Przy ogromnej liczbie kontuzji, wykluczeń w druzynie Barcelony! Wg mnie w najbliższych meczach powinnien dostac szansę FERANN JUTGLA w rezerwach robi świetną robotę i co najważniejsze 23 latek strzela bramki!
Araujo 2026 to jak dla mnie najwazniejsza informacja tego roku i najbliższego okienka! Stoper na lata dla Barcy!!
Real napewno rezerwami z Espanyolem jednak sądzę ze juz dzis NIESTETY będą sie cieszyć z Mistrzostwa , zasłużonego..
FC BARCELONA przegrała walkę o tytul stratą punktów z teoretycznie słabszymi rywalami Cadiz, Rayo itd.
Wierzmy, wspierajmy, bądźmy cierpliwi, wyrozumiali dla NOWEJ MŁODEJ BARCY XAVIEGO! do boju Barco!! Ps. Wczorajszy remis Sevilli z Cadiz daje pozytywny impuls, przed niedzielnym meczem Dumy Katalonii.
Barca na wzór REALU w tym sezonie.. Idzie nie idzie 3pkt!! Trzeba dopisać!! Xavi ma o czym myśleć, kontuzje znów prześladują. Jednak zwycięstwo i 3pkt w niedzielę dadzą na 99% AWANS DO LIGI MISTRZÓW!! Do boju Barco!!
4
Araujo ZDROWIA wróci Silniejszy !!
0
Depay Dembele Aubameyang Top!!
0
Dembele, Aubumeyang mają wzajemną nic porozumienia.
4
Mega ofensywne zestawienie !!
Brawo Xavi!!
Po 3pkt!!
Vamossss !!
2
Udało sie !! Brawo Xavi brawo drużyna!!
Visca el Barca!!
Wiara, wyrozumiałość, wsparcie!!
3
Barcelona wraca na salony !! Brawo Xavi za zmiany i brawo ekipa!!
2
Alba Alves poezja !! Mamy Lige Mistrzów!!
0
Do boju do boju do boju FCB!!
1
Bartra..
Aż mi sie Bale przypomina jak Go mija..
Jedziemy z Nimi!! Barca!!
1
Król wrócił!!
Brawo Ansu i Xavi!!
0
Ferann Toress strzela bramke. Ups spalony..
0
Busquets jak wino! Klasa.
2
Brakuje ekzekutora rzutów wolnych w BARCELONIE.
3
Ferann Toress do zmiany, najsłabszy w tym meczu.
1
Po wygrana!!
Trzeba sie przełamać!!
Do boju Barco!!
1
@Pstryk WSZYSTKIE drużyny z dołu tabeli będą walczyć na maxa w ostatnich kolejkach.
0
@Dojt łatwiej w Barcelonie o dpbrego solidnego pomocnika.. niz WARTOŚCIOWEGO STOPERA NA LATA
7
Przy ogromnej liczbie kontuzji, wykluczeń w druzynie Barcelony! Wg mnie w najbliższych meczach powinnien dostac szansę FERANN JUTGLA w rezerwach robi świetną robotę i co najważniejsze 23 latek strzela bramki!
Xavi musisz!!
6
Araujo 2026 to jak dla mnie najwazniejsza informacja tego roku i najbliższego okienka! Stoper na lata dla Barcy!!
Real napewno rezerwami z Espanyolem jednak sądzę ze juz dzis NIESTETY będą sie cieszyć z Mistrzostwa , zasłużonego..
FC BARCELONA przegrała walkę o tytul stratą punktów z teoretycznie słabszymi rywalami Cadiz, Rayo itd.
Wierzmy, wspierajmy, bądźmy cierpliwi, wyrozumiali dla NOWEJ MŁODEJ BARCY XAVIEGO! do boju Barco!!
Ps. Wczorajszy remis Sevilli z Cadiz daje pozytywny impuls, przed niedzielnym meczem Dumy Katalonii.
Visca el Barca!!
Miłej majówki :)
0
Moj typ : Barca 4 - 2 Rayo !!
Wasze?
1
Wierzę w dobry mecz naszych ofensywnych zawodnikow i przelamanie Feranna Toresa. Forca Barca!!
1
Bedzie ciekawe widowisko Rayo gra otwarty football.. Bramki beda padac dla obu drużyn.
2
Dest i Eric to BARDZO dobry ruch ze strony Xaviego.. Pique Alves po ostatnim meczu mieli mikro urazy. Do boju Barco!!
15
@HypeR Mingueza lub Briatwhaite
4
Barca na wzór REALU w tym sezonie.. Idzie nie idzie 3pkt!! Trzeba dopisać!! Xavi ma o czym myśleć, kontuzje znów prześladują. Jednak zwycięstwo i 3pkt w niedzielę dadzą na 99% AWANS DO LIGI MISTRZÓW!! Do boju Barco!!
0
100min , 1 strzał na bramke i ZWYCIĘSTWO!!
PIĘKNO FOOTBALLU.
VISCA EL BARCA!!
MVP : MARC TER STEGEN
3
+10min to lekka przesada!!
Sędziowie w Hiszpani jak zawsze w formie.
0
Koeman, kontuzje, PECH, BRAK SZCZĘŚCIA..
Najwięksi rywale Barcy w tym sezonie.
1
Do 70min MVP : Ter Stegen.
mecz trwa 90..
Do końca!!
3
Pique, Araujo, Alves, Alba cała obrona z urazami. Nie tylko Koeman lecz i KONTUZJE zabiły ten sezon Barcelonie.