mvnBasten
Dołączył/a: styczeń 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@jac55 Nie było orzeczenia TK w sprawie RMN, mam nadzieję, że nie wprowadzasz nas celowo w błąd. Proszę z łaski swojej załącz link do wyroku TK w tej sprawie. Mam nadzieję, ze masz coś lepszgo niż ta wydmuszka '
Podstawą tych działań ma być wyrok Trybunału Konstytucyjnego z 2016 r., z czasów prezesa Andrzeja Rzeplińskiego. Jednak wskazywane orzeczenie za niekonstytucyjne uznało tylko niektóre artykuły tzw. małej ustawy medialnej, a w zakresie Rady Mediów Narodowych postępowanie umorzono'
3
@chosenone '.... Nie można było pozwolić PISowi na dalszą propagandę bo mamy zaraz wybory które muszą być w końcu po 8 latach równe i uczciwe' -
a PO możemy pozwolić na propagandę? Widziałes dzisiejsze wiadomości TVP i te brednie płk. Sienkiewicza?
czyli teraz po całkowitym przejęciu rynku medialnego w Polsce przez PO/KO będziemy mieli uczciwe wybory? - ciekawa teoria jak mniemam przedstawiciela uśmiechniętej polski
'.... czy za PO państwowa telewizja i TVN mówili jednym językiem? gdyby było tak jak sobie wyobrażasz to nigdy byś nie usłyszał o aferach PO a to przez nie stracili 8 lat temu władzę.' - sugerujesz, że towarzysz lis mówił głosem pis'u?
'@Klimach fan oczywiście sposób fatalny, ale nie było innego wyjścia. ' - a to ustawą się nie dało? albo prostszy sposób zmiana prezesa rady mediów narodowych - ale wybrano drogę na rympał, drogę jawnego i bez ceregieli łamania prawa - coś trzeba było podrzucić tym spod znaku 'silnych razem', 'ubwateli rp', 'soku z buraka' i reszczie uśmiechnietej polski. A pakt migracyjny jest właśnie dogryawany.
Ale jak to Tusk mówi, jego nikt nie ogra w ue, ja dopowiem, nie ogra bo on nie gra on słucha, wykonuje polecenia, biega po fajki.
1
@mekston 'W przeszłości poprzedni sejm nie wybierał tych sędziów kiedy wygasała ich kadencja ale de facto było to coś nieuregulowanego' - bzdura sejm w czerwcu 2015 r mógł wybrać tylko 1 sędziego TK
1
@arasz1819 dlaczego używasz eufemuzmu nagięli prawo - prawo zostało złamane - pomysłodawcą wyboru tej trójki do TK był poseł Robert Kropiwnicki obecnie wybrany do KRS (chyba można znów użyć nazwtu neo KRS).
'Zastanawiam się czy tak samo walczyłeś jak PiS dawał nieprawne ustawy i kukiełka podpisywała czy to jednak teraz się przebudziłeś' - wtedy w przeciwieństwie do Ciebie nie walczyłem za trefnymi ustawami, ja nie jestem funkcjonariuszem, a ty lewarujesz każdą bzdure i usprawiedliwiasz tak ordynarnew łamanie prawa jeśli pochodzi z okolic tej lepszej Polski. Odnosze wrażenie, że jest to Polska ludzi z formalnym wykształeceniem ale bez umiejętności samodzielnego myślenia i potężnymi kompleksami wobec wszystkiego co pochodzi z oświeconej europy, sami się przez to wykorzeniamy, nie ma w tej sytuacji szansy że Polska będzie miała znaczanie w europie (mówiąc znacznie nie mam na myśli poklepytania Tuska w Brukseli bo to gest bez znaczenia i nie ma przełożenia na decyzje).
'Zastanawiam się czy tak samo walczyłeś jak PiS dawał nieprawne ustawy i kukiełka podpisywała czy to jednak teraz się przebudziłeś :] ' - a skąd ci to przszło do głowy? nie oceniaj po sobie
1
@mekston a tak bardziej merytorycznie dłabyś radę. Opisałem fakt wyborów sędzów TK przez PO/PSL - odnieś się do niego konkretnie a nie nagłówkiem dla półgłówkow 'Pis przez 8 lat .... '
2
@arasz1819 Jeżeli Hołownia tak mówi to znaczy że mówi. Niech stawiają Dudę pod ścianą za pomocą prawa i ustaw nie ubeckimi metodami.
Piszesz :
'Rozpierdol prawny w kraju jest od dawna i to sami pisowcy to zaczęli.' - nie prawda ten rozpierdol zaczął się w czerwczu 2015 gdzie ówczesna większość sejmowa PO/PSL wybrała do TK niezgodnie z prawem 3 sędziów zamiast jednego i to jest poczatek tego rozpierdolu jak to nazywasz - polecam chalengeuj czasem to co ci zapodaje szczujnia z wiertniczej
1
@arasz1819 wiem, że to prywatna szczujnia, chcę aby przerabianie TVP na model TVN odbyło się z minimalnym zbliżeniam się do prawa przez płk. Sienkiewicza
Odnośnie poniższego;
'@AlwaysBlaugrana @Mixtape i dlatego nie ma jakiegoś wielkiego halo, że to przejęcie nastąpiło tak, a nie inaczej. Kilkudziesięciu dziadków pod telewizją ciężko nazwać protestem. Oni żeby zawłaszczyć TVP to zmieniali niezgodnie z prawem ustawy, bo ten błazen z pałacu podpisywał wszystko i teraz udają demokratów.'
