21

Do redakcji:

warto było by dodać opcję usuwania swoich komentarzy, ponieważ często nie chcący doda się komentarz nie w tym miejscu gdzie trzeba lub po dodanym komentarzu zobaczy się podobny i stwierdzi się, że nasz jest niepotrzebny.

0

Douglas ma grzać trybuny, a Montoya przecież dawno powiedział, że odchodzi.

1

Nie podszywaj się pod sezonowca i tak za dużo tego typu komentarzy.

2

Jednak wygranie trypletu ma swoje wady. Coraz więcej jest sezonowców i komentarzy typu "jestem kibicem Barcy od dłuższego czasu, ale teraz założyłem konto" nie mówię, że wszyscy ludzie tego typu są tacy, ale zdecydowana większość.

0

0

Po takim sezonie ewentualna zmiana zarządu nie będzie wybawieniem, a tylko małą zmianą na lepsze.

0

Barcelona kupując Vidala musi chyba być już pewna odejścia Alvesa, takiego zawodnika szkoda by było jako zmiennika, a Daniego nie sposób usadzić na ławce. Zatem dziękujemy Dani, żegnaj i powodzenia!

1

Awans do 1/8 finału 3,5 mln euro
Awans do ćwierćfinału 3,9 mln euro
Awans do półfinału 4,9 mln euro
Porażka w finale 6,5 mln euro
Wygrana w finale 10,5 mln euro

takie pieniądze są za obecną Ligę Mistrzów, zwycięstwo w Finale razem z resztą to już jest jakiś transfer na poziomie.

2

lepiej jak Real odpadnie w 1\8 wtedy popadnie w kryzys, nie kupią żadnego wzmocnienia i w następnym sezonie nie będą groźnym rywalem

4

Jedyne czego brakuje w MSN to asyst Neymara do Suareza. Nie wiem czy to wynika z egoizmu Ney'a czy jego braku zaufania do Suareza. Gdyby tak to poprawić ten atak nigdy nie zostałby przebity w historii footballu.

0

tu masz pokazane jaki to "świetny" trener.
http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_26922.jpg?1

4

hahahhahaahhahaahahha. Przepraszam przypomniało mi się, że Benitez jest trenerem Realu.

0

Z tą Łęczną nie był bym taki pewien grają straszny piach, a GKS będzie walczył o ładne pożegnanie się z Ekstraklasą.

0

Szkoda Bełchatowa grali dobrą piłkę, ambitnie walczyli i tylko jeden piłkarz zawiódł i przez to spadli z Ekstraklasy.

1

wyjazduw????????????

0

Jak zwykle "poszkodowani"

0

Grają z Leczną a jeśli Zawisza przegra swoje spotkania to GKS się utrzyma

0

Bełchatów jeszcze jak HSV strzeli 2 bramki i się utrzyma:p

0

0

zawiodłem się, myślałem, że po "wyrzuceniu" go z Realu nie będzie tak myślał o Barcy http://static.fangol.pl/content/9/4/8/94814a076ffa25da876fa856b531be48-554.jpg

0

Athletic nie gra autobusem w przeciwieństwie do Atletico

0

Żewłakow skrytykował zachowanie piłkarzy Bilbao cieszmy się pucharu, a nie jedźmy po komentatorach. Dobrze, że Dudek nie komentował.

0

2

Rekord realu pobity grzmot pewnie płacze

0

W końcu kartka.

6

Dani "jednorożec wrzutka" Alves teraz jest kompletny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?