1

Arbeola to człowiek Mourinho nie dziwię się, że chce jego powrotu bo przy Accelotim, Danilo i Carvajalu to on sobie nie pogra.

2

Słabo??? 3 asysty i gol w meczu reprezentacji U-21 to słaba forma?

1

Jeśli już to za jakiś czas. Też uważam, że to świetny zawodnik jednak obecnie mamy Pedro i jeśli on nie odejdzie to nie ma sensu nikogo sprowadzać.

1

Manifa? O to jakąś manifestacje robimy?

1

Macie może link jakiejś do dobrej transmisji?:)

1

Dzięki

1

Wiecie czy James i Ramos się wyrobią na El Clasico ?

1

Brawo Shalke jeszcze dwa!

3

czerwona kartka Alvesa- Montoya lubi to

3

Nie cieszmy się z tych bramek Leo przecież pusta bramka i karne się nie liczą.

1

Pojęcie "ironia" nic ci nie mówi?

2

Biedny Pina przecież to tych chamów Busquesta i Neymara zawiesić na pół roku a jemu wręczyć podziękowania na pisanie i pochwałę.ŻENADA

1

A Pedro nie? Przecież ma świetne zagrania np. w meczu z Levante do Messiego.

2

Myślę, że za takie pieniądze jakich on oczekuje to nie warto. Pogra jeszcze te pół roku a potem następne pół przetrwamy z Montoią i Adriano. Obaj prezentowali się trochę gorzej od Daniego, ale ich gra jest wystarczająca na te pół sezonu.

3

przyjaźniom????? jeśli już przyjaźnią dziecko, weź rozpęd i walnij z całej siły w ścianę jak przestanie boleć wyłącz komputer.

1

A ja ci powiem że to co chciałeś napisać pisze się przez "ch" więc każę ci iść po słownik i do szkoły!

0

Komentarz usunięty

1

To można chociaż się zamknąć i dać sobie spokój z komentowaniem ich gry.

1

Komentarz usunięty

2

Gra polski zespół jest to pewnego rodzaju nasza reprezentacja a wy po Legii jedziecie jak walec. A teraz oficjalne przemówienie do was:
Zamilknijcie!

0

1

Jakie dziś typujecie wyniki w LM?

1

Ahhh to wkukrzenie na niego a potem radość ze zwycięstwa.

1

1-1

1


to nie jest śmieszne tylko smutne, że tyle kasy poszło w błoto.

1

Dzięki, że mnie poinformowałeś Sherlocku.

1

Lucho pewnie nas ze składem zaskoczy (oby pozytywnie), ale mam wrażenie, że to będzie Iniesta na skrzydle w fatalnej formie.

1

Gramy bez pomysłu. Tylko nic nie dające wrzutki.

1

Twój komentarz dużo wniósł do dyskusji.

1

Wyjątek potwierdza regułę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?