mvnBasten
Dołączył/a: styczeń 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VandaI ale utrzymanie wyniku, z realem sprokurował podczas swojego któtkiego pobytu 2 zagróżenia pod swoją bramką z powodu słabej techniki i ociężałości
2
@bronx Przspieszenie gry w ataku? i Lewandowski?
0
Ania jaka ty jesteś męcząca, tak bardzo męcząca, że omijam szarokim łukiem towary, które usiłujecie reklamować z Robercikiem (dodam, że mam to z większościa tego celebryckiego tzw. towarzystwa). A jeszcze jak takie (celebryszcze) odezwie się w tematach na których się kompletnie nie zają (czyli całe uniwersum) to strach się bać. Polecam np. Julię Wieniawę przed wyborami, wcześniej nie zdawałem sobie sprawy jak wielkim głąbem jest ta kobieta (Cholera miało być o Ani a zeszło na JW).
2
@Janas11224 Co do platformy i jej obietnic to ja pamiętam jedną kampanię wygraną przez PO gdzie zapowiadali podatki 3x15, likwidację KRUS, oraz redukcję sfery budżetowej. Nic co zostało powidziane nie zostało zrealizowane (a nawet nie podjąto próby realizacji programu) za to podniesiono VAT, urzadzaono skok na OFE oraz rozrósł się aparat urzedniczy, tak to ta sama PO i ten sam PSL. Teraz spokojnie czekam na realizację kilku z brzegu haseł kampanjnych PO np. podniesienie kwoty wolnej od podatku do 60 tys, kredyt 0% na pierwsze mieszkanie, podwyżkę dla nauczycieli 30%. Dlatego Janas jak dochdzą do nas pomruki Leszczyny o fatalnym stanie budżetu (notabene jest prawie dwukrotnie większy niż ostatni budźet PO-PSL) to wiedz że coś się dzieje. W przeciwieństwi do ciebie niektórzy wyciągają lekcje z historii.
0
@konrad_1098 Czy te polaczki jak ich nazywasz byli wpuszczani jak leci do tych krajów? czy może musieli postarać się o wizę. To te kraje decydowały kogo chcą wpuścić, Polska również ma prawo i obowiązek pilnować kogo chce przyjąć biorąc pod uwagę bezpieczeństwo mieszkańców, ekonomię a także czerpiąc naukę z historii inych krajów, sprawdzić jak mocno dana ludnosć napływowa asymiluje się z autochtonami. Państwo musi brać te czynniki pod uwagę, a reszta to pokarm dla lemingów
1
@Pawlak1992 tak nie powinien dostać
11
@Midast a kogo obchodzi co tam CR sobie plumka
0
@pioz123 Otworzyłeś wątek czego się obawiamy w związku z nową koalicją liberalno - lewicową to nakreśłiłem jakią widze u nich 'agendę' a ty mi tu o grzeszkach pisu odpisujesz. Odnieś proszę się do tego co napisałem a nie rób zamieszania
1
@pioz123 to nie było pytanie, ponieważ wiem jaki program będzie realizowany (to co napisałem). W 2007 roku Peło szło do wybrów z m.in z wprowadzeniem podatku liniowego 3x15%, likwidacją KRUS, walka z korupcją. I o ile wiem to podatku liniowego nawet nie dotknęli, KRUS ma się dobrze, luka VATowska pięknie rosła. Zamoiast tego co obiecali dostaliśmy w bonusie skok na OFE, podwyżkę podatku VAT i podniesienie wieku wieku emerytalnego (zgodnie z tym o co prosiła Angela Merkel)
1
@pioz123 A mają jakikolwiek pomysł na ten kraj oprócz aborcji (na razie do 12 tygodnia, z czasem do 38), małżeństw homoseksualnych, adpocji dzieci przez pary homoseksualne, przyklepania pakietu migracyjnego a potem oczywiście trzeba odbudować Nord Stream. Oczywiście teraz będziemy wartościowym członkiem UE klepiącym każdą bzdurę, która pochodzi z Berlina lub Brukseli. Myślę, że szybko okaże się, że CPK to zupełnie deficytowa inicjatywa, a elektrownie atomowe śmierdzą i brudzą
