Mistrz Świata : ARGENTYNA Co do Polski.. jeśli jakimś cudem wygrają z Meksykiem, WYJDĄ z grupy. Zaskoczenie turnieju, czarny koń : HISZPANIA Liczę na duzo bramek, dużo emocji i pieknej gry, MISTRZOSTWA ŚWIATA!! KLASA!! Ps. Oby mało KONTUZJI, URAZÓW grzczy FC BARCELONY
Zawsze na zawsze Barca! w 10ciu, bez Lewandowskiego też się da!! Visca el Barca!! Lider jest Nasz ! Charakter, mental, walka do konca!! Nigdy sie nie poddawaj !
Real FAWORYTEM.. nie ulega to wątpliwości Kontuzje, napięty ciężki terminarz, Barca w widocznym dolku. Jednak prosze o walke, zaangażowanie! Do boju Barco!!
Młoda druzyna, z mlodym niedoświadczonym trenerem, tak jak pisalem przed rozpoczęciem seoznu WYGRAC LA LIGE w tym sezonie, Liga Mistrzów za 2-3 lata.. Szkoda, to pewne, transfery, budżet, plany.. jednak taka jest piłka.. Ciężka grupa, glupie błędy, kontuzje i jest jak jest.. WSPIERAJMY, KIBICUJMY, BĄDŹMY CIERPLIWI!! choć przykro.. Zawsze na zawsze Barca! Visca el Barca!!
Uff..Piłkarze Barcy myślami poza meczem.. Ważne 3pkt!! MVP : Ter Stegen Po przerwie na reprezentację, Barca słabiutko. Z Interem, Realem łatwo nie bedzie. Visca el Barca!!
Zdobyć 3pkt!! Tyle w temacie. W środę, niedzielę kluczowe mecze, ogromny sprawdzian dla Xaviego, tej ekipy , oslabionej licznymi kontuzjami. Wierzymy, wspieramy !! Do boju Barco!!
Kwestia ustawienia 4-3-3 czy 3-4-3 tylko i aż tyle a wg mnie zalezy od tego jak spotkanie się potoczy formacja może ulec zmianie.. WALKA, ZAANGAŻOWANIE, MENTAL na 100% i 3pkt będą dla Barcy!! Moj typ Inter 1 - 3 FC BARCELONA
To taka młoda drużyna Luisa Enrique, jak Mloda Barca Xaviego.. z kilkoma weteranami. Radość pokonania CR7 i rywala na jego tereneie to BARDZO DUŻO dla tej drużyny. Ogromny kopniak motywacyjny i uciszenie hejterow, krytykow Lucho..
0
W niedzielę Atletico czy BARCA ???
0
W niedzielę arcy trudny mecz w Madrycie z Atletico jaki wynik typujecie? Ja skromną 1 bramkową wygraną którejś z drużyn :p
10
Czuję Real Betis lub Real Madryt :p
0
@KichuBlaugrana wiem wiem jednak nie ma podanej tv w jakies bedzie.. a do meczu niedzielenego z Atletico, napisane Eleven 1 :)
0
@mordini123 Klasa. Rok temu tez transmitowali pamiętne 3-2 w plecy z Atletico
1
@hayek marzenia..
0
Gdzie w jakiej telwizji mozna obejrzec mecz Barcelony z Realem Betis w 1/2 finału Superpuchar Hiszpanii???
0
Panowie i Panie.. losowanie kolejnej rundy Pucharu Króla w piątek o 12??
0
Kiedy losowanie kolejnej fazy rozgrywek?
1
@shahman Lewa obrona
1
Atalanta, Monaco, Tottenham, BVB..
Moze Ktoś się skusi :p
0
Mistrz Świata : ARGENTYNA
Co do Polski.. jeśli jakimś cudem wygrają z Meksykiem, WYJDĄ z grupy.
