0

@Messibestplayerintheworld a z czym się konkretnie nie zgadzasz ?

9

Twoje całuski z Putinem były mniej smaczne

1

@macio_944 Prowokacja nie chwyciła? Musisz być dziś smutny, ale na pewno coś wymyślisz, może polityka?

2

@draxidox zauważyłem któryś już twój wpis tego rodzaju, masz problem z tylko dziećmi, czy są inne zachowania np. dorosłych, które cię tak irytują ?

2

@FCBach A może wróci za rok zdrowy i ograny. Będziemy mieli LS jak za czasów MSN ;)

1

@on1977 nie umieją

3

A gdzie pytanie czy Fati zrugał Lewego?

0

@Borneo nic nam nie wygrał po prostu piłka się od niego odbiła. Jest zbyt mało mobilny, słaby technicznie, podejmuje złe decyzje, nie podaje lepiej ustawionym partnerom a na dodatek naszą '9' obrońcy przeciwnika przepychają jakby to był Roberto S.

4

Roberto niestety jest dramatycznie słaby, atakuje/presuje na alibi, słaby fizycznie, odbija się od każdego przeciwnika i na domiar złego bardzo wolny

0

@MOLESTA sprawdź kto to mizogin a potem się oburzaj

1

@Jasko227 Joe ma słuszne poglądy, on może xD

4

Może to sparafrazuję w ten sposób, Jenny Hermoso nie widziała, że coś złego się wydarzylo podczas ceramoni wręczenia medali, ale przeczytała liberalno-lewicową prasę (w Hiszpanii innej chyba nie ma), może skontaktowali się z nią dzałacze spod znaku tęczy - wytłumaczyli, że tak nie można i uznała że została skrzywdzona i to bardzo xD

4

Byc może powinien wylecieć za inne rzeczy (np. za interesy z G. Pique w SPH) ale nie za ten całusek, który swoją drogą był niestosowny i niesmaczny. Zbyt duże emocej zostały wygenerowane w tej sprawie, caly świat zangażował się w ocenę tego występku, FIFA interweniuje w tej sprawie (a za kulisami sprzedaje MŚ do Rosji czy Kataru), czekamy aż temat stanie na radzie europejskiej albo w parlamrencie europejskim (np. Eva Kaili mogła by potępić ten haniebny czyn)

20

Szczerze to zastawiłbym Atletico z takim problemem na cąły sezon

0

@AxelF pomyliłeś dziennikarzy ze szczecina z radną PO
'Dominika Jackowski radna ze Szczecina z ramienia PO.
Upubliczniła dane księdza oskarżając bezpodstawnie o pedofile. Ksiądz popełnił samobójstwo.'

2

@Sulimo 'Prawda jest taka ze Cunha i Richarlison to dwie pokraki które w żadnej innej repce nawet bidonu by nie podawali.' - nie przyszło ci do głowy że selekcjoner tej repki widzi to inaczej, osobiście ja nie widze nic nadzwyczjnego w Roque (mam nadzieję ,że na razie)

0

@BordowyPtak 'Dla mnie to kategoria pod człowieka' - to chyba mówi wszystko o tobie ynteligencie

1

@Soetie van Basten (189 cm) też był napastnikiem, strzelał wiele goli a jednak piłka przy nodze nie przeszkadzała, ale zobaczymy co się wydarzy, na razie VR mnie osobiście nie przekonuje

9

(Na razie) nie przekonuje mnie ten koleś, wyglada na surowego technicznie

2

@Krzychuu_77 i jeszcze cytat tym razem nie od radnej PO:
'Wątpliwości co do obecności dziecka
Oskarżenia o nieobyczajne zachowanie w obecności dziecka nie potwierdzili jednak policjanci - wynika z informacji Radia Szczecin. Rozgłośnia ustaliła, że mundurowi faktycznie interweniowali w Świnoujściu wobec mężczyzny, który miał masturbować się na plaży i został ukarany mandatem za dopuszczenie się nieobyczajnego wybryku.
Rzecznik świnoujskiej policji Kamil Zwierzchowski, w rozmowie z Radiem Szczecin "zaprzeczył jednak, by świadkiem zdarzenia było dziecko. Jak zaznaczył, rozpytane zostały wszystkie osoby, które znajdowały się wtedy na plaży. Nie potwierdziły one policjantom wersji przekazywanej przez radną" - czytamy na stronie internetowej rozgłośni.'

0

@Krzychuu_77 szczerze mówiąc to nie znam kobiety, każdy może to napisać, dlaczego mam jej wierzyć, dzisiaj w mediach społecznościowych wiecej jest kłamstawa i błędnej interpretacji niż faktów (takie fakty po faktach ).

1

To jest 70% i 1/8 czy 70% lub 1/8.

0

Tylko po co Barcelonie zgniłe jabłko Mendesa. W Barcelonie teraz duże wpływy ma opcja portugalska więc kto wie.

1

A może rozważyć pozbycie się Lewego ;) ?

0

@FCB24 Ja mam do niego to, że często w PSG w kluczowych momentach sezonu był nieobecny a ponadto może mieć zły wpływ na utalentowaną młodzież, szkoda by było aby Lamine uczył się profesjonalnego podejścia do zawodu od Neymarka

12

Bardzo pozytywny człowiek, powodzenia Franck!

2

@Brashearr A może przekaże im swój etos pracy i podzieli się swoimi propozycjami jak spędzć wolny czas

1

@MichalRBB dlaczego piszesz o polskiej zawiści, to nie jest cecha nacji tylko poszczególnych ludzi. Poza tym jak ktoś niepochlebnie pisze/mówi o Lewandowskim to powodem nie musi być zawiść ale np. irytacja z powodu jego samolubstwa (nie podaje do lepiej ustawionych partnerów mogących zrobić bramkę), jego nieporadności technicznej i innych źle wykonanych elementów piłkarskiego rzemiosła.

0

Nie stać nas na tego zawodnika, jeśli 10 + 14 mln jest prawdą.

1

@Lewandinho Chiesa jest przeciętny technicznie, szybkie kombinacyjne granie na małej przestrzeni i Chiesa nie ma czego szukać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?