Oczywiście ze w dwumeczu z MU nie zagra, kontuzja zbyt poważna, a takze znajac Xaviego nie bedzie ryzykowac ze zdrowiem Franzuca. I dobrze! Trener zapytal o mozliwy transfer skrzydlowego w miejsce Demebele jednal La Liga, Tebas, Finansowe Fair Play wykluczają taki manewr. Trzeba WIERZYĆ w zmiennikow Fatki, Ferann, Raphinha to WASZ CZAS! Visca el Barca!! Ps. Wczoraj ogladalem Manchester grają świetnie, szybko i mega intensywnie, to bedzie arcy trudna przeprawa.
Lewandowski, Ferann i Dembele.. Pff.. Ciężary Barcy. Liczę na błysk i jakieś akcje! Trudny mecz. Alba/Balde od już za Alonso. Przy złym wyniku czy remisie od 70 min Allarcon za Fatiego. I Kessie za Busquetsa. Gramy do konca. barca!!
Kibixujmy, wspierajmy, Xavi wie co robi!! Gdyby nie ten dwumecz z Interem i Liga Mistrzów sezon idealny do tej pory :) najważniejsze ze jest PROGRES. DO BOJU Barco!!
Tylu z Nas kibicow skreslalo, obrazalo DEMBELE.. Xavi i jego sztab przywrócili Blask, ZDROWIE temu najbardziej NIEPRZEWIDYWALNEMU pilkarzowi naszej kadry. Coutinho to najwiekszy babol transferowy ostatnich lat. Jedziesz z nimi DEMBELE!
Rotacje slowo klucz w tak dziwnym dlugim sezonie. Jak dla mnie PEDRI, BUSQUETS powinni zacząć na lawce. Jednak wiecej rotacji mozna robic gdy juz Lewy bedzie frac od 1 min.. Girona MEGA niewygodny rywal i to u Siebie! Wierzę w 3pkt i wygrana jednak wiem ze tak jak z Getafe nie bedzie lekko.. Obym sie myslil. Kibicujmy, badzmy cierpliwi, WIERZMY w trenera pilkarzy! Do boju Barco!!
Łatwo nie będzie, jednak AWANS to OBOWIĄZANEK dla Barcy! odpowiednie podejście, zaangażowanie, nastawienie i walczymy. Po awans, do boju Barco!! Mój typ FC BARCELONA 3 - 1 Real Sociedad
Wierzę, że Xavi mega zmotywuje do walki ekipe na środowe spotkanie w Pucharze Króla. Wsparcie kibiców, walka przez caly mecz, koncentracja , skutecznosc i powinno sie udać! Visca el Barca!! Po Awans !!
Ufff.. Z #Getafe jak zawsze opornie.. Brak LEWANDOWSKIEGO mega widoczny. Najważniejsze 3pkt. Do boju Barco!! Wspierajmy, kibicujmy, bądźmy cierpliwi. Visca el Barca!! Ps. Athletic Bilbao urwie punkty rEaLoWi.. !?!?!
Poprawne 45min #Barca jednak Ter Stegen ratuje dobry rezultat. De Jong potrzeby na juz w srodlu pola żeby uspokoić grę. Bramka na 2-0 zamknie to spotkanie. Ciekawa 1 połowa.
Xavi zaskakuje.. Brak Araujo, De Jonga w kolejnym meczu, szok. . ale nie krytykuje.. moze odpcozynek po drobnych dolegliwosciach, a moze szykuje ich na start w srode w Pucharze Króla!? Jednak czuje ze w 2 polowie meczu z Getafe zobaczymy ich na murawie. Dawac dawac!! Do boju Barco!!
0
Z tym Balde warto spróbować.. Ciekawy pomysł.
0
@QuentinTarantino troche optymizmu damy rade !!
6
Oczywiście ze w dwumeczu z MU nie zagra, kontuzja zbyt poważna, a takze znajac Xaviego nie bedzie ryzykowac ze zdrowiem Franzuca. I dobrze! Trener zapytal o mozliwy transfer skrzydlowego w miejsce Demebele jednal La Liga, Tebas, Finansowe Fair Play wykluczają taki manewr. Trzeba WIERZYĆ w zmiennikow Fatki, Ferann, Raphinha to WASZ CZAS! Visca el Barca!! Ps. Wczoraj ogladalem Manchester grają świetnie, szybko i mega intensywnie, to bedzie arcy trudna przeprawa.
5
Zdrowia Dembele!!
Kontuzja jednego , szansą dla innych!
Fati, Ferann, Raphinha
Musisice!!
5
Brawo Barca!!
Takimi meczami wygrywa się Mistrzostwo!!
9
Mega ważne 3pkt.
Świetnie ze Lewandowski wraca do gry!!