Zaskoczenie turnieju, czarny koń : HISZPANIA
Liczę na duzo bramek, dużo emocji i pieknej gry, MISTRZOSTWA ŚWIATA!! KLASA!!
Ps. Oby mało KONTUZJI, URAZÓW grzczy FC BARCELONY
2
Zawsze na zawsze Barca! w 10ciu, bez Lewandowskiego też się da!! Visca el Barca!! Lider jest Nasz ! Charakter, mental, walka do konca!! Nigdy sie nie poddawaj !
1
PIQUE !!
MISTRZ CRACK LEGENDA !!
Dziękujemy za wszystko !!
Do boju Barco po 3pkt!!
1
Roma lub MU.. Mourinho lub CR7 w poniedziałek o 13 losowanie..
1
Gdzie BENZEMA !?!?!?!
:D
Vini o klasę gorszy od Fede Valverde
0
Busquets !! po co..
Twardy RESET trzeba Go odstawić od składu..
11
A Kounde?? Zagrał swietnie lepiej niz Marcos
0
Bez znaczenia, na dzisiejszy wynik meczu..
Zawsze na zawsze Barca! ????????
z Messim, Lewym itd
Barca to więcej, niż klub !!
Niech wygra lepszy!!
7
Remis biorę w ciemno.. pezy aktualnej sytuacji. Klasyk to klasyk.. Zawsze na zawsze Barca!
18
Real FAWORYTEM.. nie ulega to wątpliwości
Kontuzje, napięty ciężki terminarz, Barca w widocznym dolku. Jednak prosze o walke, zaangażowanie! Do boju Barco!!
0
Do boju Barco!!
Visca el Barca!!
23
Młoda druzyna, z mlodym niedoświadczonym trenerem, tak jak pisalem przed rozpoczęciem seoznu WYGRAC LA LIGE w tym sezonie, Liga Mistrzów za 2-3 lata.. Szkoda, to pewne, transfery, budżet, plany.. jednak taka jest piłka.. Ciężka grupa, glupie błędy, kontuzje i jest jak jest.. WSPIERAJMY, KIBICUJMY, BĄDŹMY CIERPLIWI!! choć przykro.. Zawsze na zawsze Barca! Visca el Barca!!
2
WYGRAĆ !!
tylko i aż tyle..
Visca el BARCA!
0
Uff..Piłkarze Barcy myślami poza meczem.. Ważne 3pkt!!
MVP : Ter Stegen
Po przerwie na reprezentację, Barca słabiutko.
Z Interem, Realem łatwo nie bedzie.
Visca el Barca!!
1
Dobra 1 połowa Barcy.
Będzie ciekawie w 2 połowie
Gavi, Pedri Najlepsi
Lewy SŁABIUTKO.
gramy do końca!!
Visca el Barca!!
6
Zdobyć 3pkt!!
Tyle w temacie.
W środę, niedzielę kluczowe mecze, ogromny sprawdzian dla Xaviego, tej ekipy , oslabionej licznymi kontuzjami.
Wierzymy, wspieramy !!
Do boju Barco!!
11
Kwestia ustawienia 4-3-3 czy 3-4-3 tylko i aż tyle a wg mnie zalezy od tego jak spotkanie się potoczy formacja może ulec zmianie..
WALKA, ZAANGAŻOWANIE, MENTAL na 100% i 3pkt będą dla Barcy!!
Moj typ Inter 1 - 3 FC BARCELONA
8
Jeśli BARCELONA pokaże charakter, dobry mental 3pkt zostaną zdobyte przez Dumę Katalonii. Moj typ Inter 1 - 3 FC BARCELONA . VISCA EL BARCA!
20
To taka młoda drużyna Luisa Enrique, jak Mloda Barca Xaviego.. z kilkoma weteranami.
Radość pokonania CR7 i rywala na jego tereneie to BARDZO DUŻO dla tej drużyny. Ogromny kopniak motywacyjny i uciszenie hejterow, krytykow Lucho..