@Kibic3000 ciekawa opcja.. Po zarejestrowniu Kunde 3 w obronie bedzie bardzo realna. Lepiej zagrac na 3 stoperow przy braku boków obrony.. Oby udalo sie sprowadzic lewego, prawego obrońcę.
@jutroIV Po wczorajszym meczu klub bada opcję na rynku transferowym by wzmocnić prawą obronę. [gerard romero] (2️⃣) co wiecej trwaja rozmowy na linii City Barca chodzi o Bernardo Silve
Trzeba docenić 1pkt! Rayo mogło to wygrac Ter Stegen MVP jak za dawnych lat. Przebudowany zespół, afrykański upal, mega wilgotność.. i przeciwnik który juz w tamtym sezonie pokazał ze nie jest chłopcem do bicia. Zimny prysznic, na poczatku sezonu dobra sprawa , wymusi moze jakies transfery, myslenie u Xaviego i większą intensywnosc, kreatywność u pilkarzy. To dopiero początek drogi, w tym dziwnym sezonie prawdziwa gra zacznie sie po mundialu.. trzeba byc w czołowce przed 20 listopada i grac w każdych rozgrywkach. Spokoj, cierpliwpsc, wyrozumiałość do boju Barco!!
???? Prezydent Realu Madryt Florentino Perez: „La Liga powinna być dyrektorem sportowym w Barcelonie. Mówią, z kim mogą, a z kim nie podpisywać kontrakty. Barcelona to świetny klub. Moim zdaniem jesteśmy dwoma najlepszymi zespołami na świecie a jak gramy w El Clasico to ogląda mecz 600 milionów ludzi. "
„Barcelona to klub, który jest wart dużo pieniędzy i przejdzie przez złe chwile. Musisz robić rzeczy, które musisz zrobić, gdy jesteś w złej sytuacji. "
„Laporta jest w klubie od ponad roku, wszystkiego nie naprawi się w ciągu dnia czy miesiąca. Miej cierpliwość, a zobaczysz, jak będzie wspaniałe El Clasico. Nie rozmawiamy codziennie, ale robimy to, gdy coś nas martwi. Mamy dobry kontakt. "
Typuję, że: 0. Przed 1 meczem ligowym nie zarejestrujemy Wszystkich pilkarzy. 1. Carlo po tym sezonie odejdzie z RM. 2. Xavi dalej bedzie treneren Barcy. 3. Busquets, Pique odejdą z FCB. 4. Modric, Kross, Benzema opuszczą Real. 5. Polska wyjdzie z grupy na Mundialu. 6. Argentyna wygra Mundial. 7. Zespół z La Liga wygra LM. 8. Messi po sezonie wróci do Barcelony. 9. Julia Cicha nadal nic nie zrobi ze swoim cichym, niewyraźnym, słabym głosem. 10. Barca wygra La Liga i Puchar Króla. Zobaczymy czy cokolwiek się sprawdzi. :D A wy jak to widzicie?
Od przybycia Xaviego do @FCBarcelona Dembele @dembouz gra coraz lepiej, widac wreszcie zaangażowanie, waleczność i CHĘCI ! z meczu na mecz rośnie.. cos czuję, że jesli ZDROWIE pozwoli to moze byc jego najlepszy sezon w barwach Barcy ???? #FCBarcelona #lazabawa #BARCA #Barcelona
Wicemistrzostwo zdobyte, ciężki , dlugi sezon za nami.. Dumni po zwyciestwie wierni po porazce!! Wspierajmy badzmy cierpliwi i KIBICUJMY !! Visca el BARCA!!
Wzmocnienie DEFENSYWY to absolutny PRIORYTET dla Barcy! Wole 3-4 obrońców niz 1 gwiazdę do ataku, w ktorym i tak ma Kto grać.. Boki obrony, stoperzy trzeba szukać okazji i liczyc na trochę szczęścia w negocjacjach.
Xavi, dyrekcja, Laporta DZIAŁAJĄCIE , oby sytuacja finansowa, ekonomiczna pozwoliła na kilka wzmocnień.
@adukla To nogdy nie był dobry drybler itd SKUTECZNOŚĆ to jego największy mankament, JEDNAK łatwość, wizja, prostota dochodzenia do sytuacji bramkowych TOP ŚWIATOWY! Xavi i teść Luis Enrique przez wakacje, w kadrze pracują, poprawia JEGO skuteczność to w przyszłym sezonie ponad 20 bramek dla Barcy murowane! Dajmy Mu czas.
Cierpliwość, wytrwałość, wsparcie dla druzyny i trenera!! Xavi: W przyszłym sezonie będziemy rywalizować o wszystkie tytuły itego sie 3majmy! Pamoetajmy gdzie bylismy w listopadzie i jakoe emocje, mysli przychodziły do glowy. Mloda druzyna 2-3 lata i będzie TOP. Zawsze na zawsze BARCA!! NAUCZMY sie kibicowac !! Visca el Barca!
