1

@Commando a co ma polska polityczna szopka z wolnością. Myślisz, że w Hiszpanii politycy przeciwnych opcji piją sobie z dzióbków.

2

Strasznie irytująca baba i Robercik również, tik toki, filmiki dla ubogich po to tylko, żeby zrobić kolejną reklamę hebrbatki na zaparcia

0

Niestety, na razie bardzo przecietny gracz

2

Abstrahując od Barcy, to nie mogę już słuchać o tych Lewandowskich (o innych celebrytach zresztą również), już nawet unikam kupowania produktów które kojarzę z nimi.

0

@ObiwanKenobi Ciekawe kiedy przychdzisz w kanadzie na aborcję to sprawdzają czy jesteś zaszczepiona, wtedy pewnie nie ma wymogu weryfikowania czegokolwiek

0

@Gaz Jak go sprzedamy za 10+ mln to nie był taki bez sensu

3

Jedyny skrzydłowy który gwarantuje przyzwoite liczby i dostępność przez większość sezonu.

0

Jak to reportaż TVN to można skończyć oglądanie i komentowanie, proponuje się rozejść

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Dziadygi z pięknej Italii próbuja kolejny raz wykorzystać Barcelone, ponieważ Barca pokazała, że lubi być dymana

1

A wyglada tak zdrowo ...

0

@fotohobby wytłumacz mi w jakim celu miałem szukać tych statystyk 'No to może mogłes poszukać, jaki procent muzulmańskich imigrantów z Bliskiego Wschodu jest ofiarą prześladowań w DE ?' nie wiem czy cokolwiek pamiętasz i rozumiesz z tego co napisłaeś, ale odnoisłem się tej twojej wypowiedzi, że migranci zwiali za granicę byc może z powodu jak to ująłeś 'bo zobaczyli kraj, gdzie w tramwaju polski profesor dostaje po twarzy tylko za to, że rozmawia z towarzyszem po niemiecku.' dlatego pokazałem ci, że kraj do którego byc może zwiali jest mniej bezpieczny niż Polska (podałem statystyki kryminalnych incydentów antysemickich w Niemczech i ataku na polaków w Berlinie). I tyle, jakbyś Leszczyno napisał o atakach na muzułmanów w Polsce wówczas pokazałbym ci że błądzisz na podstawie statystyk ataków na muzułmanów w Niemczech, we Francji i porównał to z sytuacją w Polsce.
p.s. następnym razem jak dotkniesz klawiatę postaraj się tak bardzo jak możesz i potrafisz, zrozumnieć co do ciebie piszą, bo twoje riposty są cigle obok tego co napisałem. Nie liczę, że zrozumiesz!

1

@fotohobby czego nie rozumiesz, piszesz, że zwiali z Polski 'bo zobaczyli kraj, gdzie w tramwaju polski profesor dostaje po twarzy tylko za to, że rozmawia z towarzyszem po niemiecku.' to ci odpisuję, że zwiali do kraju gdzie problem ksenofobii jest powszechny (ponad 2500 ataków tylko na żydów), jak się to ma pojedyńczego ataku żula z 2016 roku.
Tak dla równowagi z tego samego źródła o taku niemca na polaków w Berlinie
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-08-22/niemcy-atak-na-polakow-w-supermarkecie-w-berlinie-ofiara-matka-i-syn/
Z czym w Polsce tą pro ruską AfD chcesz porównać bo chyba nie z PiSem.
Bez odbioru bo szkoda czasu na ciebie analityku a'la Leszczyna

0

@fotohobby nie odchodź za daleko od tematu pisząć o rzekomym profesorze dostajacym w pysk, za to mogę napisać, że pewnie uciekają przez polskę do kraju w którym oficjalnie każdego roku odnotowuje się 2500 ataków ataków antysemickich, służę źrodłem (https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1578513%2Cliczba-przestepstw-antysemickich-w-niemczech-ciagle-na-wysokim-poziomie)

