mvnBasten
Dołączył/a: styczeń 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kubsoleon Dramatem było to co prezentowala druzyna za Valverde. Strasznie męczące było ogladanie tammtej Barcy zero pomysłu tylko pilka do Messiego i niech się dzieje. Absolutnym dramatem byly dwu mecze z Romą i Live, druzyna za tego dziadygi tragicznie prezentowała się fizycznie na tle takich tuzów jak Roma i Slavia Praga. Zatrudnienie Setiena to byl tylko dalszy ciąg kabaretu
1
@Safrani Problem Tuska nie jest w jedzenie zupy, jego problemem jest kompletny brak agendy na Polskę. Wszystkie inwestycje poprzedniego rządu poddane totalnej krytyce i wsztrzymane. W przypadku CPK totalny chaos, miały byc audyty, mija 10 miesiecy i chyba zaden audyt nawet sie nie rozpoczął. Ale kto pamięta rok 2007 ten wie że, ten facet to śmierdzacy leń i konformista, nie ralizuje niczego co zapowiadał (wtedy 3 filary jego progarmu to podatek 3x15, odchudzenie adminidstracji, likwidacja KRUS ), co więcej nawet nie podchodzi do realizacji swojego programu. Jedynie co każdego dnia skutecznie uprawia to twitter, nawet kontrasygnate wycofal na X bo w monitorze polskim to było niewykonalne, 'demokracja warcząca' ma w koncu swoje prawa.
2
@norbi77 sok z buraka znów nadaje, tak trzymac silniczki. A może temat podsunął przedstawiciel uśmiechniętej, wyksztalconej i lepszej Polski mgr psycholog bartosz kopania vel. Pablo Morales
0
@Bajson to może źle świadczyć o środku pola Girony (no chyba, że Oriol się odbudował).
10
Myślę, że dla Barcy byłoby lepiej gdyby Oriol jednak zagrał
2
@kamyk_23 na czym polega to wyjaśnienie, bo nie widzę żadnego odnieniesienia się to wpisu Zajączkowskiej. Ale ten komuch nigdy nie prezentował żednej mertytoryki, zawsze przyklejał sie do silniejszych.
0
@Szklaner jak to nie ukradli ? a kamapania zwalaczjaca sepsę (pis) za 30 mln PLN w ostatnich 3 tygodniach kampani wyborczej do sejmu w 2023
2
@Dulo23 Ale Messi i CR nie siedza przy tym samym stoliku. Ale faktycznie el fenomeno miał potencjał być moze nawet na ten sam stolik co Messi.
0
Większość z Was ma taki ból jakby ktoś Was obraził.
0
@Arcybiskup to macki obecnego prezesa TVP w likwidacji, Tomasza Syguta ;)
7
@Armandi dla mnie bardzo słaby trener, oddać 4-1 z Romą i 3-0 z Live to katastrofa. Zostalismy przez nich zabiegani, dramatyczne przygotowanie fizyczne do tych meczów, 0 pomysłu na grę, jak Messi coś nie wyczarował to nic się nie działo.
0
A może Robert dostanie zmiennikiem Pau. Patrząc na poprzedni sezon i to, że piłka czasami od Roberta odbijała się jak od sęka i przez wiekszosć sezonu będącego bez formy, to może być różnie.
8
@Spacedragon oczywiście Setien
1
'Allo 'Allo!
herr Flick
3
@Comentateiro Może coś mi umknęło, zarządy TVP, PR zarejestrowane juz w KRS ? Znamy wyniki audytu CPK? Srodki z KPO odblokowane to pewnie stan prawny został zmieniony? nie został zmieniony ? a środki są ? a to ciekawe. To może chociaż prokurator krajowy mianowany bez złamania konstytucji? też nie ? Pewnie ustawa witrakowa przyniesiona oficjalnie przez hennig-kloske (której nawet nie znała i na komisji potzebowała suflera z kancelarii która ten bubelek opracowała) to też żadna afera. Prokurator wrzosek dla której akty oskarżenia piszą zewnętrzne kancelarie to też taki nowy standard uśmiechnietej gęby.
0
@mekston Europie PKB też wzrosło w tym czasie ale pomino tego wzrostu teraz pbk europy to 50% pbk usa. Co z tego że pkb Polski czy europy wzroso w ciągi 30 lat np 100% jak pkb USA czy Chin w tym czasie zwosło o 200 %. I otym mowie, że europejska komuna blokuje swobodny rozwój krajów.
1
@Destroyer_of_Worlds PO obiecalo 60k kwoty wolnej ;). Dwa razy obiecać to jak raz dać. W obietnice Tuska mogą wierzyć tylko osoby młode (nie pamietajace poprzednich jego rządów) oraz osoby o pamięci pantofelka (jednokomórkowiec, nie mylić z obuwiem).
0
@Arden Messi miał 22 lata jak wygrywał 1 ZP a Vini bedzie miał 24 jelśi wygra.
0
Wszystkie Joshua'y potrafią liczyć pieniądze.
2
@mekston wolny rynek i arbitralne wskazanie, która energia jest czysta. Wolny rynek i dopłaty do samochodów elektrycznych, wolny rynek i strefy czystego transportu (nie dotyczy samochdów w z silnikiem 5 litrów +), wolny rynek i dopłaty do hektara. To jest czysta komuna w wydaniu europejskim, eurokołchoz. Ten wolny rynek tak działa, że 30 lat temu PKB Europy to bylo 95% PKB USA, obecnie pkb Europy to 50 % pkb USA. To sie nazywa wolny rynek. Biurokraci z Brukseli zajeli pozycje towarzyszy z PZPR, KPZR, ....
1
Zupełnie bez znaczena czy Lewy wygra sobie nagrodę pocieszenia.
3
Czyli jest porozumienie ale jakoby go nie było.
0
@Borneo jaki zielony ład i Wojciechowski, za dużo szczujni tvn i tvpo zażywasz. Zielony ład pochodzi z jądra UE czyli z Niemiec a twarzą byl Timmermans. Generalnie to zielone szaleństwo miało nakrecić popyt np. na Niemieckie samochody elektryczne ale ... okazuje się, że chińczyk zrobi to w podobnej jakosci i taniej, Niemiec ma problem. Podobnie z innymi zielonymi zabawkami, wiatraczek od Simmensa? nie, chińczyk ma witraczek w atrakcyjnej cenie. I jaka naiwność, że Tusk po odejściu Merkel może wejść w jej buty. Wszystko co Tusk może to odebrać swoją europejską pensyjkę i grzecznie pocałować swojego niemieckiego pana w du*ę.
0
@Borneo Tusk awansował ? widać jakie ma znaczenie kto liczy głosy
0
@mekston gorzej niż u tow. Sienkiewicza? nie żartuj sobie
0
RMTV to telewizja tow. Sienkiewicza ?
0
@Lukikiki byłeś świadkiem czy wyobraźnia podusunęłą cie tę scenę?
0
Jak wygrają LM to sklad jest top, więc o co c'mon ;)
2
@Iniesta997 Valverde był dramatyczny w Barcelonie, zero pomyłu na grę, fatalne przygotowanie fizyczne (kumulację mieliśmy w blamażu z Romą i Live ), granie na stojąco, zero zaskoczenia, nie dało się tego oglądać. Teraz w Bilbao znacznie lepiej mu idzie.
1
@Lionel_Messi10 krysztianu nie lubi tego