Depay, De Jong, Balde, Lewy na wieki plus!! Czekam na kolejne zmiany przy 60min. Strzelić jak najwięcej, i pewnie zakonczyc cykl przed przerwa na reprezentację. Do boju Barco!! Wspierajmy, badzmy cierpliwi i KIBICUJMY tej druzynie!!
@Dzieniu Dokładnie, dlatego Xavi daje Mu szansę.. Fati bez powołania na kadre, bedzie spokojnie w 4-6 ekipie trenowac , robic forme, podczas przerwy na reprezentację. Ja uważam, ze bardzo dobrze ze Luis Enrique nie powołał Go! Wyjdzie to wszystkim na plus zawodnikowi, Barcelonie i Hiszpanii. Na mundial na 99% i tak pojedzie.
Wygrał zespół bardziej skuteczny, ale czy lepszy!?Brawa dla Gospodarzy.Czy Barca zagrała źle NIE!! Bayern od lat nie leży Barcelonie.. SKUTECZNOŚĆ tego zabrakło. LIGA MISTRZÓW TRWA.. Visca el Barca!! Zawsze na zawsze Barca!
Nie wiem jak to się zakończy.. Ale FC BARCELONA WRÓCIŁA!!! Bayern może to wygra, jak to Niemcy.. jednak Barcelona w Monachium gra świetnie. Mecz bez większych konsekwencji jednak Pedri , Lewy powinni strzelić. Niech wygra lepszy!! Do boju Barco!!
@Messi1992 2 razy oglądałem ich mecz z INTEREM, mieli momenty, wzloty i upadki.. grali na wyjeździe, jednak Inter miał okazję skarcić Bayern.. ostatnie 3 mecze w lidze 3 remisy.. to też nie przypadek.. grać mądrze w środku pola i nie popełniać błędów w obronie! tylko tyle i aż tyle.. atak. skrzydła mamy o klasę lepsze! Monachium brakuje typowej 9 teraz głośno o tym nie mówią.. jednak przegrana z Barca.. otworzy oczy, usta specjalistom, włodarzom ekipy z Niemiec.. UCISZMY MONACHIUM dla mnie, przekonująca WYGRANA będzie czymś więcej niż wygraniem całej Ligi Mistrzów !! Visca el Barca!!
Kilka tygodni temu przed losowaniem grup Ligi Mistrzów, Polak otwarcie mówił, że woli nie grać już na etapie fazy grupowej z Mistrzem Niemiec, jednak los od kilku lat w grupie powtarza te same ekipy na drodze Dumy Katalonii. Mecz bardzo trudny, na ciężkim terenie, z rywalem który zawsze chce pokazać swoją wyższość nad Barca tym razem także udowodnić Polakowi, iż zrobił ŹLE wybierając grę w Hiszpanii. Liczę, że nareszcie BARCELONA wygra w Monachium!! Niech wygra lepszy ! jednak remis biorę w ciemno, DO BOJU BARCO!!!
jestem pewny, że Laporta i spółka w zimowym okienku Kogoś sprowadza.. być może znów na takich zasadach jak Aubameyanga, Traore itd to co udało się zrobić latem to istny MAJSTERSZTYK !! Bądźmy spokojni, oby zdrowie dopisało aktualnej kadrze i kontuzje nie nękały piłkarzy Dumy Katalonii a Mistrzostwo Hiszpanii wróci do Barcelony!!
ROTACJĘ to obowiązek, podstawa.. !! w tak długim, napiętm, dziwnym sezonie. Xavi daje odpocząć zawodnikom przed wtorkowym meczem z Bayernem Monachium. Barca NIGDY nie wygrała z Niemcami na ich stadionie! Damy rade, wspierajmy, bądźmy cierpliwi, i na siłę nie narzekajmy, że nie gra Demeble, Kounde, Pedri czy Lewy.. To ludzie nie maszyny. Do boju Barco !!!
@replikant Przyglądalem sie wczoraj PSG i aktualnue są.. o wiele latwiejszym rywalem dla Barcy niz Bayern City, Liverpooll.. czy Real.. Nie widzę tego zeby wygrali LM w tym sezonie, choć granie zacznie się, od lutego w fazie pucharowej, a do tego czasu wydarzyć sie może wszystko.