5

@fotohobby zastanawiałem się czy Ci odpowiadać ale spróbuje, ten twój expert twierdzi że mur nie spełnia wymagań ale nie podaje jakie wymagania ma spełniać. Po drugie jak się ma jeden podkop, który można łatwo zneutralizować do 200 km granicy? Czy założenie było, że nikt się nie przedostanie czy jednak bardziej realistycznie, że nie zaleje nas fala tys. migrantów na dzień. I kolejna rzecz, czy przekop powstał przed uruchomieniem telemetrii czy po ? I ostatnie pytanie te 90% o którym piszesz to ze 100 osób czy ze 100000 osób. Miłego dnia analityku !

0

A o jaką dumę tu chodzi?

4

Nie wiem jak teraz się prezentuje ale na wiosnę 2022 w LM, w barwach Villarreal prezentował się bardzo dobrze, był rownież podstawowym pomocnikiem rep. Argentyny wówczas, potem kontuzja niestety.

7

@LaRoja albo TVN Tuska

1

@45 W swiom pierwszym sezonie Suarez zdobył Laligę, LM i PK. Suarez poczatek miał słaby kilka meczów ale potem grał nienagannie. Ferran gra tu juz 1,5 sezonu i nie zagrał 2 dobrych meczów pod rząd.

2

@Faro Powoływanie się na reportaż Uwagi ;), to swoją wiedzę możesz uzupełniać również z Russia Today

0

@Mroziu co do zmiany zeznań to wyjaśniłem już w wątku z David_Martin. Wierzysz w to wszystko ? - to nie kwestia wiary ale bardziej mojej intuicji, tego co przeczytałem o tej sprawie a także reakcji jego obecnej (a może już byłej?) żony, nie powoduje abym jakoś specjalnie ufał Alvesowi - innymi słowy nie wiem jaki ostatecznie zapadnie wyrok ale póki co nie ufam naszemu ex piłkarzykowi.

0

@David_Martin tak na tej podstawie a także na podstawie decyzji sądu który nie uwierzył Alvesowi i nie będzie zeznawał z wolnej stopy. Decyzja sądu o zatrzymaniu Alvesa w areszcie wedlug tego co było opisane między innymi na fcbarca.com wynikała m. in. ze sprzeczych zeznań Alvesa.

1

@Mroziu co wskazuje na to, że jest niewinny, może 77 zmiana zeznania przez Alvesa?

1

@barcelonaLM przypomnisz mi może jak zaczęła się 'afera' z TK, czy to nie aby sejm w czerwcu 2015 (tak tak koalicja PO PSL) wybrał 2 dodatkowych sedziów TK nie zgodnie z konstytucją? wiemy o tym, czy tvn'y nie wspominaja o tym?

0

@Memtzen07 'proszę wejdź w takim razie na oficjalną stronę senatu i znajdź analizę prawną ostatniej ustawy o komisji w świetle konstytucji naszego kraju. '
A To senat z Grodzkim na czele jest od stwierdzania zgodności ustaw z konstytucją, powiedz, że żartujesz sobie z tym argumentem. Bo ja też mogę wyrazić opinię na temat tej ustawy i będzie tak samo wiążaca jak ta senacka.

1

@Memtzen07 Kolejny który nie lubi podawać przykładów, ja swoje wypowiedzi zawsze okraszam cytatem, linkiem, analizą a ty mi tu wyjeżdżasz tekstem jeśli nie widzisz ... to jesteś .... - nie pisz do mnie wiecej bo szkoda na ciebie czasu

1

@Kidd akconaria za wikipedią :
25,8% – inwestorzy zagraniczni (głównie instytucjonalni)

28,3% – Rząd Węgier (MOL Nyrt.)

7,0% – OmanOil (Budapest) Limited

7,3% – CEZ MH B.V.

6,4% – OTP Bank Nyrt.

5,7% – Magnolia Finance Limited

5,0% – ING Bank N.V.

