ministerobrony
Dołączył/a: październik 2014
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Rekord pobity!!!!!
0
Murzyn powinien dla niego pracować!
0
Murzyn skacze do białego pana Alby
0
Chwali messiego ale hejtery się zawsze przywalą
0
Goooooooolllllllllaaaaaaaaaazzzzzzzzooooooo!
0
On jest wielki!!!!!!!!!!!
0
Messi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Alves zakład przegrał czy co ?
0
Alves pmszę z telefonu więc wybaczcie.
0
Co Alves ma na głowie?
0
obecna sytuacja w FIFA
http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_26731.png?1
1
Wtedy Perez wpłaci odpowiednią sumkę i po problemie.
0
Suarez lubi to.
http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_26727.jpg?1
0
Nie spieszy nam się mamy pół roku jeszcze bana, więc jest dużo czasu na poszukiwania dobrego prawego obrońcy.
23
0
Florek w przerwie zadzwonił do Getafe i ustawił wszystko jak ma być
1
Bo wtedy stadion nie będzie "nasz" będzie to teoretycznie obiekt neutralny, a bilety będą rozdane po równo dla kibiców obu zespołów, więc Xaviego żegnało by tylko pół stadionu.
0
Planowany jest na dzień wydania złotego buta aby CR11 mógł świętować obie nagrody na raz.
0
Ktoś mi wytłumaczy dlaczego wszyscy zaczęli nazywać CR11 "grzmotem"?
0
Twój suchar wysuszył moje pranie.
0
5 goli Douglasa...
0
Dziennikarz: Czy jutrzejszy mecz to dobra okazja, by zagrali piłkarze, którzy w ciągu sezonu grali mniej? Zadebiutuje Vermaelen?
LE: Na oba pytania odpowiedź brzmi: tak.
wnioskuje to po tej wypowiedzi
21
Minutę później Douglas przejmuje piłkę po zaczęciu gry przez Deportivo, kiwa 10 rywali, przebiega pół boiska i strzela piękną bramkę niczym Messi i Maradonna
Ale to już fikcja, a nie marzenia
0
Skład na Depor mój typ:
Pedro Messi Munir
Xavi Roberto Rafinha
Adriano Bartra Vermaelen Montoya
Masip
0
Czytałeś konferencję prasową Xaviego? Widziałeś jego zdjęcia po niej? On idzie do Kataru, bo nie chciał byś rezerwowym oczekiwania do niego były zbyt duże... Natomiast Alves nie odchodzi na piłkarską "emeryturę" tylko idzie zarabiać więcej do innego klubu europejskiego topu. Tym on się różni od Generała.
0
Vermaelen naprawdę ? SZOK
1
Przejdziemy te pół roku z Montoyą i Adriano, Alves powinien czyścić buty Xaviemu jeśli chodzi zbycie culé , bo dla niego liczą się tylko pieniądze, nie będę za nim tęsknił
0
Przejdziemy te pół roku, Alves powinien czyścić buty Xaviemu jeśli chodzi zbycie culé , bo dla niego liczą się tylko pieniądze, nie będę za nim tęsknił
0
Komentarz usunięty
3
1 gol Messiego > 3 gole Ronaldo