Kibice WSPIERAJMY, KIBICUJMY, BĄDŹMY CIERPLIWI WYROZUMIALI!!! Po 17 latach Barca w zeszłym sezonie nie zagrała, w fazie pucharowej Ligi Mistrzów.. w tym sezonie wyjdzmy z grupy, i zagrajmy, pokażmy dobry football ! Co przyniesie los zobaczymy! Po swoje, po marzenia!! Visca el Barca!! Nie ma co pompować balonika! To młoda drużyna, po wspaniałym okienku transferowym, z dobrym trenerem, który tez sie uczy.. to fakt, jednak do Europejskich potęg City, Bayernu, Liverpoolu jeszcze nam brakuje.. Do boju Barco!! Kochamy Cie Barco!
@Iniesta19820815 Raphinha obowiazkowocmusi grac, szybkosc, technika, praca, nieprzewidywalnosc. Dembele lawka a Fati za Niego byc moze.. Zobaczymy co Xaci zadecyduje.
21
Twarz CR7 po przegrwnym meczu z Hiszpanią cos pięknego !! Visca el Barca!!
2
Dać odpocząć Lewemu, wprowadzić Fatiego, Feranna, Raphinhe :p
3
Krok po kroku.. po swoje MISTRZOSTWO HISZPANII!! DO boju Barco!! Visca el Barca!!
3
Depay, De Jong, Balde, Lewy na wieki plus!!
Czekam na kolejne zmiany przy 60min. Strzelić jak najwięcej, i pewnie zakonczyc cykl przed przerwa na reprezentację. Do boju Barco!! Wspierajmy, badzmy cierpliwi i KIBICUJMY tej druzynie!!
9
Balde z meczu na mecz ROŚNIE!!
Lewy lubi grac wlasnie z Nim jak i z Demebele. Szybkość tych zawodników robi różnicę!
0
Dokladnie. Nigdy sie nie poddawaj! Do boju Barco!!
0
@FCB_dimiC kiedy jak nie teraz z ekipa konca tabeli..
0
@Dzieniu Dokładnie, dlatego Xavi daje Mu szansę.. Fati bez powołania na kadre, bedzie spokojnie w 4-6 ekipie trenowac , robic forme, podczas przerwy na reprezentację. Ja uważam, ze bardzo dobrze ze Luis Enrique nie powołał Go! Wyjdzie to wszystkim na plus zawodnikowi, Barcelonie i Hiszpanii. Na mundial na 99% i tak pojedzie.
0
@Arnold1234 Kounde chce grac nie może jako Stoper gra na prawej stronie.. Początek sezonu bez gry. Wiec teraz Xavi wie co robi.
0
@ranger3120 DEPAY dostaje szanse z teoretycznoe slabszym rywalem, Holender walczy o swoje miejsce.. Fati, Ferann w 2 połowie wejdą z ławki..
2
Rotacje slowo klucz w tym sezonie.
Każdy musi czuć sie częścią tego zespołu!
Po 3pkt!!
Do boju Barco!!
Czuje 3 bramki Lewego !!
23
Wygrał zespół bardziej skuteczny, ale czy lepszy!?Brawa dla Gospodarzy.Czy Barca zagrała źle NIE!! Bayern od lat nie leży Barcelonie.. SKUTECZNOŚĆ tego zabrakło. LIGA MISTRZÓW TRWA.. Visca el Barca!! Zawsze na zawsze Barca!
4
Nie wiem jak to się zakończy.. Ale FC BARCELONA WRÓCIŁA!!! Bayern może to wygra, jak to Niemcy.. jednak Barcelona w Monachium gra świetnie. Mecz bez większych konsekwencji jednak Pedri , Lewy powinni strzelić. Niech wygra lepszy!! Do boju Barco!!
5
Bardzo solidny, doświadczony arbiter. Niech wygra lepszy!! do boju Barco!! Mój typ Bayern 2 - 4 FC BARCELONA
7
@Messi1992 2 razy oglądałem ich mecz z INTEREM, mieli momenty, wzloty i upadki.. grali na wyjeździe, jednak Inter miał okazję skarcić Bayern.. ostatnie 3 mecze w lidze 3 remisy.. to też nie przypadek.. grać mądrze w środku pola i nie popełniać błędów w obronie! tylko tyle i aż tyle.. atak. skrzydła mamy o klasę lepsze! Monachium brakuje typowej 9 teraz głośno o tym nie mówią.. jednak przegrana z Barca.. otworzy oczy, usta specjalistom, włodarzom ekipy z Niemiec.. UCISZMY MONACHIUM dla mnie, przekonująca WYGRANA będzie czymś więcej niż wygraniem całej Ligi Mistrzów !! Visca el Barca!!
