n0stress
Dołączył/a: wrzesień 2010
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
barca-19
przeciez grali ze soba dwa razy...
0
napoli napoli naapoli
0
gra Napoli to jets magia...
0
Lezka się kreci w oku czytajac ten wywiad... Genbialny Ronnie i Giuly z Milanem, rewelacyjny Valdes z Arsenalem w finale :)
Ale też warto przywolac wspomnienia z 2004 roku - jaki to byl dziwny sezon, wszystkie wygrane Monaco i Porto, gole Morientesa przeciwko Realowi i w koncu wygrana Porto... Czasem takie sezony musza miec miejsce, nie zawsze powinni wygrywac faworyci
0
Tadeusz0312, ~Messi10
Panowie ale nikt wam nie karze głosować na Messiego? To nie jest nagroda za piłkarza ulubionej drużyny bądź na ulubionego piłkarza, ale na najładniejszą bramkę. Nie rozumiecie istoty konkursu?
0
jednak bramka Rooneya jest najbardziej niepowtarzalna, takie bramki to coś niesamowitego. Messi też strzelił piękną bramkę, jednak wydaję mi się, że Roo bije na głowę wszystkich.
Ciekawa też bramka Julio Gomeza, nie tylko ze względu na urodę ale i rangę i munutę spotkania
0
Dlugi20
Jak chcesz uzyskac takie pieniadze za zawodnika, ktoremu konczy się kontrakkt w czerwcu?
0
Hazard Hazard Hazard powtórzcie to jeszcze w kilkunastu komentarzach... Na razie jest dobrze zapowiadającym się piłkarzem. Choć chyba mało kto ogląda lige francuską, bo w tym sezonie to już tak wybitnie nie gra.
Proszę obejrzycie kilka meczów Lille a nie same filmiki na youtube.
0
kondziom96
na filmikach z youtube opieraja się trenerzy z polskiej ligi i wychodzą na tym, jak wychodzą.
0
argentyna pierwszy strzal? ;)
0
panowie dacie jakis dobry link do argentyny?
0
jimmyjazz
prezentuje się jak argentyna... czyli nijak.
0
tak pomijając temat wychowanków warto, naprawdę warto zwrócić uwagę na Ikera Muniaina. Myślę, że w przyszłości może to być cel transferowy nr 1 dla Barcelony
0
Kiedy byłem pierwszy raz na Camp Nou, to pamiętam, że te siatki przeszkadzały, więc dobrze się stało, a i wygląda ładniej.
0
Specyfiką tajnych umów jest fakt, że są tajne. Dziwne, że akurat ta umowa ujrzała światło dzienne
0
Geble
Niestety nie mogę kontynuowac tematu, bo musze leciec na uczelnie, ale mam nadzieje, że Busquetsa niedlugo bedziemy pamietac tylko przez jego genielna gre.
0
Geble
To prawda, większość kibiców nie lubi Sergio Busquetsa, więc nawet nie mam co pytać. Ty jednak lepiej poczytaj opinię ekspertów, jego kolegów z boiska i trenerów ( Guardiola, Del Bosque ), a przekonasz się jakim zawodnikiem jest Sergio.
Niestety nie każdy kibic/fun piłki nożnej potrafi dostrzec znaczenie Sergio Busquetsa i patrzą tylko na jego aktorstwo, które bywało denerwujące, teraz jednak powoli ten chłopak dorasta.
Przeczytaj sobie poniższy artykuł, był chyba kiedyś tłumaczony, ale nie pamiętam, gdzie:
http://www.guardian.co.uk/football/blog/2011/may/27/sergio-busquets-barcelona
0
Żeby było jasne, nie próbuje napisać że Busquets jest lepszy od Toure, być może, że nie jest, ale ocenianie go w sposób jaki ty to robisz jest nie uczciwe.
0
Geble
napisałem, że jest to wypowiedź TYPOWA dla kibica Realu, po drugie dodałem w nawiasie, że może nim nie jesteś. Więc jeśli potrafisz czytać ze zrozumieniem to nie padło tu słowo "jesteś" kibicem Realu.
Tak, oczywiście podałeś dużo argumentów za tym, że toure jest lepszy z drugiej strony o samym Busquetsie napisałeś, że potrafi tylko aktorzyć i że jest wychowankiem. Wg Ciebie są to jedyne dwie rzeczy wyróżniające Busquetsa.
I jeśli zagrasz kiedyś w meczu z Anglią i zobaczysz jak ostry jest to futbol to ciekawe, czy Ty też nie będziesz aktorzyć.
0
Geble
Wziąłem Cię za osobę z którą można dyskutować, ale swoją wypowiedzią pokazałeś, że albo jesteś dzieckiem, albo jesteś osobą, która ma na wszystko jeden argument. A może to po prostu zazdrość, że w swoim życiu nic nie osiągnąłeś a Busquets w tak młodym wieku zdążył wygrać wszystko.
Jeżeli w grze Busquetsa widzisz tylko aktorstwo to na prawdę jest mi szkoda Ciebie. Nie ma co z Toba dyskutować, na każdy argument będziesz odpowiadać typowym dla kibica Realu (choć może nim nie jesteś) stwierdzeniem, że Sergio tylko aktorzy.
0
Geble
Nie można się z Tobą nie zgodzić - Yaya Toure to gracz niesamowity, jeden z najlepszych na swojej pozycji (choć i w obronie grał b. dobrze, jak w finale ligi mistrzów). Jego sprzedanie na pewno było dużym błędem ze strony Barcelony. To fakt.
Jednak z twojej wypowiedzi wynika, że Busquets jest o kilka klas gorszy od Toure. Z tym się już nie zgadzam, szczególnie, że patrzysz na niego głównie przez pryzmat aktorstwa. Fakt zdarzają mu się głupie wpadki, ale komu się nie zdarzają. Nie zapomnij jednak, że busquets był podstawowym pomocnikiem na mistrzostwach świata, nadal jest niezwykle istotny w reprezentacji Hiszpanii. Pokazuje to tyle, że nie tylko Guardiola widzi w nim gracza bezcennego.
Busquets w Barcelonie jest bardzo ważny. Może nie strzela tylu bramek co Toure, może nie jest tak silny fizycznie, ale nadrabia to umiejętnością ustawiania się, potrafi genialnie wyprowadzić akcję Barcelony, jego krótkie podania to mistrzostwo świata (rzadko traci piłke). A w Barcelonie od defensywnego pomocnika oczekuje się właśnie celnych podań i umiejętności gry wysokim pressingiem.
Nie twięrdze, że Busquets jest lepszy po prostu nie zgadzam się z opinią, że jest graczem gorszym od Toure. Są po prostu inni.
0
Jest to gracz ktory wszystko opiera na szybkosci, nawet jego frybling się na tym opiera. Potrzebuje on przetzreni żeby się rozpedzic.
A Barcelona gra glownie atakiem pozycyjmym... Jest to pilkarz wyjatkowo zbedny, nie wiem co w nim widzicie bo oporcz przyspieszenia nie ma nic
0
sqr3byq
to nie jest strona dla dzieci, zeby byly emotikony...
0
Wydaje mi się, że Barcelona nie zapewnila sobie zadnej klauzuli odkupienia.
0
el bandito
z tymi wykladami to mam odobnie :)
0
Wingeiro
Swiety się znalazl... :)
0
Iniesta my 'smykalke' do pieknych bramek.
0
ten Pan w studiu Sortklubu sekreteacz generalny FCB Polska za bardzo reprezentatywny nie jest...
0
Oczywiscie było to do "kubasa"
0
Puto_crack
Imponuje mi czasem poziom czytania że zrozumieniem :)