4

@arasz1819 'To jest już niemal Budapeszt czy Ankara, a na horyzoncie widać Moskwę.' Co tu ma do rzeczy Budapeszt czy Ankara - ktoś miał tam problem z przekazaniem władzy. Te brednie o końcu demokracji w Polsce słyszę od 8 lat i póki co nie widzę żadnego problemu z demokracją a nawet powiedzałbym, że różne KODo podobne organizacje i osoby moga zwyzywać policję, znieważyć policję, zakłocić mszę w kościele i włos tym zadymiarzom nie spada z głowy; we Francji już armatki wodne byłyby w użyciu nie mówiąc o pałkach.
Czy to aby ABW za czasów Tuska nie wpdło do redakcji Wprost i siłą wyrywali dziennikarzom laptopy, czy to nie wtedy zamknięto nieprawomyślny portal antykomor.pl a właściciela zwinięto o 6 rano.
Teraz za to taki ściek jak sok z buraka nadaje bez problemu pomimo przekracznia najniższych standardów od strony mułu.
Może wiecej rozwagi w powtarzaniu bajek

0

@sylweste.r przecież niczego się nie wyparł, napisł kilka gładkich zdań nie związanych z konferencją w ktorej uczestniczył:
"Będąc od wielu lat międzynarodowym sędzią piłkarskim, zawsze na pierwszym miejscu stawiam fair play oraz szacunek do drugiego człowieka i pragnę przekazywać te najwyższe wartości innym. Zawsze odcinam się od przejawów rasizmu, antysemityzmu i braku tolerancji, co pokazuję w meczach, na których sędziuję. Zawsze mówię stop nienawiści i będę propagować, że najważniejsze jest bycie dobrym człowiekiem".

2

@NeuroN jesteś bardzo naiwny, UEFA i FIFA nie mają poglądów mają tylko i wyłącznie niepohamowany pociąg do pinendzy, ich poglądy są takie jak trendy, teraz lewactwo przejęło agendę i takie poglądy mają te organizacje oraz większość biznesu na świecie

0

@sylweste.r trzeba ci wszystko tłumaczyć jak krowie na miedzy, nie zrzuciliby go w przepasć, po prostu bez tego 'wyjaśnienia' finał LM posędziowałby sędzia z tęczową opaską na ramieniu aby zatuszować 'skandal' z faszystą Marciniakiem ;)

4

Organizacja 'Nigdy Więcej' przyznaje tytuł antyfaszysty roku. Proszę Państwa, w roku 2003 „Nigdy Więcej” przyznało swój najcenniejszy laur niejakiemu Simonowi Molowi. To znany murzyński działacz, który świadomie na terenie Polski zaraził złośliwym szczepem wirusa HIV-1 wiele partnerek seksualnych.
Dowolna tego typu brunatna organizacja może wstrzymać/zakończyć karierę dowolnego człowieka. Wystarczy oskarżyć o rasizm, antysemityzm itp. Obłęd w czystej postaci.

0

@sylweste.r nie powodziałem, że wyrzekł się poglądów tylko, że pod przymusem ( z powodu donosu baranków spod znaku sierpa i młota - 'Nigdy Więcej' ) koresponował z barankami z UEFA (pisząc kilka ogónych afirmujacych dobroć, miłość i tolerancję haseł, pewnikiem zaczrpnietych ze stony UEFA albo innej tego typu skorumpwanej mafii).

3

@sylweste.r skąd wiesz, że tak uznał. To raczej wygląda na zeznanie pod przymujem

2

@matkep na serio są jakiś granice tego obłędu, gość został przeczołagany jak uczeń w podstawówce, ukorzył się i przeproposił nie wiedzieć za co. W zasadzie dowolna śmieszna lewacka organizacyjka może cię w tym chorym świece wyeliminować z życia publicznego bo zamieniłeś słowo z (ich) wrogiem publicznym - obłęd w czystej postaci

1

@martin43 a Francja to jaki jest kolos ?

0

@PietrasCoelho widzę że masz problem z definicją hipokryzji, doczytaj i używaj w sytuacjach adekwatnych.
Piszesz, że jestem zmanipulowany, masz coś na potwierdzenie tej tezy, bo jestem pewien, że mam stałe pogłądy od 30 lat, kto mógł mnie tak zamnaipulować nie mam pojęcia, ale może wpływ na to miało odglądanie na żywo transmisji obrad sejmowych z odwołania rządu Olszewskiego przez tow. Wałesę, Tuska, Pawlaka, Kuronia, Germka, Mazowieckiego, ......

