ministerobrony
Dołączył/a: październik 2014
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dobrze, że wylosowaliśmy City. zagrają z nami otwarty football, a dzięki temu będzie nam łatwiej.
A nawet gdybyśmy przegrali Xavi nie powie, że nie chcieli z nami grać w piłkę;)
1
Do wszystkich którzy chcą wylosować Juve. Gra z nimi była by waleniem w mur, skontrowali by nas i murowali się do końca.
1
4-2, a nie 4-0.
1
Zawodnik nigdy nie jest ważniejszy od klubu.
1
A niech odejdzie, zagra Enrique na nosie i pokaże,że zasłużył na występy tutaj.
2
I wtedy się obudziłeś.
1
Tylko, że liga Meksykańska to zupełnie inny poziom...
1
Idź narzekać gdzie indziej.Trochę wiary w zespół.
1
Raczej na Mathieu pieniędzy nie posępili.
6
nie sądzę, raczej Enrique ma z nim jakiś konflikt.
1
Trzeba będzie się złożyć na taki samolot jak fani Man Utd tylko ze z transparentem "Odejdź Enrique!"
2
Tak, można się z tego meczu pośmiać.Obie drużyny nie potrafią wymienić 5 podań.
1
Wróci ale nie na boisko, tylko do zarządu:(
1
Thomas Kontuzjalen
1
Krążą plotki że zaliczy jeszcze 1 występ do końca kariery...
2
Xavi trenerem? Gwarantowane 99% posiadania piłki, 0 tytułów.
1
Ogólnie nasz zarząd to frajerzy, ale w 2016 coś się zmieni...
2
Panu serdecznie dziękujemy,jedyną jego wypowiedzią jaka mnie ucieszy będzie taka, że poddaje się do dymisji
0
Bądźmy łaskawsi i pozwólmy im poddać się do dymisji.
1
Już nagiej był,jako asystent Van Gaala.
3
Dobry artykuł,fajnie się go czytało.Brawo za odwagę;)
4
Noto oglądaliśmy chyba inny mecz.Pedro był aktywny i cały czas pod grą.
1
Ale znając nasz zarząd nie weźmiemy więcej jak 20mln.
1
Tylko, że Tello jest wypożyczony na dwa sezony, a wtedy skończy się ban:(
1
Trzeba patrzeć w przyszłość z optymizmem, do wyborów już tylko dwa lata.
1
Zgadzam się, Sandro wchodząc z ławki prezentuje się dużo lepiej niż Munir.