mvnBasten
Dołączył/a: styczeń 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Suarez biegł z tą piłką jak wóz węglem ;)
5
@MOLESTA Tak ten sam co w 22 zdobył MŚ i zagrał kapitalny finał.
0
Robert od listopada wygląda słabo, ma 37 lat, w rozegraniu wyglada jak ciało obce, mam nadzieję, że do tego przedłużenia jednak nie dojdzie.
0
@Renkinjutsushi skąd wiadomo, że Fermin nie będzie titularem? Rok temu większość tutejszych kibiców widziała Raphę poza Barcą ...
0
@4Fabregas4 tekst "Que te pasa?" jest wersją Leon. Na podstawie słownych przepychanek i oświadczeń trudno wyrokowac jak było na prawdę.
0
@PJ777 "... bo przy takim wyniku trzeba grać z głową." - przecież przy gorszym wyniku takie zachowanie jest tym bardziej niedopuszczlne.
1
@Sebolinho Prezydent Bronisław ?
0
@MajkiYB Araujo na razie, przynajmniej mnie nie przekonuje zupełnie, bardzo słaby z piłką przy nodze, większposc jego interwencji w obronie to laga w aut albo pod nogi przeciwnika, odzwyczaiłem się od takiego grania.
2
Przy 4:4, 1 punkt był dla nas bardzo OK, a my w extra time atakujemy całym zespołem, dostajemy kontrę, mało co a skończyło by się jak z Atletico. Para Araujo-Cubarsi to zanacznie niższa kultura grania piłką niż Martinez-Cubarsi. Araujo pomimo, że jest szybki i silny cały czas powstrzymuje ataki przrciwników z użyciem rąk, co może skutkowac gwizdaniem fauli w newralgicznych strefach boiska.
5
@Rupert_Haubica Ania w wersji Netflixa
0
Uczucie pokazane w szatni zmieniło jego nastawienie, toż ten piłkarz to typowy przedstawiciel gatunku snow flake. Tak ogólnie to dobrze że zostaje w tej chwili, może się nie połamie, może zdrowie zacznie mu dopisywać.
1
Wczorajszy mecz RL9 bardzo dobry, tak trzymać, pracowac na skuteczną finalizacją w 16-ce, nie cofac się zbyt głęboko i będzie ok.
0
@Comentateiro wydaje się, że Owsiak nie jest w stanie merytorycznie odpowidzieć temu człowiekowi niskich lotów a także innym osobom niskich lotów najcześciej uciekając przed pytaniami. Juras zresztą od pewnego czasu chyba nie lubi pozywać bo wie, że kończy się to katastrofą jak ta: https://www.kontrowersje.net/8_wyrok_w_potwierdzaj_cych_e_owsiak_i_wo_p_ami_prawo_i_ukrywaj_faktury/
0
@Aragorn33 A co mnie obchodzi na czym skupia się Owsiak. Pokazuję, że te drobne z WOŚP niczego nie rozwiązują w kontekście slużby zdrowia.
0
@D10SLEO Zaryzykuje twierdzenie że bez WOŚP służba zdrowia w Polsce wygladałaby dokładnie tak samo. Budżet NFZ to ~200 MLD PLN, WOSP zbiera ~200 MLN to znaczy jest to 1 promil (1/1000) !!! Biorac po uwage koszty organizacji: straz, policja, urzędy itp itd to efekt finansowy WOSP jest daleki od 1 promila koszów rocznych NFZ.
0
@Rarenzio Podobnie zachowywał sie Ronaldo, on grał wtedy z kontuzją ;)
0
@Borys8111 A jak Frenkie sie zaprezentował na tle tego rywala ?
1
@maikeru Wczoraj na 2 metrze przed bramka miał piłke bez obrońcy i bylo widac te technikę, podobnie w poprzednim meczu rownież podobna sytuacja i z 4 metra ładuje w bramkarza. Moim zdaniem widać spora różnice w technice operowania pilką pomiedzy nim a innymi ofensywnymi zawodnikami Barcy (Ferran to podobny przypadek). Nie wiem czy macie podobne wrażenie ale Inigo jak znajduje się w polu karnym to piłka jest znakomicie, pewnie i któtko opanowana a nawet potem nawet może sie to konczyć dobrym strzałem jak wczoraj. Nie moge sie nadziwić, ze Xavi nie widział braków technicznych u Ferrana i Lewego, z nimi szykbie granie pilką jest mocno skomplikowane.
1
Niestety ale Lewy jest surowy technicznie i widać to przy każdym jego kontakcie z pilką. Postawienie na Ferrana nic nie zmieni bo również jest surowy technicznie. Jak mozna było wydac tyle grosza na ludzi tu nie pasujących. Trzeba spróbować Pau i zobaczyć go w kilku meczach z rzędu, np. w wymiarze 45 minut.
2
@Aragorn33 Co z tego, sekta silnych razem i innych 8 gwazkowych oszołomów nazywa go pisowcem. Lepiej mieć taką łatę niż byc 'obiektywnym dziennikarzem' jak Lis, Dobrocz-Oracz i inni lejący 'czysta wodę' jak towarzsz Czyż czy towarzyszki Wysocka, Werner, Kolenda-Zalewska
0
@Nightraider Ale nie musisz chodzic do spowiedzi jak masz traumy w związku z tym aktem, możesz wpłynąc rownież na swoje, niepełnoletnie dzieci aby również się nie spowiadały. Tan facet chce ustawowego zakazania spowiedzi dla małoletnich i to nie ma nic wspólnego z wolnością, wręcz przeciwnie to sankcjonowanie zamordyzmu.
1
Bez zastanowienia wymieniłbym Lewego na Alvareza.
4
@Roobo to może chociaż wpływowa Anne Elizabeth Applebaum-Sikorska się pojawi. Jednak nie jestem pewien, bo rozgarnieta jest w podobnym stopniu co jej Radzio 'Thank you, USA' Sikorski.
1
Czar powoli pryska ;(
0
Czy leci z nami herr Flick?
1
@Aragorn33 Tak masz rację, dalej będą pod kontrolą PO/KO wraz z tvp w likwidacji
5
Nuri, 20 mln za transfer, 37 mln pensji i jest szansa, że zasili szeregi Dortmundu ;)
2
@kamyk_23 Lepiej dla tej komisji (ds. Pegasusa) by Ziobro się tam nie zjawiał, bo mogą zostac skompromitowani jak w ostatni poniedzałek, kiedy doprowadzono siłą przed jej śmieszne oblicze prof. Piotra Pogonowskiego, który wykazał kompletną niekompetencję siedzących tam gałagnów
2
Powinien regularnie dostawać swoje 20 minut, czasem nawet wyjść w podstawie, zmęczyć przeciwnika a potem Robert kończy dzieło ;)
0
@4Fabregas4 że niby Ferran wysłał jakis sygnał? Chyba taki, że nie można na niego liczyć. Technika Ferrana pozostawia naprawde wiele do zyczenia.