ministerobrony
Dołączył/a: październik 2014
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Arbeola to człowiek Mourinho nie dziwię się, że chce jego powrotu bo przy Accelotim, Danilo i Carvajalu to on sobie nie pogra.
2
Słabo??? 3 asysty i gol w meczu reprezentacji U-21 to słaba forma?
1
Jeśli już to za jakiś czas. Też uważam, że to świetny zawodnik jednak obecnie mamy Pedro i jeśli on nie odejdzie to nie ma sensu nikogo sprowadzać.
1
Manifa? O to jakąś manifestacje robimy?
1
Macie może link jakiejś do dobrej transmisji?:)
1
Dzięki
1
Wiecie czy James i Ramos się wyrobią na El Clasico ?
1
Brawo Shalke jeszcze dwa!
3
czerwona kartka Alvesa- Montoya lubi to
3
Nie cieszmy się z tych bramek Leo przecież pusta bramka i karne się nie liczą.
1
Pojęcie "ironia" nic ci nie mówi?
2
Biedny Pina przecież to tych chamów Busquesta i Neymara zawiesić na pół roku a jemu wręczyć podziękowania na pisanie i pochwałę.ŻENADA
1
A Pedro nie? Przecież ma świetne zagrania np. w meczu z Levante do Messiego.
2
Myślę, że za takie pieniądze jakich on oczekuje to nie warto. Pogra jeszcze te pół roku a potem następne pół przetrwamy z Montoią i Adriano. Obaj prezentowali się trochę gorzej od Daniego, ale ich gra jest wystarczająca na te pół sezonu.
3
przyjaźniom????? jeśli już przyjaźnią dziecko, weź rozpęd i walnij z całej siły w ścianę jak przestanie boleć wyłącz komputer.
1
A ja ci powiem że to co chciałeś napisać pisze się przez "ch" więc każę ci iść po słownik i do szkoły!
0
Komentarz usunięty
1
To można chociaż się zamknąć i dać sobie spokój z komentowaniem ich gry.
1
Komentarz usunięty
2
Gra polski zespół jest to pewnego rodzaju nasza reprezentacja a wy po Legii jedziecie jak walec. A teraz oficjalne przemówienie do was:
Zamilknijcie!
0
1
Jakie dziś typujecie wyniki w LM?
1
Ahhh to wkukrzenie na niego a potem radość ze zwycięstwa.
1
1-1
1
to nie jest śmieszne tylko smutne, że tyle kasy poszło w błoto.
1
Dzięki, że mnie poinformowałeś Sherlocku.
1
Lucho pewnie nas ze składem zaskoczy (oby pozytywnie), ale mam wrażenie, że to będzie Iniesta na skrzydle w fatalnej formie.
1
Gramy bez pomysłu. Tylko nic nie dające wrzutki.
1
Twój komentarz dużo wniósł do dyskusji.
1
Wyjątek potwierdza regułę.