mvnBasten
Dołączył/a: styczeń 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zapomniał dodać, że według jego 'obiektywnej' opinii CR7 ciągle jest najlepszym grajkem ;)
0
@Coveta w półfinale LM nie zauważyłem Wojtka
0
@Zoker A co? Rolnicy, którzy żyją z dofinansowania od UE i głosują za prezydentem, który się od UE chce dystansować? - może jak przestaniemy płacić euro podatki typu ETS to będzie nas stać na dofinansoanie rolników?
2
@Comentateiro jakieś dowody na sutenerstwo prezydenta elekta poza kompromitującymi oskarżeniami Tuska popartymi 'świadkiem' Murańskim i dwoma anonimowymi źródłami polskojęzycznego portalu onet. Jakieś dowowy na ćpanie elekta? Wyglądasz na rozedrganego jak Tusk u Rymanowskiego. Ale Donald wie, że kilka razy falandyzował prawo wieć jego strach rozumiem.
Peace towarzyszu.
1
@Comentateiro Ludzie mojego pokroju nie widzą nadziei dla ciebie. Rozumiem wasz ból, mając większość mediów w ręce, dziennikarzy na usługach, dla których zeszmacenie się to jak strzał z palca, 'fajnego' choć pozbawionego pamięci kandydata, wreszcie Donalada Tuska i jego whistleblower'a Jacka Murańskiego.
30
Brawo, nie da się nic ugrać w LM bez bardzo dobrego/wybitnego keepera. Od 2015 takiego brak.
2
@Comentateiro starsznie sterotypowy obraz wyborcy pisu i konfederacji . Widać jak zaczadzony jesteś spalinami ze swojej bańki. Osobiście cieszy mnie, że tak mnie widzisz.
1
@barejant nie wiemy jak z wysoką oboną będzie sobie radził ale na lini o 2 dłgości lepszy od Szczeny i Ter Stegana razem wziętych
0
@Zoker '@KacperVEB Uuuuu.
Zarzuty wobec jednego z kandydatów: alfons, złodziej, bandyta, kibol
Zarzuty wobec drugiego: powiedział "prince polo" ' - dlaczego jeszcze nie siedzi ten 'przestępca'. Jakość tych zarzutów jest mniej więcej taka jak ostatni wywiad Tuska u Rymanowskiego w Polsacie. Warto zobaczyć jak Tusk się zakręcił, choć może silni razem nie doceniliby tego samo zaorania ;)
2
@RosjaninBut żadnego wypożyczenia, my nie mieliśmy prawdziwej 1 w bramce od 10 lat
0
@Atlas Arsenal beka, Inter beka ?
1
@Comentateiro Szambo się rozlało a ty bohatersko pomagasz nieudacznikom. Swoją drogą to niezłe patałachy 'sprawują władzę' i otaczani są przez podobych patatałachów zwanych media workerami.
0
@zibiku ani Szczęsny ani Ter Stegen nie są bramkarzami z którymi można wygrywać LM. Patrzebny Barcelonie prawdziwy bramkarz. W półfinałach LM była okrutna różniaca pomiędzy brmkarzami Interu, PSG, Arsenalu a naszym portero.
0
@kamiVeB Czyli Tusk sugeruje aby słuchać bab na mieście bo one prawdę znają, plotki ploteczki, oj Tusku, dawno przebiłeś dno dziadygo
19
Z czterech półfinalistów tegorocznej LM, tylko bramkarz Barcelony nie dodał niczego extra do wyniku, a w pierwszym meczu nawet można go obwiniać o utratę 3 bramki. Ale jeśli mają kogoś sprowadzić to tylko kogoś, kto robi różnicę.
1
@Barca_bwo ten Bask kojarzy mi się tylko z euro wpier****mi xD
3
Odpocznek w poprzednim meczu bardzo dobrze mu zrobił. Bardzo dobry mecz Koundego. Wdaje się, że 2,3 straty Pedriego w meczu z Realem też, mogą wynikać ze zmęczenia, zresztą Pedri w poprzednich 2 meczach też zanotował kilka groźnych strat gdzie poszły kontry.
0
No szanse są, Luis.
0
@draxidox jak jest potrzeba Rafau może być nawet katolikiem, codziennie czytającym biblię przed snem a dwa razy w tygodniu przeżywa encykliki Benedykta. Ja mu ufam cokolwiek powie lub zrobi, jak mówi moja koleżanka Rafau jest dobrym człowiekiem.
1
W sumie wyważona wypowiedź, jego zdaniem Bayern wydaje mu się groźniejszm przeciwnikiem, ma prawo do tej opinii, podobnie jak komentujacy poniżej mogą twierdzić, że Barca zleje Inter bo zlała Bayern 4:1.
0
@FcPortoFan1999 'Tylko czy Stanowski aby na pewno zadawał trudne pytania?' Czy Grochal, Wysocka-Sznepf i całe stado zagończków z tvp i tvn zadają trudne pytania Trzaskowskiemu? Bo z tego co widzałem to przyjmją pozycję na kolanach jak robią wywiad z Bonżurem xD
1
@MesQueUnClub96 gdzie tu jest problem ? jakby to poszło w tvp w likwidacji to byłoby juz OK?
2
Nie wiem z czym co poniektórzy komentujacy mają problem, zwłaszcza po ostatnim meczu w LM skończonym na 'ostatnich nogach'
0
Oszczędzać go na PSG, oby był zdrowy na finał ;)
0
Budził moja sympatię, dobrze go wspominam, podpalał jak nasz Tek ;)
2
@kinioo są różne fazy w sezonie, teraz FdJ wyglada dobrze, ale we wrześniu, październiku Mark również, dlatego waże aby mieć wszystkich 'pod grą' i aby każdy gracz wierzył, że po wejściu na plac może dać coś extra.
3
@Eric_Abidal_22 skoro nie ma alternatywy to zostawmy te Peło, choć nie widziałem (po 89') gorszej bandy nieudaczników niż ta obecna przy żłobie
1
@Lukasz999 Że po tylu w****dolach w ciągu ostanich 10-ciu lat są tu jeszcze tacy radośni 'analitycy'
2
@YETImaciek Może według sofy ma 23.96 z całego sezonu, ale od początku listopada przegralismy kilka meczy z powodu jego tragicznej skuteczności i nieporadności czysto technicznej. W ostatnim meczu były sytuacje gdzie Lewy również mógł podawać do lepiej ustawionego kolegi a wykonywał próby strzałów (przy wyniku 0:0 ), nie mające najmniejszych szans na powodzenie.
2
@ali3gator może zauważyli, że prawdopodobieństwo zdobycia bramki przez Lewego z okazji xG 0.99 wynosi 0,3.