1

@Hadim wybacz ale dalej nie wiem co zarzucasz Krzysiowi jak złapałeś go na bredzeniu to podrzuć linka to przyjrzę się tej wypowiedzi.
Odnośnie Patryka, też nie widzę żadnej rozsądnej krytyki z twojej strony, to że jest kolesim z osiedla to jest obciach? W zasadzie mogę podrzucić cytat faceta w garniturze i tytułem profesora i będzie to prawdziawy obciach:

'Blogowy wpis prof. Jana Hartmana, w którym deklaruje on chęć rozpoczęcia dyskusji o zniesieniu kar za kontakty seksualne między dorosłym rodzeństwem wywołał wiele kontrowersji. Hartman, który pełni funkcję kierownika Zakładu Filozofii i Bioetyki Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego i jednocześnie przewodniczy Krajowej Rady Politycznej partii Twój Ruch stał się obiektem powszechnej krytyki z każdej strony sceny politycznej i publicystycznej.'

https://www.rp.pl/polityka/art12252931-hartman-i-dyskusja-o-kazirodztwie-uj-wyciaga-konsekwencje-wobec-profesora

Możesz podrzucić przykład jakiejś bzdury made in Patrym Jaki, bo lubię się odnosić do konkretu a nie do nagłowków.

1

@PietrasCoelho towarzyszu nie denerwuj się tak, wpuszczenie szamba do wisły nie jest manipulacją ale faktem, a do tego stało się to 2 razy za jego ciągle trwającej 1 kadencji, rok po roku, gdzie po pierwszym zrzucie szmba do Wisły podobno wykonał (przynajmniej według sprzyjących mediów) audyt i inne pożyteczne akcje mające zapobiegać tego typu sytuacjom w przyszłości, by równo po roku od pierwszego zrzutu szamba doszło do takiej samej awarii. Odnośnie wychylenia łba to za co ta nagroda jest prznana można poczytać tylko na stronie urzędu warszawy, ponieważ to medium pod butem Trzaskowskiego więc nie jestem pewien prawdziwości przekazu ;)

0

@krzak82 jak nie masz argumentów to się nie wychylaj ;)

0

@PietrasCoelho rozumiem, że według ciebie napisałem straszne rzeczy, możesz wskazać co się nie zgdza. Postaraj się tym razem odpowiedziec w temacie wątku a nie atakuj mnie z pozycji ogólnych jak towarzysze z PZPR i ich współcześni pogrobowcy ;)

3

@Hadim podaj przykład obciachu wykonanego przez Krzycha z konfy. Osobiście nie widzałem wielu jego wypowiedzi, ale te co widzałem zawsze były merytorycznie uzasadnione, dlatego będę wdzięczny za tego rodzaju przykład, abym mógł zmnienić zadnie na jego temat. Dzięki za ewentualną odpowiedź.
p.s. Kto to jest docent aka dresiarz ?

0

@krzak82 widzę, że merytoryczne odpowiedzi nie są twoja mocną stroną

0

@Barca2022 łoł świat zachwycony gestem

0

@szeryfwlkp a do tego dupiarz ;) (sam się tak nazwał ten yntelygent)

5

@jojupek a ty długo myślałeś nad swoją odpowiedzią? wciskany tu jest artykuł o Trzaskowskim to czego się spodziewasz, facet nie jest kojarzony z piłką a tylko i wyłącznie z polityczną nawalnaką i z sokiem z buraka

9

@jojupek a na jakiej podstawie ? bo komentarz cie się nie podoba

3

@krzak82 a jakie kłamstwa są tu szerzone ? co do jadu to proponuję sok z buraka (opłacany z pieniędzy PO), były naczelny tego tworu obecnie pracuje w warszawskim ratuszu. Porównaj fakty a dowiesz się gdzie się sączy jad ;)
Swoją drogą pisior to język miłości według ciebie ;) ? no tak w porównaniu z pisowską szarańczą tak to może wygladać.