Mamy LIDERA @LaLiga
Visca el Barca!!
0
Brawo Xavi za Albe od 45min. Przy takim rywalu Jordi gra , da wiecej !!
1
Wierzymy !!
Mecz trwa 90min!! Do boju Barco!!
0
Co z Dembele?!?!
0
Lewandowski, Ferann i Dembele..
Pff..
Ciężary Barcy.
Liczę na błysk i jakieś akcje!
Trudny mecz.
Alba/Balde od już za Alonso.
Przy złym wyniku czy remisie od 70 min Allarcon za Fatiego.
I Kessie za Busquetsa.
Gramy do konca.
barca!!
4
Kibixujmy, wspierajmy, Xavi wie co robi!! Gdyby nie ten dwumecz z Interem i Liga Mistrzów sezon idealny do tej pory :) najważniejsze ze jest PROGRES. DO BOJU Barco!!
4
Fati zagraj świetny mecz !!
Po 3 pkt!!
Z wyliczanki wychodzi ze Dembele dzisiaj slabiutko wypadnie :D
Visca el Barca!!
0
Najwazniejsze to dopisac 3pkt w tabeli!!
No i FATI i pilkarze którzy dostana szansę w pierwszej 11stce wlasnie tych grajkow bede dzisiaj śledził.
0
KIWKA na raz w wykonaniu Demebele klasa Światowa!!
0
Tylu z Nas kibicow skreslalo, obrazalo DEMBELE.. Xavi i jego sztab przywrócili Blask, ZDROWIE temu najbardziej NIEPRZEWIDYWALNEMU pilkarzowi naszej kadry.
Coutinho to najwiekszy babol transferowy ostatnich lat.
Jedziesz z nimi DEMBELE!
0
Moj typ :
Girona 1 - 3 FC Barcelona
A Waszym zdaniem !?
9
Rotacje slowo klucz w tak dziwnym dlugim sezonie.
Jak dla mnie PEDRI, BUSQUETS powinni zacząć na lawce.
Jednak wiecej rotacji mozna robic gdy juz Lewy bedzie frac od 1 min..
Girona MEGA niewygodny rywal i to u Siebie!
Wierzę w 3pkt i wygrana jednak wiem ze tak jak z Getafe nie bedzie lekko.. Obym sie myslil.
Kibicujmy, badzmy cierpliwi, WIERZMY w trenera pilkarzy! Do boju Barco!!
0
@xavi890 słucham!?!?! Fati, Ferann o wiele gorsi, a grają dłużej. Brazylijczyk daje o wiele więcej zarówno w ofensywie, jak i DEFENSYWIE
6
Łatwo nie będzie, jednak AWANS to OBOWIĄZANEK dla Barcy! odpowiednie podejście, zaangażowanie, nastawienie i walczymy. Po awans, do boju Barco!!
Mój typ FC BARCELONA 3 - 1 Real Sociedad
10
Cos czuje ze to bedzie mega ofensywny meczi padnie wiele bramek..
3
Ter Stegen !!! Bez dwóch zdań!
0
@MarcelNJ11 tez uważam ze to bedzie trudny mecz ale to Barca awansuje
0
Wierzę, że wystawi identyczną 11stke jak na finał Superpucharu z rEAleM..
2
Wierzę, że Xavi mega zmotywuje do walki ekipe na środowe spotkanie w Pucharze Króla. Wsparcie kibiców, walka przez caly mecz, koncentracja , skutecznosc i powinno sie udać! Visca el Barca!! Po Awans !!
6
Ufff.. Z #Getafe jak zawsze opornie.. Brak LEWANDOWSKIEGO mega widoczny. Najważniejsze 3pkt. Do boju Barco!! Wspierajmy, kibicujmy, bądźmy cierpliwi. Visca el Barca!! Ps. Athletic Bilbao urwie punkty rEaLoWi.. !?!?!
1
Poprawne 45min #Barca jednak Ter Stegen ratuje dobry rezultat. De Jong potrzeby na juz w srodlu pola żeby uspokoić grę. Bramka na 2-0 zamknie to spotkanie. Ciekawa 1 połowa.
2
Pedrii Gavi oj bedzie pożytek z tych chłopaków :))
3
Ter Stegen NAJLEPSZY ale Kotttt !!
1
RAPHINHA z meczu naecz coraz lepszy!
Neymar Sanchez Ibra etc potrzebowali wiecej czasu .
2
Xavi zaskakuje..
Brak Araujo, De Jonga w kolejnym meczu, szok. . ale nie krytykuje.. moze odpcozynek po drobnych dolegliwosciach, a moze szykuje ich na start w srode w Pucharze Króla!?
Jednak czuje ze w 2 polowie meczu z Getafe zobaczymy ich na murawie. Dawac dawac!! Do boju Barco!!