mvnBasten
Dołączył/a: styczeń 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Boniek często błędnie przewiduje przyszłość, więc jest jakaś szansa ;)
Pamiętam jego krotkie przygody z trenerką (3 liga włoska, repka Polski) wszytko niewypał, ale i tak dalej wśród rodziny uchodzi za experta ;)
11
@Limaker o ile wiem to Fort ma dopiero 18 lat, wiec nie można go definitywnie skreślać
0
@Hadim w ostatnim czasie (15 lat), dla mnie jednak Valverde, kompromitacjre z Romą i Live, męcząca oczy gra, brak kontroli nad meczami nawet ze słabszymi przeciwnikami, totalny brak przygotowania fizycznego do rywalizacji (srednio 10+ km mniej przebiegniętych od przeciników - dlatego wtopy z przecietną Romą i Live oraz wyrównane mecze z takimi tytanami jak Slavia Praga)
2
@Comentateiro Nie denerwuj się kolego, Kamala jest jeszcze bardziej na lewo od Bidena, dlatego domnknęcie bylo by skuteczniejsze i kolejne 4 lata mogły by być trudne (dla mnie przynajmniej). A tak marsz w kierunku zamordyzmu marksistowskiego zostanie wyhamowany, może i zielony ład w europie zwolni i dalsze wciąganie nas pod but niemiecki rownież. Weź oddech bo widzę, że źle znosisz dziesiejszy poranek.
1
@Comentateiro dzięki wyborowi Amerykanów system nie został domknięty, liczę (mam umiarkowanaą nadzieję), że marsz Europy w kierunku Marksizmu zostanie zakłócony.
5
@JackPtak Lis za to, to jest człowiek ogromnej klasy, obraża każego, kto nie z Tuskiem (przed wyborami 2023 Hołownię w pewnym momencie na Twiterze nazywał Kałownią ale dla wznawców ruchu 8* to wersal a poza tym należao mu się).
0
@Aragorn33 kogo ma przekonać ta 'twórczość' spod znaku 8*. Na podstawie takiej chały mamy stwierdzić, że Trump jest be.
0
Deco subtelnie wyczyścił buciki ;)
12
Pedri chowa piłkę do kieszeni jak ... Iniesta kiedyś.
0
@okiemtypera_lucaxx95 od razu widać, że kolega z Jagdna, taki lepszy, uśmiechnięty i aspirujący do klasy średniej. Skąd tacy się biorą, chyba że to trolling.
0
@ali3gator Pau w rezerwach sporo meczów rozegrach na 9
2
@Comentateiro jak zostala odklamana, jest 7% dla bardzo istotnej dla polskiego PKB branży beauty czy też nie. Czy moze zostala odkalamana w TVN lub TVP w likwidacji?
Te komisje kojarzę tylko z kompormitacją Szczerby, basenowego Jońskiego i 8-gwiazdkowego hejterka Zembaczyńskiego. Poza twoimi wrażeniami jaki jest efek działania tych komisji, przecież neo prokuratora moglaby coś wykreować w związku z efektami działania tych komisji.
O jakiej sprawie sprzed 2 m-cy mówisz, IDEAS NCBR? Totalizaor sportowy? brak czarodzoejskiej różczki Leszczyny, brak telefonu do każdego chorego od lekarza prowadzącego (jak sugerował przygłupawy marszymek).
Ten rząd nie wykonał żadnego ruch strategicznego dokałdnie jak w latach 2007-2015 trwał i trwał.
