6

@Comentateiro Bez względu na kontekst, to jednak patusiara, przedstawicielka lepszej i uśmiechniętej Polski. Taki Zembaczyński w spódnicy. Czy w tej patologicznerj organizacji (KO) są jakiekolwiek osoby które potrafią rozmawiać ?

2

@Bobo25 "obowiązkowe ugorowanie" już było że tego nie będzie - nie będzie przez chwilę aby zamknąć japy a potem jednak będzie. Tak działa komuna UE

1

@Bobo25 Te strajki mają sens, może uda się wysłać w kosmos green deal i inne pomysły UE znane wcześniej w ustrojach totalitarnych (obowiązkowe ugorowanie, kwoty mleczne, itp, toż to komuna w czystym wydaniu).

0

@MalanFCB Nie chodzi o to, że komentuje tylko jak głupie (infantylne) są to komentarze np. 'Zostaw mojego męża !!!!'.

4

@Mezocyklon87 tak, tak, w Polsce przeżre biurokracja a Niemcy zapewne zrobią to lepiej, a UE to szczyt efektywności, nie znaja nawet pojęcia biurokracja. Ta uśmiechnieta Polska to chyba ulepiona jest z kompleksów.

3

@AxelF Wiesz jakie są te moce przerobowe czy snujesz domysły? Skoro 2 zakłady pomimo złożenia wniosków zostały pominięte, myślisz, że dlatego, że maja zerowe moce przerobowe czy może dlatego, że kapitał nie jest szwabski.

5

@michalgajdek Barcelona w moim wpisie oznacza miasto. Kibicuje Fc Barcelonie, głownie drużynie piłkarskiej. Fc Barcelona nie od zawsze tak jawnie wspierała wartości o których piszesz.
Tak przeczytałem artykuł i postanowiłem skomentowac. Mam nadzieję , że nie będziecie banowac ludzi, którzy wyznają odrobinę odmienne wartości ;-). Pomimo, że obecnie Fc Barcelona skręciła tak jak reszta Hiszpanii to ciągle interesuje mnie football. Żeby to lepiej wyjaśnić, nie podzielam poglądów Ewy Bem, ale zawsze uważałem, że to bardzo dobra wokalistka i nie wyłączam radia jak jest grana.

4

Czy z tego artukułu miałem nabrać przekonania, że większość populacji kobiecej to lesbijki, że to juz norma? że niby 8 marca to ich swięto, toż to nazywa się zawłaszczaniem święta dla osiągnięcia celów ideologicznych. Lubię futbol, kibicuje Barcy od 1992 ale Barcelona, Katalonia, Hiszpania są nieźle skęcone.

1

@Saviola88 usmiechnieta polska znana jest z tego że lubi używać pałek, prowokatorów (vide marsz niepodleglości), ostrej amunicji jak w jastrzębskiej spóce węglowej i do tego posiadają całe 'wolne media' i 'powolne sądy'.

1

@MarioVeB! jak się nie ma argumentów to trzeba adwersarza nazwać szurem. Niech zgadnę przedstawiciel uśmiechniętej Polski?
A jak ten szur ma nobla z fizyki to co wtedy? Zawsze KE UE może przegłosować uchwałę, że opinie tego noblisty nie są istotne.

0

@jacobFCB rzekomy kryzys klimatyczny, rozwój takiej dziedziny 'nauki' jak gender, pandemie i kilka innch mają kliku ojców zdolnych do posiadania potomstawa: marks, lenin, spinelli, szkółka frankfurcka.

2

@draxidox proszę takich rzeczy nie publikować bo jego wyborcy bardzo się denerwują. A tak poważnie kto pamieta jego poprzednie rządy to żadnych obietnic nie dotrzymuje ale jest w stanie zaskoczyć realizacją tematów nie zapowiadanych w kampanii czyli np. podnieść vat lub wykonać skok na OFE. Ot taki europejski gangus.

0

Ten handel w niedzielę to mi lotto ale bardziej bolesny jest brak realizacji konkretu 34 (ze 100) czyli brak zapowidanego obniżenia składki zdrowotnej cyt. 'Jak jednak donosił portal Interia, wykluczony jest prosty powrót do składki zdrowotnej sprzed 2022 r., ponieważ zbyt mocno uszczupliłoby to wpływy z tej danin.' Typowy Tusk. W zasadzie nieczego co obiecał nie zrobił oprócz 77 krotnego złamania prawa przy przejeciu TVP, PR, PAP, prokurtury, itd, itp. Nic to, to dokładnie scenariusz z 2007 roku, żadna istotna obietnica nie została zrealizowana, w zamian np. podniensiono vat i znacjonalizowano OFE. Jak widać mieszkańcy miasteczka wilanów (i aspirujący) mają pamięć pantofelka.

