1

Suarez biegł z tą piłką jak wóz węglem ;)

5

@MOLESTA Tak ten sam co w 22 zdobył MŚ i zagrał kapitalny finał.

0

Robert od listopada wygląda słabo, ma 37 lat, w rozegraniu wyglada jak ciało obce, mam nadzieję, że do tego przedłużenia jednak nie dojdzie.

0

@Renkinjutsushi skąd wiadomo, że Fermin nie będzie titularem? Rok temu większość tutejszych kibiców widziała Raphę poza Barcą ...

0

@4Fabregas4 tekst "Que te pasa?" jest wersją Leon. Na podstawie słownych przepychanek i oświadczeń trudno wyrokowac jak było na prawdę.

0

@PJ777 "... bo przy takim wyniku trzeba grać z głową." - przecież przy gorszym wyniku takie zachowanie jest tym bardziej niedopuszczlne.

1

@Sebolinho Prezydent Bronisław ?

0

@MajkiYB Araujo na razie, przynajmniej mnie nie przekonuje zupełnie, bardzo słaby z piłką przy nodze, większposc jego interwencji w obronie to laga w aut albo pod nogi przeciwnika, odzwyczaiłem się od takiego grania.

2

Przy 4:4, 1 punkt był dla nas bardzo OK, a my w extra time atakujemy całym zespołem, dostajemy kontrę, mało co a skończyło by się jak z Atletico. Para Araujo-Cubarsi to zanacznie niższa kultura grania piłką niż Martinez-Cubarsi. Araujo pomimo, że jest szybki i silny cały czas powstrzymuje ataki przrciwników z użyciem rąk, co może skutkowac gwizdaniem fauli w newralgicznych strefach boiska.

5

@Rupert_Haubica Ania w wersji Netflixa

0

Uczucie pokazane w szatni zmieniło jego nastawienie, toż ten piłkarz to typowy przedstawiciel gatunku snow flake. Tak ogólnie to dobrze że zostaje w tej chwili, może się nie połamie, może zdrowie zacznie mu dopisywać.

1

Wczorajszy mecz RL9 bardzo dobry, tak trzymać, pracowac na skuteczną finalizacją w 16-ce, nie cofac się zbyt głęboko i będzie ok.

0

@Comentateiro wydaje się, że Owsiak nie jest w stanie merytorycznie odpowidzieć temu człowiekowi niskich lotów a także innym osobom niskich lotów najcześciej uciekając przed pytaniami. Juras zresztą od pewnego czasu chyba nie lubi pozywać bo wie, że kończy się to katastrofą jak ta: https://www.kontrowersje.net/8_wyrok_w_potwierdzaj_cych_e_owsiak_i_wo_p_ami_prawo_i_ukrywaj_faktury/

0

@Aragorn33 A co mnie obchodzi na czym skupia się Owsiak. Pokazuję, że te drobne z WOŚP niczego nie rozwiązują w kontekście slużby zdrowia.

0

@D10SLEO Zaryzykuje twierdzenie że bez WOŚP służba zdrowia w Polsce wygladałaby dokładnie tak samo. Budżet NFZ to ~200 MLD PLN, WOSP zbiera ~200 MLN to znaczy jest to 1 promil (1/1000) !!! Biorac po uwage koszty organizacji: straz, policja, urzędy itp itd to efekt finansowy WOSP jest daleki od 1 promila koszów rocznych NFZ.

0

@Rarenzio Podobnie zachowywał sie Ronaldo, on grał wtedy z kontuzją ;)

0

@Borys8111 A jak Frenkie sie zaprezentował na tle tego rywala ?

1

@maikeru Wczoraj na 2 metrze przed bramka miał piłke bez obrońcy i bylo widac te technikę, podobnie w poprzednim meczu rownież podobna sytuacja i z 4 metra ładuje w bramkarza. Moim zdaniem widać spora różnice w technice operowania pilką pomiedzy nim a innymi ofensywnymi zawodnikami Barcy (Ferran to podobny przypadek). Nie wiem czy macie podobne wrażenie ale Inigo jak znajduje się w polu karnym to piłka jest znakomicie, pewnie i któtko opanowana a nawet potem nawet może sie to konczyć dobrym strzałem jak wczoraj. Nie moge sie nadziwić, ze Xavi nie widział braków technicznych u Ferrana i Lewego, z nimi szykbie granie pilką jest mocno skomplikowane.

1

Niestety ale Lewy jest surowy technicznie i widać to przy każdym jego kontakcie z pilką. Postawienie na Ferrana nic nie zmieni bo również jest surowy technicznie. Jak mozna było wydac tyle grosza na ludzi tu nie pasujących. Trzeba spróbować Pau i zobaczyć go w kilku meczach z rzędu, np. w wymiarze 45 minut.

2

@Aragorn33 Co z tego, sekta silnych razem i innych 8 gwazkowych oszołomów nazywa go pisowcem. Lepiej mieć taką łatę niż byc 'obiektywnym dziennikarzem' jak Lis, Dobrocz-Oracz i inni lejący 'czysta wodę' jak towarzsz Czyż czy towarzyszki Wysocka, Werner, Kolenda-Zalewska

0

@Nightraider Ale nie musisz chodzic do spowiedzi jak masz traumy w związku z tym aktem, możesz wpłynąc rownież na swoje, niepełnoletnie dzieci aby również się nie spowiadały. Tan facet chce ustawowego zakazania spowiedzi dla małoletnich i to nie ma nic wspólnego z wolnością, wręcz przeciwnie to sankcjonowanie zamordyzmu.

1

Bez zastanowienia wymieniłbym Lewego na Alvareza.

4

@Roobo to może chociaż wpływowa Anne Elizabeth Applebaum-Sikorska się pojawi. Jednak nie jestem pewien, bo rozgarnieta jest w podobnym stopniu co jej Radzio 'Thank you, USA' Sikorski.

1

Czar powoli pryska ;(

0

Czy leci z nami herr Flick?

1

@Aragorn33 Tak masz rację, dalej będą pod kontrolą PO/KO wraz z tvp w likwidacji

5

Nuri, 20 mln za transfer, 37 mln pensji i jest szansa, że zasili szeregi Dortmundu ;)

2

@kamyk_23 Lepiej dla tej komisji (ds. Pegasusa) by Ziobro się tam nie zjawiał, bo mogą zostac skompromitowani jak w ostatni poniedzałek, kiedy doprowadzono siłą przed jej śmieszne oblicze prof. Piotra Pogonowskiego, który wykazał kompletną niekompetencję siedzących tam gałagnów

2

Powinien regularnie dostawać swoje 20 minut, czasem nawet wyjść w podstawie, zmęczyć przeciwnika a potem Robert kończy dzieło ;)

0

@4Fabregas4 że niby Ferran wysłał jakis sygnał? Chyba taki, że nie można na niego liczyć. Technika Ferrana pozostawia naprawde wiele do zyczenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?