0

W niedzielę Atletico czy BARCA ???

0

W niedzielę arcy trudny mecz w Madrycie z Atletico jaki wynik typujecie? Ja skromną 1 bramkową wygraną którejś z drużyn :p

10

Czuję Real Betis lub Real Madryt :p

0

@KichuBlaugrana wiem wiem jednak nie ma podanej tv w jakies bedzie.. a do meczu niedzielenego z Atletico, napisane Eleven 1 :)

0

@mordini123 Klasa. Rok temu tez transmitowali pamiętne 3-2 w plecy z Atletico

1

@hayek marzenia..

0

Gdzie w jakiej telwizji mozna obejrzec mecz Barcelony z Realem Betis w 1/2 finału Superpuchar Hiszpanii???

0

Panowie i Panie.. losowanie kolejnej rundy Pucharu Króla w piątek o 12??

0

Kiedy losowanie kolejnej fazy rozgrywek?

1

@shahman Lewa obrona

1

Atalanta, Monaco, Tottenham, BVB..
Moze Ktoś się skusi :p

0

Mistrz Świata : ARGENTYNA
Co do Polski.. jeśli jakimś cudem wygrają z Meksykiem, WYJDĄ z grupy.
Zaskoczenie turnieju, czarny koń : HISZPANIA
Liczę na duzo bramek, dużo emocji i pieknej gry, MISTRZOSTWA ŚWIATA!! KLASA!!
Ps. Oby mało KONTUZJI, URAZÓW grzczy FC BARCELONY

2

Zawsze na zawsze Barca! w 10ciu, bez Lewandowskiego też się da!! Visca el Barca!! Lider jest Nasz ! Charakter, mental, walka do konca!! Nigdy sie nie poddawaj !

1

PIQUE !!
MISTRZ CRACK LEGENDA !!
Dziękujemy za wszystko !!
Do boju Barco po 3pkt!!

1

Roma lub MU.. Mourinho lub CR7 w poniedziałek o 13 losowanie..

1

Gdzie BENZEMA !?!?!?!
:D

Vini o klasę gorszy od Fede Valverde

0

Busquets !! po co..
Twardy RESET trzeba Go odstawić od składu..

11

A Kounde?? Zagrał swietnie lepiej niz Marcos

0

Bez znaczenia, na dzisiejszy wynik meczu..
Zawsze na zawsze Barca! ????????
z Messim, Lewym itd
Barca to więcej, niż klub !!
Niech wygra lepszy!!

7

Remis biorę w ciemno.. pezy aktualnej sytuacji. Klasyk to klasyk.. Zawsze na zawsze Barca!

18

Real FAWORYTEM.. nie ulega to wątpliwości
Kontuzje, napięty ciężki terminarz, Barca w widocznym dolku. Jednak prosze o walke, zaangażowanie! Do boju Barco!!

0

Do boju Barco!!
Visca el Barca!!

23

Młoda druzyna, z mlodym niedoświadczonym trenerem, tak jak pisalem przed rozpoczęciem seoznu WYGRAC LA LIGE w tym sezonie, Liga Mistrzów za 2-3 lata.. Szkoda, to pewne, transfery, budżet, plany.. jednak taka jest piłka.. Ciężka grupa, glupie błędy, kontuzje i jest jak jest.. WSPIERAJMY, KIBICUJMY, BĄDŹMY CIERPLIWI!! choć przykro.. Zawsze na zawsze Barca! Visca el Barca!!

2

WYGRAĆ !!
tylko i aż tyle..
Visca el BARCA!

0

Uff..Piłkarze Barcy myślami poza meczem.. Ważne 3pkt!!
MVP : Ter Stegen
Po przerwie na reprezentację, Barca słabiutko.
Z Interem, Realem łatwo nie bedzie.
Visca el Barca!!

1

Dobra 1 połowa Barcy.
Będzie ciekawie w 2 połowie
Gavi, Pedri Najlepsi
Lewy SŁABIUTKO.
gramy do końca!!
Visca el Barca!!

6

Zdobyć 3pkt!!
Tyle w temacie.
W środę, niedzielę kluczowe mecze, ogromny sprawdzian dla Xaviego, tej ekipy , oslabionej licznymi kontuzjami.
Wierzymy, wspieramy !!
Do boju Barco!!

11

Kwestia ustawienia 4-3-3 czy 3-4-3 tylko i aż tyle a wg mnie zalezy od tego jak spotkanie się potoczy formacja może ulec zmianie..
WALKA, ZAANGAŻOWANIE, MENTAL na 100% i 3pkt będą dla Barcy!!
Moj typ Inter 1 - 3 FC BARCELONA

8

Jeśli BARCELONA pokaże charakter, dobry mental 3pkt zostaną zdobyte przez Dumę Katalonii. Moj typ Inter 1 - 3 FC BARCELONA . VISCA EL BARCA!

20

To taka młoda drużyna Luisa Enrique, jak Mloda Barca Xaviego.. z kilkoma weteranami.
Radość pokonania CR7 i rywala na jego tereneie to BARDZO DUŻO dla tej drużyny. Ogromny kopniak motywacyjny i uciszenie hejterow, krytykow Lucho..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?