2

Dobrze, że wylosowaliśmy City. zagrają z nami otwarty football, a dzięki temu będzie nam łatwiej.
A nawet gdybyśmy przegrali Xavi nie powie, że nie chcieli z nami grać w piłkę;)

1

Do wszystkich którzy chcą wylosować Juve. Gra z nimi była by waleniem w mur, skontrowali by nas i murowali się do końca.

1

4-2, a nie 4-0.

1

Zawodnik nigdy nie jest ważniejszy od klubu.

1

A niech odejdzie, zagra Enrique na nosie i pokaże,że zasłużył na występy tutaj.

2

I wtedy się obudziłeś.

1

Tylko, że liga Meksykańska to zupełnie inny poziom...

1

Idź narzekać gdzie indziej.Trochę wiary w zespół.

1

Raczej na Mathieu pieniędzy nie posępili.

6

nie sądzę, raczej Enrique ma z nim jakiś konflikt.

1

Trzeba będzie się złożyć na taki samolot jak fani Man Utd tylko ze z transparentem "Odejdź Enrique!"

2

Tak, można się z tego meczu pośmiać.Obie drużyny nie potrafią wymienić 5 podań.

1

Wróci ale nie na boisko, tylko do zarządu:(

1

Thomas Kontuzjalen

1

Krążą plotki że zaliczy jeszcze 1 występ do końca kariery...

2

Xavi trenerem? Gwarantowane 99% posiadania piłki, 0 tytułów.

1

Ogólnie nasz zarząd to frajerzy, ale w 2016 coś się zmieni...

2

Panu serdecznie dziękujemy,jedyną jego wypowiedzią jaka mnie ucieszy będzie taka, że poddaje się do dymisji

0

Bądźmy łaskawsi i pozwólmy im poddać się do dymisji.

1

Już nagiej był,jako asystent Van Gaala.

3

Dobry artykuł,fajnie się go czytało.Brawo za odwagę;)

4

Noto oglądaliśmy chyba inny mecz.Pedro był aktywny i cały czas pod grą.

1

Ale znając nasz zarząd nie weźmiemy więcej jak 20mln.

1

Tylko, że Tello jest wypożyczony na dwa sezony, a wtedy skończy się ban:(

1

Trzeba patrzeć w przyszłość z optymizmem, do wyborów już tylko dwa lata.

1

Zgadzam się, Sandro wchodząc z ławki prezentuje się dużo lepiej niż Munir.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?