0

Portugalec po okresie w Barcy liczy na posadkę w sklepie internetowym CR7.saudiarabia.com

0

@tbas Dlaczego to jest dobre dla gospodarki, zakładam, że to co ludzie potencjalnie kupiliby w niedzielę, w tym momencie kupują w tygodniu. Co to zmienia dla gospodarki?

1

@aleksandrowielki to nie są debilizmy tylko fakty, ten człowiek już był premierem prawie 8 lat dochodzac od władzy zapowiadał m. in. podatki 3x12, likwidację KRUS, powrót do niższych stawek VAT, odchudzenie admistracji, ... . NIC dosłownie nic nie zostało zrelizowane. E tam zrealizowane nawet nie podjął próby ich realizacji. W trakcie jego rządów pojawiły się problemy z przetępcami seksualnymi (pedofilami, kilka gwałtów na dzieciach wykonanych przez recydywistów) więc tusk od razu i zdecydowanie zapowiedział chemiczne kastrowanie podofilów i ...... okazało się że zapowiedział. Ten czowiek tylko zapowiada, to jest patentowany kłamca i chyba jeszcze większy leń. Nie oceniamy go tylko po ostanich gwałtach na prawie w sprawie przejecia TVP, PR, PAP czy gwałtach jego pomagiera Bodnara w prokuratorze krajowej, tylko on ma już sporą historię (można wrócić przecież jeszcze do KLD xD).

0

@Aragorn33 e tam od razu ważnego gościa. Po prostu namiestnik wysłany na placówkę.

0

@Ambasador jak mógłyś wskazć te dobre rzeczy, które zrobił dla Polski. Bo widze, że lubisz pochwalić naszego duce tak ogólnie jak w tvn i tvpo.

2

@aleksandrowielki pierwsz raz spotkałem Maxa Hubnera w tym wątku więc nie wiem kto to jest, ale komentarz do załączonego filmu jest adekwatny. Co to znaczy propagandzista? ty taż nim jesteś miękko tłumacząc twojego kanclerza tuska np. 'Jeśli ludzie silnie coś popierają, to rząd zdaje się ich słuchać.' - jak trzeba być naiwnym by napisać taką bzdurkę. Jedynie co może zminić decyzję tuska to ewentualny sondaż, który wskazuję, że za chwilę wyleci z hukiem.

3

Bardzo dobry pomysł, przegrał sezon w Niemczech, teraz pora coś zespuć Hiszpanii. W odwrotną stronę pomaszeruje taktyk Xavi

0

@Bykunn nie ta https://sejm.gov.pl/Sejm10.nsf/druk.xsp?nr=194 ? dasz link do właściwej xD

4

@aleksandrowielki nazywasz Maxa Hubnera propagandzistą a czytam twoje wpisy i nie widze różnicy, bezwstydnie zwiększasz dawki wazeliny obecjej ekipie

0

@Kinginiesta To projekt poselski zgłoszony przez Konfederacje na zasadzie sprawdzam. Bardzo daleka droga do jego uchwalenia przez towarzyszy z KO/PO. Ale czekamy, w końcu to 1 ze 100 konkretów na pierwsze 100 dni.

4

@Szklaner naprawdę, nikt kto pamięta poprzednie rządy PO-PSL nie liczy na żadne dotrzymanie obietnic wyborczych. Należy spodziewać się 'niespodziewanego' czyli skoku PO na naszą kasę tak jak było w przypadku OFE. Po tym rządzie należy spodziwać się zatrzymania inwestycji strategicznych, ale tu o dziwo 'lud' chce kontynuacji np. CPK, lewica też zaczyna widzieć sens tych inwestycji więc nasz 'niemiecki' premier może mieć problem.

0

@draxidox przecież to jest ewidentna uwaga w stosunku do państw które nie przeznaczją 2% swojego PKB na update/upgrade swoich zdolności wojskowych, czytaj jest to uwaga do niemiaszków i dokładnie takie same teksty leciały w ich stronę za prezydentury Trumpa. Nie ma tu zmiany.

0

@arasz1819 znałeś Kamelę, jest/była warta promowania? ma coś do powidzenia w tematach istotnych czy tylko BLM, LGBT(+)*n, gdzie n->infinity

0

@KichuBlaugrana ja kupuję prawie wszystko poza lidlem, audi, volkswagenem, bmv, ..., boschem, siemensem

0

@draxidox rozumiem, że wpływa to tylko na tych którzy wybrali taką drogę? Dlaczego to ci przeszkadza? Czy może szukasz powodu aby poczuć się lepiej nie uczestnicząc w tym 'zabobonie'. Posty innych religi analizowałeś również? Jest się z czego pośmiać?

1

@Litman dlaczego to jest plucie w twarz rezerwowemu za 40 mln. Przecież ten rezerwowy na razie ma kłopoty z przyjęciem piłki. Żeby ten rezerwowy nie był kolejną wtopą transferową po Lewandowskim.

0

@MichalRBB a co on ma do stracenia, to jakaś gwiazda jest? żeby nie okazało się, że jego poziom to rezerwy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?