Możesz pokazać, o które zmienione ustawy niezgodnie z prawem ci chodzi, czy może zaczerpnąłeś łyk czystej wody od nowego prowadzącego wiadomości marka czyża (swoją drogą niezły hejterek - ale skasował swoje wpisy na X i teraz jest niezależny)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@arasz1819 nie chodzi o przejęcie TVP, niewielu płacze po holeckiej, chodzi o to, że nie zachowali nawet pozorów przestrzegania prawa czyli przejęcie mediów za pomocą uchwały, która według konstytucji nie jest źródłem prawa. Mówią to ludzie nie Pisowskiej bajki jak np. konstytucjonalista prof. Piotrowski. Teraz zamiast szczujni TVP będziemy mieli nowy lepszy ład medialny dwie szczujnie pracujace dla PO czyli szczujania TVP i TVN. To się chyba nazywa pluralizm medialny ala Tusk Vision Netwok
0
@Comentateiro lewacki kolego nie denerwuj się bo ci żyłka pęknie i będzie mi cię brakowało, btw jak mowa o Bodnarze to nie może być innej konotacji niż leninizm i trockizm.
0
@Comentateiro podmiotowe zwierzątko (co to za lewacki koszmarek), również ma swojego pana. Chętnie zobaczę analogiczną wypowidź polskiego polityka gdzie 'podmiotowym' zwierzątkiem bedzie Niemiec, Francuz lub Żyd. Do dzieła Bodnar, pokaż że nie jesteś podnóżkiem ufundowanym na kompleksach.
0
Niestety Robert, ale za czesto w doskonałych sytuacjach kiedy należy użyć głowy, używasz noska, ramienia itp.
1
@Czarny_ck zły filmik chyba został podlinkowany ;)
1
@FCB24 te 100 mln to się robi na 2 edycjach LM pod warunkiem, że się gra w niej na wiosnę. W 2023 roku nie gralismy w LM na wiosne z powodu kłopotów ze środkowymi obrońcami. Te szybkie 100 mln bardzo szybko wyszło by nam bokiem sportowo a także jaki to jest sygnał dla innych piłkarzy (Pedri, Cancelo, Balde), o co się bijemy?
1
Ten klub, ostatni raz był wielki, wieki temu (dużo dawniej niż Barca) i nic nie wskazuje, aby miał się w niedługim czasie znów stać wielki (no może poza kasą)
0
@LM10GOAT nie boli bo bardzo go lubię a także ceniłem mniej więcej do 2018/2019 bo potem zaczął poruszać się jak wóz z węglem (tak jak Lewy od początku przygody z Barcą)
4
ta nagroda to jaskrawy przykład jak wygląda (jaki poziom prezentuje) obecnie liga brazylijska
2
Generalnie pomoc złożona z Gundo, Franka i Pedriego nawet w nieoptymalnej dyspozycji daje dużo więcej niż każdy inny zestaw pomocy. Ci goście mają to coś.
0
@Sewren122 domyślam się, że piłeczkę oglądamy od niedawna ?
0
@kamyk_23 Po co tu wklejasz takich odklejeńców ? 0.0 treści u tego dziadersa, same wulgarne oskarżenia, może chce przykryć aferę wiatrakową nowej większości.
1
@Azrik 'Ja od początku oceniając Messiego zwracałem uwagę na to że on dryblujac wykonuje proste ruchy po prostu lepiej i szybciej niż wszyscy przeciwnicy z jakimi gra.' - wiesz, że te ruchy, balans ciałem połączone z szybkościa wykonania to właśnie technika niespotykana z u nikogo innego pozwalająca na granie 15 lat na absolutnym topie bez względu na formę fizyczną.
0
@korn234 Obecnie w kadrze brak takiego dobijacza, bo RL już jest za wolny i za słaby fizycznie.
1
@Azrik Da się to jakoś udowodnić, bo wszystkie statystyki temu przeczą.
0
@AlvaroHanso Ferrran i Raphinia dali wczoraj o wiele więcej konkretów
0
Mielismy Luuka de Jonga to zamianiliśmy go na RL, ehhh. De Jong był w powietrzu niezwykle groźny a RL ani w powietrzu a ani zwłaszcza z piłką przy nodze.
1
@against_modern_football teraz w niemal wszystkich tv, gazetkach, portalch wystepują 'dziennikarze' propagandziści np. Dobrosz-Oracz, Kolenda-Zalewska, Węglarczyk, Lis, ....
2
@cyron1 Nie znam bardziej ... tekstu niż ten, że prawda leży po środku. Prawada leży tam gdzie leży i może leżeć całkowicie po jednej stronie!
2
@Comentateiro mylisz się kolego co do trybunału niemieckiego, tam mogą zasiadać (i zasiadają) osoby bez wykształcenia prawniczego, byli politycy, byli parlamentarzyści itd. W niczym ten niemiecki trybunał nie jest lepszy od naszego (wręcz przeciwnie) a dodatkowo regularnie omawia 'sprawy państwowe' z przedstawicielami rządu niemieckiego bez żadnej kurtyny. U nas pamiętam 1 przypadek fratelnizacji TK z przedstaicielami większości sejmowej czyli spotkanie trybunału TK pod przewodnictwem Rzeplińskiego z posłami PO.
11
@Czarny_ck powiedz, że żartujesz z tym wyprowadzeniem piłki, a może nie oglądasz meczy ?
1
@MesQueUnClub96 myślę, że bredzisz jak potłuczony. Często widzę homoseksualisów trzymających się za ręce i nie widzałem z tym problemu. Może problem nie dotyczy Polaków, (teraz użyję stereotypu, bo widzę że sam je lubisz), może widzałeś problem w Niemczech, oni tam lubią podpalić synagogę, albo dać wycisk homoseksualiście.