1
Kilka tygodni temu przed losowaniem grup Ligi Mistrzów, Polak otwarcie mówił, że woli nie grać już na etapie fazy grupowej z Mistrzem Niemiec, jednak los od kilku lat w grupie powtarza te same ekipy na drodze Dumy Katalonii. Mecz bardzo trudny, na ciężkim terenie, z rywalem który zawsze chce pokazać swoją wyższość nad Barca tym razem także udowodnić Polakowi, iż zrobił ŹLE wybierając grę w Hiszpanii. Liczę, że nareszcie BARCELONA wygra w Monachium!! Niech wygra lepszy ! jednak remis biorę w ciemno, DO BOJU BARCO!!!
0
@SeWo77 tak. Wczoraj 1 bramka i 2 aststy
1
i bardzo dobrze, zawsze za SŁABY na BARCELONĘ niech znajdzie szczęście w innym klubie, powodzenia Puig!!
7
jestem pewny, że Laporta i spółka w zimowym okienku Kogoś sprowadza.. być może znów na takich zasadach jak Aubameyanga, Traore itd to co udało się zrobić latem to istny MAJSTERSZTYK !! Bądźmy spokojni, oby zdrowie dopisało aktualnej kadrze i kontuzje nie nękały piłkarzy Dumy Katalonii a Mistrzostwo Hiszpanii wróci do Barcelony!!
5
+3pkt!!
Takimi meczami WYGRYWA SIĘ MISTRZOSTWO!
Visca el BARCA!
Wspierajmy, kibicujmy, bądźmy cierpliwi!
A nie od razu krytyka po 0-0 w 1 połowie.
0
Alonso nie Alono na rezerwie :p
9
ROTACJĘ to obowiązek, podstawa.. !! w tak długim, napiętm, dziwnym sezonie.
Xavi daje odpocząć zawodnikom przed wtorkowym meczem z Bayernem Monachium.
Barca NIGDY nie wygrała z Niemcami na ich stadionie!
Damy rade, wspierajmy, bądźmy cierpliwi, i na siłę nie narzekajmy, że nie gra Demeble, Kounde, Pedri czy Lewy.. To ludzie nie maszyny.
Do boju Barco !!!
2
@krystus48w przeciągu 2-3 lat PUCHAR Ligi Mistrzów wróci na Camp Nou ! Do boju Barco
3
@replikant Przyglądalem sie wczoraj PSG i aktualnue są.. o wiele latwiejszym rywalem dla Barcy niz Bayern
City, Liverpooll.. czy Real.. Nie widzę tego zeby wygrali LM w tym sezonie, choć granie zacznie się, od lutego w fazie pucharowej, a do tego czasu wydarzyć sie może wszystko.
18
Kibice WSPIERAJMY, KIBICUJMY, BĄDŹMY CIERPLIWI WYROZUMIALI!!!
Po 17 latach Barca w zeszłym sezonie nie zagrała, w fazie pucharowej Ligi Mistrzów.. w tym sezonie wyjdzmy z grupy, i zagrajmy, pokażmy dobry football ! Co przyniesie los zobaczymy!
Po swoje, po marzenia!! Visca el Barca!!
Nie ma co pompować balonika!
To młoda drużyna, po wspaniałym okienku transferowym, z dobrym trenerem, który tez sie uczy.. to fakt, jednak do Europejskich potęg City, Bayernu, Liverpoolu jeszcze nam brakuje.. Do boju Barco!! Kochamy Cie Barco!
3
Kto myślał rok temu, że to wszystko pojdzie w tak dobrym kierunku!
Krok po kroku po swoje!!
Brawo Laporta, Xavi, DRUŻYNA!
VISCA EL BARCA!
0
Wynik nieważny są WYŻSZE CELE !!
Składy mocno rezerwowe. Mecz towarzystki licze na wiele bramek. Do boju Barco!!
2
21.30 Eleven Sport 1 ogladamy !!
Towarzystki wiec cel wyższy niz wynik .
Do boju Barco!! 3-3 biore w ciemno :)
0
@Tomek54321 okienko bardzo dobre. A jesli uda sie wzmocnić boki obrony to istny majstersztyk. Ja uważam ze jeszcze Kogoś sprowadza..
0
@Iniesta19820815 Raphinha obowiazkowocmusi grac, szybkosc, technika, praca, nieprzewidywalnosc. Dembele lawka a Fati za Niego byc moze.. Zobaczymy co Xaci zadecyduje.