3,0% – Crescent Petroleum

3,0% – Dana Gas PJSC

5,5% – krajowi inwestorzy instytucjonalni

3,0% – krajowi inwestorzy indywidualni
A co nas obchodzi czerpanie ropy przez Węgry z Rosji. Wiesz, ze BP i CirceK kupują benzynę w polskich rafineriach ?
Jeszcze dla twojej informacji Orlen nie chciał ale musiał sprzedać te aktywa zgodnie z decyzją komisji europejskiej.
'Dziwnym trafem też nie mówi się k zaniżonej wycenie i nie rynkowej wartości transakcji sprzedaży. To kto w końcu moje sprzyja? Może pora na Komisję, która zweryfikuje zasadność i wartość sprzedaży majątku Lotosu przez panów Obajtka i Morawieckiego? I komu tą transakcją zrobili dobrze? ' - na te bzdurki odpownie ci link z tytułu nie powiązanego z pisem wręcz przeciwnie (zaczni wreszcie czytać i przyswajać) https://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/8618131,orlen-sprzedaz-orlenu-gpw-komisja-europejska-saudi-aramco.html
Ciągle piszesz o sprzedarzy Lotosu Molowi a chodzi tylko o 412 stacji !!! bez rafinerii (9.6 % przychodu (12% - 20% z 12%) ) jeśłi dodamy 182 stacje kupione od MOla przez Orlen to na konto Węgrów z Mola wpadło netto 240 stacji i to jest wszystko.

1

@Kidd co to znaczy 'ale każda władza ma powiązania z Rosją' to jest nie prawda!!! Sam Tusk w 2005 a w 2015 PO krzyczały że PiS niszczy dobre stosunki z Rosją, musisz więcej sam zapamiętywać a nie korzystać z pamięci podręcznej typu TVNy bo mogą wprowadzać cię w błąd.
Znasz transakcję sprzedaży części Lotosu (tak tak nie cały lotos został sprzedany) czy może powtarzasz nagłowki z Onetu, wp, wyborczej. Rafineria w 30% poszła w ręce Aramco (koncern saudyjski), a 412 stacji Lotosu kupił Węgierski Mol ale Orlen kupił 143 stacje Mola na węgrzech oraz 39 stacji Mola na Słowacji (ponad 100 stacji Lotosu pozostalo w rękach Orlenu). Gdzie tu sprzedaż sprzedaż Lotosu Rosjanom ?
I jeszcze jedno odpowidzasz mi ale zupełnie nie odnosisz się do faktów które przytaczam tylko płodzisz nowe bzdurki jak np ta 'Ta ustawa łamie wszystko co się da, na czele z podstawami państwa prawa czyli domniemania niewinności' i nie chodzi tu tylko o braki logiki w wypowiedzi - gdzie ustawa łamie domniemanie niewinności ?

1

@Kidd ale gdzie tu pomoc ruskim ? Moim zdaniem jest się nad czym zastanawiać w kontekście lat 2007-2015, np. gdy Tusk wraca z Moskwy (to jego pierwsza oficjalna wizyta po objeciu władzy- nawet Miller pierwszych kroków nie skierował do Moskwy) i twierdzi, że Putin nie jest entuzjastą tarczy antyrakietowej i kończy projekt tarczy antyrakietowej przypominam że Tusk to wykonał juz po najechaniu Gruzji przez ruskich kacapów (wcześnie były jeszcze wojny czeczeńskie) ! Pamiętasz komentarze 'stratega' Tuska, Komorowskiego czy Sikorskiego gdy Gruzje pojechał wspierać Kaczyński L z kilkoma prezdentami (Litwa, ...). Tych przykładów nie wiem czego zdrady?, braku kwalifikacji?, lenistwa?, ograniczeń umysłowych?, niesamodzielności? tamatej władzy można mnożyć tak więc kto tu pomagał ruskim ?

1

@Kidd 'zapomniałeś tylko dodać, że PiS wprowadza ustawę o pomocy ruskim' - jaką ustawę masz na mysli i jakie elementy tej ustawy maja pomagać ruskim ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?