0

Z tym Balde warto spróbować.. Ciekawy pomysł.

0

@QuentinTarantino troche optymizmu damy rade !!

6

Oczywiście ze w dwumeczu z MU nie zagra, kontuzja zbyt poważna, a takze znajac Xaviego nie bedzie ryzykowac ze zdrowiem Franzuca. I dobrze! Trener zapytal o mozliwy transfer skrzydlowego w miejsce Demebele jednal La Liga, Tebas, Finansowe Fair Play wykluczają taki manewr. Trzeba WIERZYĆ w zmiennikow Fatki, Ferann, Raphinha to WASZ CZAS! Visca el Barca!! Ps. Wczoraj ogladalem Manchester grają świetnie, szybko i mega intensywnie, to bedzie arcy trudna przeprawa.

5

Zdrowia Dembele!!
Kontuzja jednego , szansą dla innych!
Fati, Ferann, Raphinha
Musisice!!

5

Brawo Barca!!
Takimi meczami wygrywa się Mistrzostwo!!

9

Mega ważne 3pkt.
Świetnie ze Lewandowski wraca do gry!!
Mamy LIDERA @LaLiga
Visca el Barca!!

0

Brawo Xavi za Albe od 45min. Przy takim rywalu Jordi gra , da wiecej !!

1

Wierzymy !!
Mecz trwa 90min!! Do boju Barco!!

0

Co z Dembele?!?!

0

Lewandowski, Ferann i Dembele..
Pff..
Ciężary Barcy.
Liczę na błysk i jakieś akcje!
Trudny mecz.
Alba/Balde od już za Alonso.
Przy złym wyniku czy remisie od 70 min Allarcon za Fatiego.
I Kessie za Busquetsa.
Gramy do konca.
barca!!

4

Kibixujmy, wspierajmy, Xavi wie co robi!! Gdyby nie ten dwumecz z Interem i Liga Mistrzów sezon idealny do tej pory :) najważniejsze ze jest PROGRES. DO BOJU Barco!!

4

Fati zagraj świetny mecz !!
Po 3 pkt!!
Z wyliczanki wychodzi ze Dembele dzisiaj slabiutko wypadnie :D
Visca el Barca!!

0

Najwazniejsze to dopisac 3pkt w tabeli!!
No i FATI i pilkarze którzy dostana szansę w pierwszej 11stce wlasnie tych grajkow bede dzisiaj śledził.

0

KIWKA na raz w wykonaniu Demebele klasa Światowa!!

0

Tylu z Nas kibicow skreslalo, obrazalo DEMBELE.. Xavi i jego sztab przywrócili Blask, ZDROWIE temu najbardziej NIEPRZEWIDYWALNEMU pilkarzowi naszej kadry.
Coutinho to najwiekszy babol transferowy ostatnich lat.
Jedziesz z nimi DEMBELE!

0

Moj typ :
Girona 1 - 3 FC Barcelona
A Waszym zdaniem !?

9

Rotacje slowo klucz w tak dziwnym dlugim sezonie.
Jak dla mnie PEDRI, BUSQUETS powinni zacząć na lawce.
Jednak wiecej rotacji mozna robic gdy juz Lewy bedzie frac od 1 min..
Girona MEGA niewygodny rywal i to u Siebie!
Wierzę w 3pkt i wygrana jednak wiem ze tak jak z Getafe nie bedzie lekko.. Obym sie myslil.
Kibicujmy, badzmy cierpliwi, WIERZMY w trenera pilkarzy! Do boju Barco!!

0

@xavi890 słucham!?!?! Fati, Ferann o wiele gorsi, a grają dłużej. Brazylijczyk daje o wiele więcej zarówno w ofensywie, jak i DEFENSYWIE

6

Łatwo nie będzie, jednak AWANS to OBOWIĄZANEK dla Barcy! odpowiednie podejście, zaangażowanie, nastawienie i walczymy. Po awans, do boju Barco!!
Mój typ FC BARCELONA 3 - 1 Real Sociedad

10

Cos czuje ze to bedzie mega ofensywny meczi padnie wiele bramek..

3

Ter Stegen !!! Bez dwóch zdań!

0

@MarcelNJ11 tez uważam ze to bedzie trudny mecz ale to Barca awansuje

0

Wierzę, że wystawi identyczną 11stke jak na finał Superpucharu z rEAleM..

2

Wierzę, że Xavi mega zmotywuje do walki ekipe na środowe spotkanie w Pucharze Króla. Wsparcie kibiców, walka przez caly mecz, koncentracja , skutecznosc i powinno sie udać! Visca el Barca!! Po Awans !!

6

Ufff.. Z #Getafe jak zawsze opornie.. Brak LEWANDOWSKIEGO mega widoczny. Najważniejsze 3pkt. Do boju Barco!! Wspierajmy, kibicujmy, bądźmy cierpliwi. Visca el Barca!! Ps. Athletic Bilbao urwie punkty rEaLoWi.. !?!?!

1

Poprawne 45min #Barca jednak Ter Stegen ratuje dobry rezultat. De Jong potrzeby na juz w srodlu pola żeby uspokoić grę. Bramka na 2-0 zamknie to spotkanie. Ciekawa 1 połowa.

2

Pedrii Gavi oj bedzie pożytek z tych chłopaków :))

3

Ter Stegen NAJLEPSZY ale Kotttt !!

1

RAPHINHA z meczu naecz coraz lepszy!
Neymar Sanchez Ibra etc potrzebowali wiecej czasu .

2

Xavi zaskakuje..
Brak Araujo, De Jonga w kolejnym meczu, szok. . ale nie krytykuje.. moze odpcozynek po drobnych dolegliwosciach, a moze szykuje ich na start w srode w Pucharze Króla!?
Jednak czuje ze w 2 polowie meczu z Getafe zobaczymy ich na murawie. Dawac dawac!! Do boju Barco!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?