujmy do boju !!
1
@MarioVeB! Ansu lepszy z ławki.
Xavi chcę zdominować środek pola.
22
@Firestone chcialbym żeby zagrał świetny mecz, a wszyscy Krytycy przeprosili..
12
Ograny, przewidywalny Alba.. lub szybki, nieobliczalny.. Balde.
Xavi Hernandez ma pomysł, gramy z Mistrzami Hiszpanii, Ligi Mistrzów.
Walczmy, pokażmy zaangażowanie, charakter!
Do boju Barco!!
1
@FCB_dimiC musimy wygrac dominację w środku pola, bez Busquetsa, jest to NIEMOŻLIWE!!
1
Niech wygra lepszy!
Do boju Barco!!
Kibicujmy, wspierajmy!
0
WYGRANIE ŚRODKA POLA, SKUTECZNOŚĆ, BRAK GŁUPICH BŁĘDÓW tylko u aż tyle..
A jak dla mnie wystarczy walka, zaangażowanie przez cały mecz.
Visca el Barca!!
FAWORYTAMI nie Jesteśmy!!
2
Tej drużynie brak zęba, intensywności, charakteru, walki w meczu..
RM tez nie mial latwo, zmiana czasu, mundial w nogach, nowy rok , inny klimat.
Wierze ze w niedziele Barca podniesie ten puchar, jednak Real, finały gra niesamowite, walczą nawet jak Im nic nie wychodzi, i boje sie o środek pola.. jeśli tam MADRYT wygra rywalizacje, bedzie dominowac to OGROMNE ciężary czekają zawodnikow Xaviego.
Z niecierpliwością czkeam na ten mecz, niech wygra lepszy. REAL FAWORYTEM ale wierzę, ze Duma Katalonii da rade.
1
Balde, Dembele, Gavi cos czuje ze Oni, ich szybkosc moze byc klucozwa w meczu Barcy z Realem.
Jm pewny ze Xavi zagra inna 11stka od 1 min niz z Betisem.
0
@Adam1986 dokladnie. Wszzystko chcemy na juz, od tak.. Nie ma takiej opcji. Wspierajmy badzmy cierpliwi z czasem bedzie lepiej.. A co do niedizelnego finalu, jesli zagramy jak wczoraj Real nas zje i wys...
Wierzę, ze Sergi Roberto zacznie mecz na ławce.
Alba-Araujo- Christensen-Kounde to moja wymarzona obrina..
Co do ataku..
Fati-Lewandowski-Dembele
Pomoc.. Hmm..
Pedri-De Jong-Gavi
To bedzie napewno ciekawy mecz!!
0
@Fake69 to juz bylo by hitowe starcie na gołe piesci :D
1
Defensywa pewna! Ter Stegen, Alba, Christensen, Araujo, Kounde.
De Jong - Busquets RAZEM od 1 min to POMYŁKA NIEPOROZUMIENIE!!
z Atletico ten pomysł nie udał się.
W Ataku Lewandowski i Dembele PEWNIACY kwestia 3 zawodnika.. ja chciałbym Feranna.
Po AWANS po finał!!
1
Po finał!! Visca el Barca!!
0
Villa, Suarez.. teraz Depay..
Stanowcze NIE !!
do slabszych ekip ok, lub innego kraju, ligi..
Po co !? Wspierac wzmacniać Atletico bezposredniego rywala.
Holender miałby raj! u Siemeone im brakuje typowej 9 a wg mnie Holender jest lepszy niz Morata, a do 4-4-2 z Morata w ataku tez świetny duet.
0
@Firestone zagral wczoraj o wiele lepszy mecz niz De Jong.. Fakt nie opinia.