0
@MaroBrd Pod warunkiem, że Felix będzie tam chciał pójść, Atletico musi uwzględniać chęci Felixa bo przeciwnym razie będą bulić pensję mocno nieadekwatną do jego udziału w grze. A pensja Feliksa jest godna
2
@Lokusekpl a czy Felix chce do Arabii albo do innego klubu? jak nie to Atletico ma problem bo na trybunach Felixowi rownież trzeba płacić. Zza klawiatury można różne rzeczy napisać a skończy się prośba AM do FCB 'droga Barco może przejęlibyście 30% pensji Felixa' xD
0
@Kapitan hawk a Fakty były dzisiaj? Przealizowali rozmowę prezesa NIK Mariana Banasia z prof. prawa i przewodniczącym Trybunału Stanu Markiem Chmajem? xD
27
Jescze tylko Ronald z kadry wróci z kontuzją i jest komplecik
2
@Sewren122 bredzisz kolego, nie chodzi o zakłamywanie tego jak graliśmy tylko o budowę zespołu, wiary i mentalności na przyszłość
7
Ibra to bardzo dobry zawodnik ale jak pamiętam wiosnę 2010 to widać było jak bardzo jego sposób grania nie pasował do tego co grała wtedy Bracelona. I to jest wina Guardioli, ponieważ sprowadził wielkim kosztem zawodnika a oddał 9 (Eto) która idealnie pasowała do ówczesnej Barcelony. Podobnie było z innymi nie trafionymi pomysłami Guardioli typu Hleb, Czychrynski, zostali odstawieni i zignorowani. Guardiola to wybitny trener ale powinien brać odpowidzialność za swoje transfery i jednak próbować wkomponować tych piłkarzy.
5
@martool2 Józef M.
12
W tym sezonie widać u niego spory progres jeśli chodzo o skilla czysto piłkarskiego
1
@Aragorn33 Widzę, że potrzebujesz wsparcia, szukasz potwierdzenia, że to był udany zlot uśmiechniętej Polski, a co tam 600-700k, bez kozery powiem 2000k.
0
@Harnas2 Co ma wspólnego przyjście do Barcy Claudio Bravo z Guardiolą?
Guardiola odszedł w 2012, Bravo przyszedł w 2014. Valdes posypał się w sezonie 2013/14 z powodu poważnej kontuzji
0
@Borneo na Brejzę to szkoda pegasusa. To jest poseł nikt
1
@Borneo '@urbipl też nie wiadomo czy jest to wegiel z kazachstanu' - skoro tego nie wiadomo to skąd afera ?
1
@Borneo Brejza i onet to chyba można na tym skończyć,
1
@Gregor1899 Barca też chciała Lengleta do Arabii wysłać i .... Lenglet gra tam gdzie chce grać. Atletico też jest pod ścianą w tej sytuacji
2
Robert nie bierz się (na siłę) za rozgrywanie, szukaj gola, oddawaj lepiej ustawionym partnerom, absobrbuj środkowych obrońców, rób to dobrze a nie udawadniaj że możesz być Messim bo nie możesz.
2
@AFA90 według Ciebie oczywiście, osobiście w tej dwójce widziałbym Messiego i Maradonę ew. el Fenomeno
6
@Borneo 'Abstrachując że ten twór, jak go nazywasz w dużej mierze sfinansował nam infrastrukturę przynoszacą nam pkb i daje pracę .' - powiedz jakim trzeba byc naiwniakiem żeby twierdzić że UE coś ci sfinansowała za darmo?
9
Smute jest to, że czym gorsza forma Roberta, to tym więcej kłapania dziebem.
0
@Comentateiro Tak koleżko, autorska wizja wojującej artystki o bardzo zdecydowanych poglądach any PiS, mająca w dupie takie podstawowe pytania jak czym jest granica? do czego służy? jakie będą konsekwencje braku konsekwencji przy ochronie granicy państwa
4
@Arkon '...Jak można ograniczać wolność twórców...' Ktoś ogranicza tych twórców? przecież paszkwilek powstał i mam nadzieję że można się o tym dziele wypowiadać. Pani Holland jako zwolenniczka toleracji z pewnością pozwoli aby dyskutować z jej wizją świata.