DEFENSYWA potężna.. strach się bać.. Dobrze ze remis daje wicemistrzostwo Hiszpanii. Jesli wygrają to będzie coś niespodziewanego, przy tylu brakach kadrowych, do boju BARCO!! WSPIERAJMY KIBICUJMY !!
Znając Laporte będzie chciał GŁOŚNEGO TRANSFERU a takim stanie się przyjście POLAKA do Barcy, XAVI CHCE napastnika Reprezentacji Polski. RL9 pragnie zmiany otoczenia! Czas pokaże..
Co do meczu z Getafe ten rywal nam nie leży, zdarzyć moze sie wszystko, wielu piłkarzy jest nieobecnych, o 19.30 się przekonamy..
0
Małe szanse ale chcialbym zobaczyc Pablo Torre
1
@Kibic3000 ciekawa opcja.. Po zarejestrowniu Kunde 3 w obronie bedzie bardzo realna. Lepiej zagrac na 3 stoperow przy braku boków obrony..
Oby udalo sie sprowadzic lewego, prawego obrońcę.
1
Ter Stegen
Araujo - Eric - Christensen - Alba
Pedri - Pjanic - De Jong
Raphinha - Lewandowski - Dembele
Pjanic za zawieszonego Busquetsa
De Jong za Gaviego który jest bez formy
Przy wczorajszym zwycięstwie RM , dzisiejsze 3pkt to obowiązek!
Do boju Barco!!
0
@jutroIV Po wczorajszym meczu klub bada opcję na rynku transferowym by wzmocnić prawą obronę. [gerard romero] (2️⃣) co wiecej trwaja rozmowy na linii City Barca chodzi o Bernardo Silve
0
@jutroIV pff.. chodzi Mi o boki obrony :)
3
Trzeba docenić 1pkt! Rayo mogło to wygrac Ter Stegen MVP jak za dawnych lat. Przebudowany zespół, afrykański upal, mega wilgotność.. i przeciwnik który juz w tamtym sezonie pokazał ze nie jest chłopcem do bicia. Zimny prysznic, na poczatku sezonu dobra sprawa , wymusi moze jakies transfery, myslenie u Xaviego i większą intensywnosc, kreatywność u pilkarzy. To dopiero początek drogi, w tym dziwnym sezonie prawdziwa gra zacznie sie po mundialu.. trzeba byc w czołowce przed 20 listopada i grac w każdych rozgrywkach. Spokoj, cierpliwpsc, wyrozumiałość do boju Barco!!
8
???? Prezydent Realu Madryt Florentino Perez: „La Liga powinna być dyrektorem sportowym w Barcelonie. Mówią, z kim mogą, a z kim nie podpisywać kontrakty. Barcelona to świetny klub. Moim zdaniem jesteśmy dwoma najlepszymi zespołami na świecie a jak gramy w El Clasico to ogląda mecz 600 milionów ludzi. "
„Barcelona to klub, który jest wart dużo pieniędzy i przejdzie przez złe chwile. Musisz robić rzeczy, które musisz zrobić, gdy jesteś w złej sytuacji. "
„Laporta jest w klubie od ponad roku, wszystkiego nie naprawi się w ciągu dnia czy miesiąca. Miej cierpliwość, a zobaczysz, jak będzie wspaniałe El Clasico. Nie rozmawiamy codziennie, ale robimy to, gdy coś nas martwi. Mamy dobry kontakt. "
5
Typuję, że:
0. Przed 1 meczem ligowym nie zarejestrujemy Wszystkich pilkarzy.
1. Carlo po tym sezonie odejdzie z RM.
2. Xavi dalej bedzie treneren Barcy.
3. Busquets, Pique odejdą z FCB.
4. Modric, Kross, Benzema opuszczą Real.
5. Polska wyjdzie z grupy na Mundialu.
6. Argentyna wygra Mundial.
7. Zespół z La Liga wygra LM.
8. Messi po sezonie wróci do Barcelony.
9. Julia Cicha nadal nic nie zrobi ze swoim cichym, niewyraźnym, słabym głosem.
10. Barca wygra La Liga i Puchar Króla.
Zobaczymy czy cokolwiek się sprawdzi. :D A wy jak to widzicie?
Visca el Barca!!
7
Tebas nigdy nie pomaga, zawsze utrudnia szczególnie FC Barcelonie.
Oby wszystko wyszło dobrze.
1
Carlo jak zawsze KLASA.
19
Ojciec zawsze Mi mówił, uczyl że NIEMCOWI. I RUSKIEMU się nie wierzy i nie ufa!!
2
Od przybycia Xaviego do @FCBarcelona Dembele @dembouz gra coraz lepiej, widac wreszcie zaangażowanie, waleczność i CHĘCI ! z meczu na mecz rośnie.. cos czuję, że jesli ZDROWIE pozwoli to moze byc jego najlepszy sezon w barwach Barcy ???? #FCBarcelona #lazabawa #BARCA #Barcelona
2
Lewy z pierwszym trafieniem z Barcelonie!?
