ministerobrony
Dołączył/a: październik 2014
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lahoz to powinien zawieszony zostać.
0
Nie znajdziesz oryginału taniej niż za 140 zł.
9
Podstawowy składnik odżywczy Ronaldo
Wapno
0
Oni wtedy jeszcze wtedy nie kibicowali Realowi po sezonie pójdą kibicować gdzie indziej Hala dzieci i Visa łebki to kibice jednego sezonu.
0
Bardzo dobry komentator
1
Ile bramek ma Ronaldo w Pichini?
1
Może być tak i tak. Cordoba to po hiszpańsku, a Kordoba to spolszeczenie nazwy tego miasta.
1
Borussia prawdopodobnie zagra w LE muszą tylko wygrać Puchar Niemiec.
2
Wziąć, nie wziąść
1
Jednak z całą pewnością jest to najłatwiejszy przeciwnik z możliwych, bo Juve nawet do pięt nie dosięga Barcy i Bayernowi.
1
Rok temu była tu większa nadzieja na awans niż jest teraz. Spójrz sobie jakich przeciwników miał Real w tamtym i tym sezonie LM, oprócz Atletico nikt poważny do wygrania z nimi.
1
Real kupił losowanie
1
W piątek o 12.00
1
Losowanie w piątek o 12.00 więc na szczęście niemożliwe :)
2
Gol dla PSG został uznany Van Der Wielowi czy jako samobój Mathieu?
1
Mało realne, ale jeśli miałby wrócić do gry to może zagrałby kilka meczy w Barcy B i by im pomógłby uniknąć spadku z ligi.
2
Dokładnie. Klopp nie nadaje się do naszego stylu gry. On bazuje głównie na kontratakach, a nie na ataku pozycyjnym.
1
Rudy w formie, raczej Iniesta ława, Rakitić w jego miejsce Masherano na pomoc i Mathieu obrona. Poza tym ok.
1
W takim razie wytłumacz nam geniuszu, bo tekstami w stylu "bo im się tak podoba" nic nie wnosili do dyskusji. Jak kończą się argumenty to zostaje wyzywać? Pozdro.
0
Komentarz usunięty
1
Wyjdź trollu.
1
Rudy bardziej niż Mathieu pewnie Pique też mu nie ufał :p
1
Wyjątek potwierdza regułę.
1
http://m.meczyki.pl/obrazki,24350 Cesc i jego lojalność.
2
Przynajmniej nie będzie trzeba patrzeć na jego beznadziejne dośrodkowania.
13
Wyjdź na stronę białych i zamilknij.
1
Tak tylko wyjaśnię, że Iniesta w lidze nie strzelił bramki od roku i w tym sezonie nie asystował przy żadnej bramce.
1
Taka ciekawostka najbliższy rywal Realu-Granada w starych pięciu meczach ma taki sam bilans: 3 porażki, 1 remis i 1 zwycięstwo, co drużyna z Madrytu.
1
Tylko większość sezonu spędził w gabinetach lekarskich a nie na boisku.
1
Jak dla mnie to albo przedłużą ten kontrakt teraz albo Dani pakuje walizki aby nie psuł atmosfery w szatni.