n0stress
Dołączył/a: wrzesień 2010
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iniesta84
Przemeczeniem bym tego nie nazwal, szczegolnie na poczatku sezonu. Raczej zwyczajna gorsza forma, co tak czy siak przechodzi kazda druzyna.
Ale czy serio musisz o kazdrej druzynie pisac, zaczynajac od 's': Sreal, Sity. Troche szacunku do innych druzyn.
0
redaktorzy ostatnio sa bardzo czujni :) chwala im za to.
0
MattFCB
jakieś szanse na utrzymanie sie w czolowce ma. Szczegolnie jesli Valencia, czy Atletico nadal tak beda tracic punkty.
0
nie wiem czy ktos juz wstawial ten filmik, ale warto obejrzec...
0
reventon zgadzam sie ze klitschko to jeden wielki ignorant, ale czepiac sie kogos ze nie uzywa polskich znakow to przesada. Nie kazdy ma taka mozliwosc
0
moze kocha go za ten usmiech na zdieciu, przeciez dla niektorych to obrazki/zdiecia sa najwazniejsze
0
wazne wyjazdowe zwyciestwo. Na koniec sezonu nikt nie będzie pamiętał jak Barcelona wygrała, liczyć się będą punkty. A dzis mamy komplet!
0
majkel66
najlepiej od razu wszystko skrytykować Beznadziejny to jest twój komentarz.
0
fllaczek
zgadzam się z opinią. Dwa bądź trzy komentarze z największą liczbą "+" powinny być wyróżnione.
0
Brawa dla redakcji, nowa odsłona zdecydowanie na plus. Nie zgadzam się z opiniami, że biały kolor nie pasuje. Dzięki temu strona jest dużo bardziej przejrzysta.
Jedno co bym poprawił to właśnie liczba komentarzy na jednej stronie, opcja ze stronami jest niewygodna.
0
@FCBarcaaBarcaa
Kibicuj kibicuj. pamietaj tylko, że z druzyna się jest na dobre i na źle. Pewnie nie pamietasz co się dzialo z Barca na poczatku XXI wieku. Mam nadzieje, że podobnego kryzysu dlugo niedoswiadczysz :)
0
Numery lotto jakby ktos chcial wygrac :) 6 7 12 13 40 43
0
kuba1991 by przede wszystkim sprzedal messiego i kupil neymara wielka gwiazde
0
dobra panowie ville trzeba natychmiast sprzedac, jak mozna zmarnowac taka sytuacje? jak mozna grac tak zle jak on?
oczywiscie ironia.. ludzie ogarnijcie sie. mamy jednego z najlepszych napastnikow na swiecie a wy macie z tym problem. remis z valencia? i co z tego...
0
Trexb
tam jest napisane 4 tygodnie nie miesiace... ale to wstepne badania
0
Trexb
skad informacja?
0
pl@stek
a co Villa ma wiecej robic? strzelil gola, pokazuje sie do gry. Nie zawsze strzeli hat-tricka jakbys pewnie chcial...
0
czy wy nie znacie strony typu livescore.com? caly czas pytacie sie o jakis wynik...
0
Raport to powinien być raport. Malo informacji o przebiegu spotkan, w zasadzie opisana albo pogoda, albo kto i kiedy strzelil bramke.
Jak już piszecie raporty to troche trzeba się przylozyc :)
0
gczoo77
z tą świetną techniką trochę przesadziłeś...
0
Fake69
widzę "wierny kibicu", że jesteś mądrzejszy od Iniesty, Xaviego, Del Bosque, czy Guardioli, którzy twierdzą, że Sergio jest najlepszym Dm. Myślę, że guardiola lepiej wie kto więcej daje drużynie,a skoro zdecydował się sprzedać toure to znaczy, że Sergio był zdecydowanie lepszy.
Ile daje Sergio pokazuje choćby powyższy filmik. Rozgrywa, asystuje(i to pieknie),a przede wszystki wyłącza z gry zawodnikow druzyny przeciwnej.
0
Panowie rozumiem, ze strata punktow to dla was jak odkrycie zycia na Marsie, ale wyluzujcie troszke. To byl ciezki wyjazdowy mecz, na trudnym terenie. Wpadki sie zdarzaja, nie zawsze mozna wygrywac. Najwazneijsze mecze sa w drugiej polowie sezonu, wtedy forma i koncentracja musza byc perfekcyjne.
Nie krytykujcie Pepa i Barcelony po JEDNYM gorszym meczu. To jest strasznie denerwujace.
0
Mysle, że oprocz tego, że Rosell chcę uprzedzic Real to chodzi o cos wiecej. Wiemy jakie ma on wplywy na brazylijskim rynku i mysle że chcę je wykorzystac
0
Adams94
sprawdzaj newsy na stronie :)
http://fcbarca.com/index2.php?goto=komm&news=37990
0
Inkk
O lawke nie nalezy się aż tak martwic. Mysle, że Guardiola wie co robi i po prostu ufa mlodszym zawodnkom, ktorzy w kazdej chwili moga zagrac w pierwszym skladzie.
Co do "wyprzedazy" mlodych utalentowanych zawodnikow to chyba nie masz racji.
Jeffren nie byl talentem na miare Barcelony, czesciej byl zreszta kontuzjowany niż gral.
Bojan to zawodnik ktory kompletnie zatrzymal się w rozwoju, a Dos santos zachowywal się jak jakis gwiazdor i w glowie mial inne rzeczy niż gra dla Barcelony.
Oriolowi Romeu pobyt w Chelsea dobrze zrobi, a jak się rozwinie mozna go odkupic.
Mamy super sklad, dobrych mlodych zawodnikow wiec nie nalezy się o nic martwic.
0
Wlasnie o to mi chodzilo :)
0
Kolega messi=gol ma, jak sam napisal 12 lat, wiec mysle, że czytanie że zrozumieniem moze być dla niego trudne. Przy okazji w sumie wychodzi ile ma kto lat, dzięki tej wiadomosci
0
robokochambarce
bylem na ostatnim superpucharze na CN i mimo, ze duzo osob przede mna palila, nie przeszkadzalo to tak bardzo. Nie trzeba popadac w paranoję z tym zakazem palenia.
0
Warto sobie przeczytac slowa prezesa Villarreal po meczu z Barcelona. Trudno się z nim nie zgodzic.
0
Dla mnie pokonanie jednej z lepszych druzyn hiszpanskich 5-0 swiadczy o slabosci ligi hiszpanskiej. To się robi bardzo niepokojace. Nieumniejszajac oczywiscie swietnej gry Barcy