ministerobrony
Dołączył/a: październik 2014
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
Do redakcji:
warto było by dodać opcję usuwania swoich komentarzy, ponieważ często nie chcący doda się komentarz nie w tym miejscu gdzie trzeba lub po dodanym komentarzu zobaczy się podobny i stwierdzi się, że nasz jest niepotrzebny.
0
Douglas ma grzać trybuny, a Montoya przecież dawno powiedział, że odchodzi.
1
Nie podszywaj się pod sezonowca i tak za dużo tego typu komentarzy.
2
Jednak wygranie trypletu ma swoje wady. Coraz więcej jest sezonowców i komentarzy typu "jestem kibicem Barcy od dłuższego czasu, ale teraz założyłem konto" nie mówię, że wszyscy ludzie tego typu są tacy, ale zdecydowana większość.
0
Kun nigdy z City nie odejdzie
http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_27163.jpg?1
0
Po takim sezonie ewentualna zmiana zarządu nie będzie wybawieniem, a tylko małą zmianą na lepsze.
0
Barcelona kupując Vidala musi chyba być już pewna odejścia Alvesa, takiego zawodnika szkoda by było jako zmiennika, a Daniego nie sposób usadzić na ławce. Zatem dziękujemy Dani, żegnaj i powodzenia!
20
logika Pereza
http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_27074.png?1
1
Awans do 1/8 finału 3,5 mln euro
Awans do ćwierćfinału 3,9 mln euro
Awans do półfinału 4,9 mln euro
Porażka w finale 6,5 mln euro
Wygrana w finale 10,5 mln euro
takie pieniądze są za obecną Ligę Mistrzów, zwycięstwo w Finale razem z resztą to już jest jakiś transfer na poziomie.
2
lepiej jak Real odpadnie w 1\8 wtedy popadnie w kryzys, nie kupią żadnego wzmocnienia i w następnym sezonie nie będą groźnym rywalem
2
http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_26929.jpg?1
4
Jedyne czego brakuje w MSN to asyst Neymara do Suareza. Nie wiem czy to wynika z egoizmu Ney'a czy jego braku zaufania do Suareza. Gdyby tak to poprawić ten atak nigdy nie zostałby przebity w historii footballu.
0
tu masz pokazane jaki to "świetny" trener.
http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_26922.jpg?1
4
hahahhahaahhahaahahha. Przepraszam przypomniało mi się, że Benitez jest trenerem Realu.
0
Z tą Łęczną nie był bym taki pewien grają straszny piach, a GKS będzie walczył o ładne pożegnanie się z Ekstraklasą.
0
Szkoda Bełchatowa grali dobrą piłkę, ambitnie walczyli i tylko jeden piłkarz zawiódł i przez to spadli z Ekstraklasy.
1
wyjazduw????????????
0
Jak zwykle "poszkodowani"
0
Grają z Leczną a jeśli Zawisza przegra swoje spotkania to GKS się utrzyma
0
Bełchatów jeszcze jak HSV strzeli 2 bramki i się utrzyma:p
0
http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_26905.jpg?1 Idealny następca
#Ździsiekmusisz
0
zawiodłem się, myślałem, że po "wyrzuceniu" go z Realu nie będzie tak myślał o Barcy http://static.fangol.pl/content/9/4/8/94814a076ffa25da876fa856b531be48-554.jpg
0
Athletic nie gra autobusem w przeciwieństwie do Atletico
0
Żewłakow skrytykował zachowanie piłkarzy Bilbao cieszmy się pucharu, a nie jedźmy po komentatorach. Dobrze, że Dudek nie komentował.
0
http://m.meczyki.pl/obrazki,26785 Messi i Bilbao.
1
http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_26778.jpg?1
2
http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_26779.png?1
hahhah
2
Rekord realu pobity grzmot pewnie płacze
0
W końcu kartka.
6
Dani "jednorożec wrzutka" Alves teraz jest kompletny