0

ogladam NBA i poczynania Rubio i musze przyznac, ze chlopak robil niesamowite postepy. Gral naprawde dobrze i wielka szkoda, ze w takim momencie doznal kontuzji. Mam nadzieje, ze wroci silniejszy, choc czeka go dluga rehabilitacja...

0

Nie ma sensu rozmawiac juzt o sedziach... Wiemy jak jest, wiekszosc osob widzi co sie ostatnio dzieje (pomijam kibicow Realu), ale naprawde nie ma sensu tracic na to nerwow. Barca musi nadal wygrywac, a sprawiedliwosc przyjdzie sama

0

Nie ma sensu rozmawiac juzt o sedziach... Wiemy jak jest, wiekszosc osob widzi co sie ostatnio dzie

0

Czy aktualizacja Ligi Typerow jest naprawde az tak trudna...?

0

Mam dwa pytania;
1. Kiedy bedzie aktualizacja Ligi Typerow?
2. Czy wlasnie takie cykle moglyby zachowac ciaglosc? To pozwala na pewne zachowanie plynnosci serwisu - a te cykle raz sa a raz ich nie ma..

0

okazuje sie ze nie taka liga hiszpanska slaba...

0

Chodzilo mi o tytul po wejsciu na strone :) już po wejsciu w newsa to też wiedzialem o co chodzi..

0

Kto myslal że chodzi o bilety na Cap Nou lapa w gore!

0

Tak btw, ciekawy artykul ukazal sie na goal.com: AVB ma od lata poprowadzic Rome (spotkal sie w Londynie z prezesem Romy) natomiast Enrique mialby zastapic Guardiale w Barcelonie... Wiem, ze plotka ale tez wiemy jakie jestvprzyslowie o plotkach :)

0

Rasputin23

Wiemy kim byl Franco i jaka mial wladze, wiec baardzo mozliwe ze to on wydawal zgody nawet na budowanie stadionow itd.

0

Condemmed

moze nie mieszkam w Barcelonie, ale bylem tam kilkanascie raazy, ostatnio w sierpniu ubieglego roku, oczywiscie rowniez na rewanzu o superpuchar :) jak jakies w miare latwe pytania to slucham!

0

Od kiedy niby liga jest wazniejsza od Champions League? Liga Mistrzow to najwazniejsze rozgrywki, kazdy pilkarz o nich marzy. Wygrana drugi raz z rzedu przebilaby wszystko

0

Smutne? Postaw się na miejscu klubu. Zawodnik jedzie rozegrac mecz z reprezentacja, wraca z kontuzja i to klub jeszcze ma placic za jego leczenie. To jest niewporzadku, ale FIFA nie chcę tracic swoich pieniedzy na ubezpieczenia dla pilkarzy. Druga kwestia to bezsensowny terminarz: np sierpień - kluby szykuja się do ciezkiego sezonu, a tu nagle trzeba wyjechac na zgrupowanie kadry. To wszystko trzeba zreformowac, ale jak wiemy jest to niemozliwe.

0

Ubezpieczaja się na wzajem, co w sumie jest smutne...

0

Dzialacze FIFA sa jeszcze gorsi od naszych kochanych z PZPN. Nic tylko kasa i bankiety, a to wszystko kosztem pilkarzy...

0

Jestem ciekaw, czy bedzie w nowym klubie korzystal z kontaktow z Barcelona i wielu mlodych pojdzie za nim...

0

W Hiszpanii trzeba uporzadkowac sprawe tego stadionu. Powinno być tak jak w lidze mistrzow, czy innych pucharach krajowych, że miejsce rozegrania finalu jest z gory ustalone. Nie byloby kuriozalnego wykrecania się i dziwnych akcji z organizacja finalu

0

Usmiech Xaviego... Bezcenne

0

Magia wraca na camp Nou!!!

0

Nickowy

Ja powiem nawet ostrzej... Mnie to wkurwia, jak patrze jak ludzie reaguja na te porazki dlatego staram sie po nich nie wchodzic na ta strone. Porazki bola, ale trzeba byc dumnym bo to Ci sami pilkarze co wygrali wszystko przez ostatnie 3 lata. Pamietac o tym trzeba. I nie plakac po kazdej porazce, to nie ma sensu. Trzeba przyjac na klate i nadal wierzyc w tych pilkarze, bo tacy zdarzaja sie raz na dekade

0

Jkowalczyk'a nie musicie minusowac bo tylko pomogl redakcji i wskazal, gdzie sa bled ;)

0

To tylko pokazuje jak jedna decyzja moze zmienic oblicze futbolu ;)

0

Cule a muerte

Niepowiedzialbym. Polska pilka powoli wychodzi z tego bagna i takie gadanie nie ma sensu. Popatrz na polskie kluby ktore dochodza dalej i dalej w rozgrywkach europejskich. Polscy pilkarze - lewandowski, blaszczykowski itd. Osiagaja sukces. Idziemy do przodu ale powoli. Ta szkolak nic by w tym nie zmienila. Nie osuzkujmy się. Oczywiscie polska reprezentacja sulcesow nie osiaga ale to bardziej przez ludzi ktorzy się nia zajmuja. Popatrz - dawno nie mielismy tylu utalentowanych pilkarzy

0

Serio myslicie ze ta szkola to jakas magia niczym z Hogvardu i "wyprodukuje" nam najlepszych pilkarzy na swiecie a nasza reprezentacja bedzie wygrywac wszyystko? ;)

0

Ziros MESSIah - idiotyczne komentarze. Jak macie problem z Warszawa to zostawcie to dla siebie. Wszyscy tylko narzekaja, ale jak nie ma pracy to gdZie przyjezdzacie? Do Warszawy! Warszawa bez szkolki Barcelony sobie poradzi, widac jakie efekty przynosi praca w Legii... Ta szkola to jedynie chwyt marketingowy, ktory nie ma nic wspolnego z La Masia. Posluchajcie soboe opinii jaka kraza w Warszawie o tej szkolce i jak wszystka chcca miec za darmo. Nie podoba sie? To miasto sobie poradzi bez "wielkiej" escoli

0

A czy ktos z was w ogole widzial go w akvji, czy tylko dlatego ze jest wychowankiem mowicie ze to dobry bramkarz?

0

Jak bardzo w Polsce sa oszczedni i boja sie wydaac wieksze pieniadze pokazuje, ze bedaca w kryzysie liga grecka wydala prawie tyle samo...

0

Niesamowity jest jego wklad i zaangazowanie w kazdy mecz

0

Chyba jedyner dobre mecze zagral, kiedy trenerem byl Antic :)

0

Ice Man

Chyba troche przesadziles. Owszem, nie wiadomo jakim bylby zawodnikiem gdyby nie kontuzje. Moze faktycznie nadal gralby w Barcelonie - choc szczerze watpie.

Ten zawodnik wielkiego potencjalu nie mial, kompletnie nie potrafil odnalesc się na boisku i popelnial bledy. Dopiero zmiana srodowiska wyszla mu na dobre. Ja tego gracza nigdy nie cenilem i nie uwazam, aby byl zawodnikiem godnym zapamietania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?