Sorry jest budżet na przyszly rok brakuje 300 mld aby zrównoważyć wydatki z przychodami abslolutny rekord Polski. 300 MLD dziury przy braku dużych inwestycji ale nie możemy sie dziwić gdy pomimo wzrosu gospoodarzzego wpływy z podatku VAT i CIT maleją, naprawde ten rząd to cudotworcy
8
@Comentateiro Czy obecni menedżerowie Link4 zarabiają mniej ? zarzucenie niekompetencji jest tak ogólnym stwierdzeniem, obawiam się że może to byc kolejna wrzutka Tuska aby nie mowić o ustawkach w totalizatorze sportowym, o zatrudnionej pani ze stoiska mięsnego w KGHM, IDEAS NCBR itd. Tak swoją drogą jak idzie skazywanie przestepców z pisu przez komisje sejmowe, działają jeszcze? udowodnionio przestepstawa? neo prokuratura Korneluka i i Bodnara postawila jakies zarzuty? a może już te komisje spelniły swoją rolę (ogniskwania zaiteresowania opinii publicznej) i juz się nimi nie zajmujemy. Poza komisjami i pozornym ściganiem afer ten 'rząd' chyba niczy innym sie zajmuje (a sory zapomniałem o zmniejszeniu vatu do 7% dla ukraińskiej laski Tuska)
4
Ta statystka (~3,5%) jest prawdziawa dla całej ligii i wszystkich zawodników tej ligii. Ta średna ma sie nijak do Barcelony, Realu, City, PSG i tym podobnych druzyn i ma sie nijak do piłkarzy grających w reprezentacjach.
0
Niech popisze nowy kontrakt, potem można rozważyc go jako element rotacji ;)
1
@kamyk_23 'Jeszcze... albo aż 300 dni i Polska złapie oddech:'
W jaki sposób Polska ma złapac oddech skoro twój światły rząd
- szykuje nam na przyszły rok różnice pomiędzy wydatkami budżetowymi a przychodami około 300 mld PLN,
- Tusk czyli polski Lukaszenka nie podjął żadnej decyzji gospodarczej poza zmniejszeniem vatu dla branży beauty
- skoro luka watowska znów rośnie,
- mistrami są takie tuzy intelektu jak ministra Hennig-kloska, ministra Zielińska, ---ministra likwidacji szpitali Leszczyna, oraz drobny przytulacz dodatków mieszkaniowych i kilometrówek Myrcha (polecam poczytać jego pracę doktorską pod redakcją Chmaja - on podobno jest profesorem prawa)
12
Naprawdę pozytywnie zaskoczył, tak trzymaj!
22
Serce i dusza tej drużyny, podobnie jak Raphinia
4
@kamyk_23 To był państwowy event? Ba ja pamietam legalnego prezydenta Kawaśniewskiego pijanego w sztok nad grobami Polaków pomordowanych w Charkowie, pamiętam pijanego Kierwińskiego na oficjalnych obchodach dnia strażaka. Jak się ma piwo Mentzena na partyjnej bibce do tych dwóch 'tuzów' polityki.
3
@kanver_ ja wróci Gavi to niech rywalizują o miano najlepiej presujacego zawodnika ;)
0
@AxelF może jedzie po swoim zawodniku bo go dobrze zna .... ?
0
@FCBMati10 Myślę, że niewielu (o ile ktokolwiek) che postawic na Penę, co ne zmiena faktu że czas Ter Stegena dla wielu juz sie skończył, osobiscie nie mogę patrzeć jak kaleczy grę.
1
i tyle wystarczy
0
@TheNekro94 'tylko że osoby które wymieniłeś to w Polsce obecnie może 1 na 1000 - faktycznie ogromny problem, nad którym trzeba się pochylić xD ' -
a co ma do tego % danej mniejszości w populacji - może juz przestań usiłować mysleć xD.
2
Nie mogę patrzec na ten bezjajeczny ręcznik.
1
@TheNekro94 '@NeroTFP1 Otóż to. Mamy w Polsce mnóstwo ciekawych/różnych miejsc i do 99,99% z nich można iść z dziećmi. Jeśli powstanie kilka wolnych od dzieci - to jest jedynie przysługa dla ludzi, którzy właśnie chcieliby spędzić czas w gronie samych dorosłych, a nie utrudnianie życia tym pozostałym - bo oni mają multum innych miejscówek. '
A jak będę chiał spędzić czas bez czarnych, arabów, azjatów, żydów, itd. Dostanie pozwolenie na prowadzenie takiego lokalu? czy może to ograniczenia ma dotyczyć tylko rodzin z dziećmi?
1
Trzeba znaleźć kogoś zamiast tego ręcznika na bramce.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Czas pożegnać ten ręcznik na bramce
3
@Safrani To przekaz z czerskiej czy wiertniczej ?