ministerobrony
Dołączył/a: październik 2014
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zamiast kogoś obrażać, przedstaw może swoje argumenty?
1
Super jest rzeczywiście;)
1
Kolega wyżej napisał za ROK a, że mamy styczeń to w następny będziemy mogli dokonywać transferów.
2
Może Michel z Olympiakosu?
1
Oraz abyśmy przystosowali się do godziny meczu.
1
Ta świnia Luis Figo.
1
"Teraz każdy mecz jest dla nas finałem"
1
Idealne na plażę;)
2
Akurat, że nie kupiliśmy Mangali to się cieszę. Jego forma w City zostawia wiele do życzenia. Spójrz co on robi dostaje głupie czerwone kartki, wywołuje karne, wali ogromne babole w obronie. Już kontuzjowany Vermaelen daje drużynie więcej:p
1
Pax już analizuje sezon, aby udowodnić, że Alves jest lepszy od Alby.
1
tu masz link
http://www.meczyki.pl/obrazki,19592
1
Ale to jednak my powinniśmy wygrać tamten mecz i mistrzostwo. Przecież arbiter nie zaliczył nam prawidłowego gola Messiego:(
1
Milik był drugi, a trzeci Luka Zahović.
1
Boże, patrzysz i nie grzmisz...
2
Tak, oni tu wchodzą i to wszystko czytają;)
1
I dalej będzie wykonywał te jego spektakularne zwody.
1
Pasował by do Anglii. Tam wymaga się szybkości i przede wszystkim siły fizycznej, a on te cechy posiada;)
1
Przypomnij sobie jego zagranie np. w meczu z PSG do Suareza przy bramce na 1-0. Jak widać potrafi zagrać świetną piłkę.
2
Pedro strzelił dziś 3 a CR 0;)
3
Pedritto! Hat-trick!
1
Liczę, że wejdą na 2 połowę Sandro i Adama.
1
Don Andres!!!!!
2
Perfumerie;) (15 znaków)
3
Alves, może sobie na ławie posiedzieć z taką grą Montoi. A no tak jeszcze jest Douglas...
2
Tylko w przyszłym sezonie kto by grał na PO? Douglas?
1
Idź na stronę byłych i nie rób tutaj syfu.
1
Sory mój błąd.
2
"W dwóch ostatnich meczach fazy grupowej zdobyli sześć z ośmiu punktów"
Skoro w 1 meczu można wygrać 3 pkt. to znaczy, że w 2 meczach można wygrać maksymalnie 6 . Więc jakim cudem zdobyli 6 z 8 możliwych punktów?
1
Mam wrażenie, że nie zrobią tego:(
1
Ja za Fabsem nie tęsknię. Odchodząc do Chelsea i całując jej herb stał się dla mnie zerem