28

Za co dostaje się europejską nagrodę budownictwa? Wygląda na to, że nie trzeba nic budować, wystarczy szambo wpuścic do Wisły

0

@AxelF bajki opowiadasz kolego, w połowie roku, 8 lat temu, przed wyborami toż to Peło musiało by to wprowadzić

1

@Comentateiro możesz podać linka do powyższych danych. Ja znalazłem np. takie w Gazecie Prawnej za 3 miesiące zeszłego roku (lipiec - wrzesień)
Cena dla gospodarstw indywidualnych:
146,6 EUR/MW - Polska
273,3 EUR/MWh - Średnia Unijna
Cena dla przedsiębiorstw:
155,7 EUR/MWh - Polska
198,4 EUR/MWh - Średnia Unijna
https://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/8691157,ceny-energii-w-polsce-naleza-do-najnizszych-w-europie.html
Rozumiesz, że na podstawie notowań z jednego dobrze wybranego dnia można wytłumaczyć każdą bzdurę.

1

@michal26
'demokracja miałaby tylko sens, kiedy głosować by mogły:
- pełnoletnie osoby
- osoby nie pobierające zasiłków
- osoby nie będące na garnuszku państwa
- osoby mające jakiekolwiek wykształcenie w kierunku takim i takim
- przedsiębiorcy
- doktorzy i profesorowie' - czy osoba nie pobierająca zasiłku, z tytułem magistara ma według tej wyliczanki prawo glosu ?
Jakie ukończone kierunki dają prawo głosu ?
Jak prawo wyborcze ma mieć prof. Hartman, który zastanawia się nad legalizają kazirodztwa (https://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/471051,prof-jan-hartman-wszczyna-debate-o-legalizacji-kazirodztwa-to-juz-jest-odlot.html) to chyba wolę aby prawo wyborcze przysługiwało wszystkim, aby tego typu odchylenia były marginalne.
I jeszcze wycinek z Hartmana 'Polowanie na czarownice to nie jest sposób na pedofilię. Piętnowanie pedofilów nie tylko narusza prawa tych osób, ale jednocześnie wywołuje niepotrzebny niepokój społeczny.'
Brednie tylko z innych dziedzń możesz poczytać w wynurzeniach np. prof Engelking: 'Dla Polaków śmierć to była kwestia biologiczna, naturalna, śmierć jak śmierć. Dla Żydów to była tragedia, dramatyczne doświadczenie, metafizyka'

Z posiadanego tytułu naukowego mądrośc nie wynika automatycznie, więc może mniej podniecaj się profesorami, doktorami a zacznij ich sprawdzać

0

@kuz niestety ale to co piszesz to publicystyka rodem z tvn, newsweeka, wyborczej.
Co to znaczy 'Ograniczanie praw i swobody wypowiedzi' możesz podać przykład.
' Krytykujesz rząd nie możesz wystąpić w żadnej publicznej imprezie czy wydarzeniu, bo masz problem' - masz na to jakiś przykład, bo chciałbym się odnieść do konkretu.
'Telewizja państwowa pod kontrolą pisu' - telewizja publiczna zawsze jest pod kontrolą rządu wcześniej była pod kontrolą PO ;). W tamtym czasie (przed 2015) nie było żadnego medium sprzyjajacemu PiS - rozymiem że o taki pluralizm medialny chodzi ;).
Odnośnie wolności spod znaku PO czy to aby nie w czasie rzadów Tuska ABW weszło do redakcji Wprost w ramach szerzenia wolności prasy, czy to nie w tym czasie zwinięto właściciela portalu antykomor.pl.

1

@kuz ' Bardziej martwię się o przyszłość swoją i swoich dzieci, bo średnio widzę życie w kraju na podobieństwo Korei Płn czy Białorusi. ' Podaj proszę przykad podobieństwa do Koreii i Białorusi.

3

@azysko po co te nerwy ?

0

Może zabierze z sobą zięcia ;)

0

@Zoker piszesz '@MesQueUnClub_87 "38mln kraju większość ludzi to osoby bez podstaw ekonomii, które błądzą jak stado owiec we mgle"
przecież to oczywiste xD Inaczej pis by nie rządził.'

to jak nazwać tych którrzy głosują na gościa (dla niewtajemniczonych tak Donald T.), który w połowie maja proponuje waloryzacje 500+ do 800+ na pierwszego czerwca, nie wiedząc chyba, że to wymaga zmiamy budżetu, mając w dupie to co mówił 2 dni wcześniej, jak nazwać tych którzy to słyszą i klaszczą radośnie ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?