2
Nie spać, kibicowac!!
Visca el Barca!!
0
Widac ze Xavi szuka , sprawdza pilkarzy na różnych pozycjach. Prowadz dlaej licze ze za 2-3 miesiace bedzie widac pozytywne skutki. Do boju Barco!!
3
Bez Lewandowskiego.. 6-0 Klasa.
Mistrzostwo Hiszpanii to priorytet jak dla mnie w tym sezonie..
Reszta się zobaczy..
Visca el BARCA!
19
Na wygranie LIGI MISTRZÓW trzeba poczekać kilka lat..
Jednak w najbliższym sezonie wygrać MISTRZOSTWO HISZPANII to jest to!!
Do boju Barco!!
0
Barcelona będzie miała więcej niż 200 MLN EURO na transfery.. Za piękne żeby bylo prawdziwe.. !?
Moim zdaniem PRIORYTET to wzmocnienie obrony 3-4 zawodnikami. To wlasnie od lat defensywa Barcy, jest najsłabszą częścią drużyny.
Zdrowy Fati, Depay, Aubumeyang, Ferann itd ma Kto strzelać bramki.
Lewandowski 3,2,1.. też coraz bardziej transfer Polaka staje sie realnym.
Moje marzenie na nowy sezon to MISTRZOSTWO HISZPANII.
Visca el BARCA!
11
Wicemistrzostwo zdobyte, ciężki , dlugi sezon za nami.. Dumni po zwyciestwie wierni po porazce!! Wspierajmy badzmy cierpliwi i KIBICUJMY !! Visca el BARCA!!
0
co Ty wiesz w nogach śpisz.. BARCA!!!
3
Wzmocnienie DEFENSYWY to absolutny PRIORYTET dla Barcy! Wole 3-4 obrońców niz 1 gwiazdę do ataku, w ktorym i tak ma Kto grać.. Boki obrony, stoperzy trzeba szukać okazji i liczyc na trochę szczęścia w negocjacjach.
Xavi, dyrekcja, Laporta DZIAŁAJĄCIE , oby sytuacja finansowa, ekonomiczna pozwoliła na kilka wzmocnień.
Zawsze na zawsze BARCA!!
3
@adukla ok. Jesli mniej niz 20 to ja Tb
0
@adukla To nogdy nie był dobry drybler itd SKUTECZNOŚĆ to jego największy mankament, JEDNAK łatwość, wizja, prostota dochodzenia do sytuacji bramkowych TOP ŚWIATOWY! Xavi i teść Luis Enrique przez wakacje, w kadrze pracują, poprawia JEGO skuteczność to w przyszłym sezonie ponad 20 bramek dla Barcy murowane! Dajmy Mu czas.
8
Cierpliwość, wytrwałość, wsparcie dla druzyny i trenera!!
Xavi: W przyszłym sezonie będziemy rywalizować o wszystkie tytuły itego sie 3majmy!
Pamoetajmy gdzie bylismy w listopadzie i jakoe emocje, mysli przychodziły do glowy. Mloda druzyna 2-3 lata i będzie TOP.
Zawsze na zawsze BARCA!!
NAUCZMY sie kibicowac !!
Visca el Barca!
0
@seeba to koniec sezonu.. Spokojnie, ile kontuzji czy zawieszonych pilkarzy za kartki..
3
Pamiętajmy gdzie byliśmy w listopadzie!!
Brawo Xavi, brawo drużyna!!
Visca el Barca!!
3
DEFENSYWA potężna.. strach się bać.. Dobrze ze remis daje wicemistrzostwo Hiszpanii. Jesli wygrają to będzie coś niespodziewanego, przy tylu brakach kadrowych, do boju BARCO!! WSPIERAJMY KIBICUJMY !!
4
Ter Stegen
Alves - Lenglet - Umttiti - Balde
Gavi - Busquets - Depay
Dembele - Aubumeyang - Ferann
Tylko tak to widzę.. Jednak Mingueza - Balde
0
Znając Laporte będzie chciał GŁOŚNEGO TRANSFERU a takim stanie się przyjście POLAKA do Barcy, XAVI CHCE napastnika Reprezentacji Polski. RL9 pragnie zmiany otoczenia! Czas pokaże..
Co do meczu z Getafe ten rywal nam nie leży, zdarzyć moze sie wszystko, wielu piłkarzy jest nieobecnych, o 19.30 się przekonamy..
Mój typ Getafe 2 - 4 FC Barcelona
4
Bardzo ważne 3pkt ! Wicemistrzostwo na 99% dla Barcelony. Brawa dla Depaya, Aubumeyanga i MVP DEMBELE. Wracaj silniejszy Aruajo! Visca el Barca!!