mvnBasten
Dołączył/a: styczeń 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld a z czym się konkretnie nie zgadzasz ?
9
Twoje całuski z Putinem były mniej smaczne
1
@macio_944 Prowokacja nie chwyciła? Musisz być dziś smutny, ale na pewno coś wymyślisz, może polityka?
2
@draxidox zauważyłem któryś już twój wpis tego rodzaju, masz problem z tylko dziećmi, czy są inne zachowania np. dorosłych, które cię tak irytują ?
2
@FCBach A może wróci za rok zdrowy i ograny. Będziemy mieli LS jak za czasów MSN ;)
1
@on1977 nie umieją
3
A gdzie pytanie czy Fati zrugał Lewego?
0
@Borneo nic nam nie wygrał po prostu piłka się od niego odbiła. Jest zbyt mało mobilny, słaby technicznie, podejmuje złe decyzje, nie podaje lepiej ustawionym partnerom a na dodatek naszą '9' obrońcy przeciwnika przepychają jakby to był Roberto S.
4
Roberto niestety jest dramatycznie słaby, atakuje/presuje na alibi, słaby fizycznie, odbija się od każdego przeciwnika i na domiar złego bardzo wolny
0
@MOLESTA sprawdź kto to mizogin a potem się oburzaj
1
@Jasko227 Joe ma słuszne poglądy, on może xD
4
Może to sparafrazuję w ten sposób, Jenny Hermoso nie widziała, że coś złego się wydarzylo podczas ceramoni wręczenia medali, ale przeczytała liberalno-lewicową prasę (w Hiszpanii innej chyba nie ma), może skontaktowali się z nią dzałacze spod znaku tęczy - wytłumaczyli, że tak nie można i uznała że została skrzywdzona i to bardzo xD
4
Byc może powinien wylecieć za inne rzeczy (np. za interesy z G. Pique w SPH) ale nie za ten całusek, który swoją drogą był niestosowny i niesmaczny. Zbyt duże emocej zostały wygenerowane w tej sprawie, caly świat zangażował się w ocenę tego występku, FIFA interweniuje w tej sprawie (a za kulisami sprzedaje MŚ do Rosji czy Kataru), czekamy aż temat stanie na radzie europejskiej albo w parlamrencie europejskim (np. Eva Kaili mogła by potępić ten haniebny czyn)
20
Szczerze to zastawiłbym Atletico z takim problemem na cąły sezon
0
@AxelF pomyliłeś dziennikarzy ze szczecina z radną PO
'Dominika Jackowski radna ze Szczecina z ramienia PO.
Upubliczniła dane księdza oskarżając bezpodstawnie o pedofile. Ksiądz popełnił samobójstwo.'
2
@Sulimo 'Prawda jest taka ze Cunha i Richarlison to dwie pokraki które w żadnej innej repce nawet bidonu by nie podawali.' - nie przyszło ci do głowy że selekcjoner tej repki widzi to inaczej, osobiście ja nie widze nic nadzwyczjnego w Roque (mam nadzieję ,że na razie)
0
@BordowyPtak 'Dla mnie to kategoria pod człowieka' - to chyba mówi wszystko o tobie ynteligencie
1
@Soetie van Basten (189 cm) też był napastnikiem, strzelał wiele goli a jednak piłka przy nodze nie przeszkadzała, ale zobaczymy co się wydarzy, na razie VR mnie osobiście nie przekonuje
9
(Na razie) nie przekonuje mnie ten koleś, wyglada na surowego technicznie
2
@Krzychuu_77 i jeszcze cytat tym razem nie od radnej PO:
'Wątpliwości co do obecności dziecka
Oskarżenia o nieobyczajne zachowanie w obecności dziecka nie potwierdzili jednak policjanci - wynika z informacji Radia Szczecin. Rozgłośnia ustaliła, że mundurowi faktycznie interweniowali w Świnoujściu wobec mężczyzny, który miał masturbować się na plaży i został ukarany mandatem za dopuszczenie się nieobyczajnego wybryku.
Rzecznik świnoujskiej policji Kamil Zwierzchowski, w rozmowie z Radiem Szczecin "zaprzeczył jednak, by świadkiem zdarzenia było dziecko. Jak zaznaczył, rozpytane zostały wszystkie osoby, które znajdowały się wtedy na plaży. Nie potwierdziły one policjantom wersji przekazywanej przez radną" - czytamy na stronie internetowej rozgłośni.'
0
@Krzychuu_77 szczerze mówiąc to nie znam kobiety, każdy może to napisać, dlaczego mam jej wierzyć, dzisiaj w mediach społecznościowych wiecej jest kłamstawa i błędnej interpretacji niż faktów (takie fakty po faktach ).
1
To jest 70% i 1/8 czy 70% lub 1/8.
0
Tylko po co Barcelonie zgniłe jabłko Mendesa. W Barcelonie teraz duże wpływy ma opcja portugalska więc kto wie.
1
A może rozważyć pozbycie się Lewego ;) ?
0
@FCB24 Ja mam do niego to, że często w PSG w kluczowych momentach sezonu był nieobecny a ponadto może mieć zły wpływ na utalentowaną młodzież, szkoda by było aby Lamine uczył się profesjonalnego podejścia do zawodu od Neymarka
12
Bardzo pozytywny człowiek, powodzenia Franck!
2
@Brashearr A może przekaże im swój etos pracy i podzieli się swoimi propozycjami jak spędzć wolny czas
1
@MichalRBB dlaczego piszesz o polskiej zawiści, to nie jest cecha nacji tylko poszczególnych ludzi. Poza tym jak ktoś niepochlebnie pisze/mówi o Lewandowskim to powodem nie musi być zawiść ale np. irytacja z powodu jego samolubstwa (nie podaje do lepiej ustawionych partnerów mogących zrobić bramkę), jego nieporadności technicznej i innych źle wykonanych elementów piłkarskiego rzemiosła.
0
Nie stać nas na tego zawodnika, jeśli 10 + 14 mln jest prawdą.
1
@Lewandinho Chiesa jest przeciętny technicznie, szybkie kombinacyjne granie na małej przestrzeni i Chiesa nie ma czego szukać